تعمیر یخچال فریزر

ما با داشتن تکنسین ها و متخصصین با تجربه لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید. تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر یخچال  کدامند ؟

ما خودمان را بهترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه یخچال  میدانیم. این خود ستایی نیست چون ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات یخچال و ساید بای ساید  با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر یخچال شما با هر برند و مدلی هستیم .

ثبت تعمیرات یخچال در کرج سرویس به چه صورت می باشد؟

خدمات تعمیر یخچال توسط کرج سرویس به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر یخچال به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیر یخچال فریزر شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیرات یخچال آیا ضمانت دارد؟

گروه کرج سرویس چون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند بعد از تعمیر یخچال همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت 6 ماه گارانتی و ضمانت می کند. و در این مدت شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب به عهده کرج سرویس می باشد.

نمایندگی با چه برندهایی همکاری میکند؟

ما در کرج سرویس با برندهایی زیمنس، ال جی، بهی، ویرپول، وایت هاووس، ما به، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، حایر، کنمور، آدمیرال، میتک، آمانا، او جنرال، کنوود، هیمالیا، یخساران، آبسال، پاناسونیک، مجیک، سامسونگ، ایندوزیت ،آیگه ،بکو همکاری مینماییم.

رسیدگی به امور مشتریان در کرج سرویس به چه صورت است؟

ما در کرج سرویس آماده ارائه خدمات به صورت24 ساعته در کمترین زمان هستیم. شما  میتوانید به صورت تلفنی با آنلاین در خواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان  یکی از مجرب ترین تکنسین های مجموعه کرج سرویس را برای شما اعزام نمایند.

هزینه تعمیر یخچال در کرج سرویس چگونه است؟

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت  مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

رسیدگی به امور مشتریان در کرج سرویس به چه صورت است؟

ما در کرج سرویس آماده ارائه خدمات به صورت24 ساعته در کمترین زمان هستیم. شما  میتوانید به صورت تلفنی با آنلاین در خواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان  یکی از مجرب ترین تکنسین های مجموعه کرج سرویس را برای شما اعزام نمایند.

هزینه تعمیر یخچال در کرج سرویس چگونه است؟

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت  مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

تمام وسایل الکترونیکی از جمله یخچال فریزر در فواصل  زمانی مختلف نیاز به سرویس دوره ای دارند. همچنین در برخی از موارد ممکن است این وسیله الکترونیکی خراب شود این خرابی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد و در صورت بی توجهی به این مسئله ممکن است شدت خرابی بیشتر شده و به طور کلی یخچال را از کار بیندازد. تعمیر یخچال فریزر باید توسط افراد با تجربه و کاربلد انجام شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی رایج ترین مشکلات یخچال فریزر اشاره کنیم.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر دستگاه با بالاترین کیفیت صورت می گیرد و در صورت نیاز به تعویض قطعات اورجینال جایگزین خواهد شد.

مشکلات رایج یخچال فریزر

همه ما شاهد بروز برخی از مشکلات در یخچال فریزر منزل بوده ایم. برخی از آن ها جدی هستند و نیاز به تعمیر یخچال فریزر احساس می شود و برخی دیگر به خاطر اشتباهات ما در استفاده از یخچال فریزر می باشند که با اصلاح این اشتباهات از بروز چنین مشکلاتی می توان جلوگیری کرد.

–  مشاهده یخ زدگی در محفظه درونی یخچال

یکی از رایج ترین مشکلات، سرد شدن بیش از حد و ایجاد حالت یخ زدگی در مواد غذایی قرار گرفته در یخچال می باشد. علل مختلفی در بروز آن نقش دارند. از آن جمله می توان به خرابی ترمیستور اشاره کرد. در حقیقت خرابی این قطعه باعث می شود که دما به درست اندازه گیری نشود. از دیگر دلایل شایع در بروز این مشکل می توان به تنظیم نامناسب ترموستات، ایجاد انسداد در فن و جمع شدن بیش از حد آلودگی روی کویل کندانسور اشاره کرد.

 – زیاد از حد داغ شدن موتور یخچال

از مهم ترین خرابی های رایج یخچال فریزر ها که باعث نیاز به تعمیر یخچال فریزر می شود، می توان به زیاد از حد داغ شدن موتور اشاره کرد. عللی که باعث بروز این مشکل می شوند می توانند مواردی از قبیل اختلال در عملکرد کمپرسور، کاهش مقدار گاز مبرد، اختلال در عملکرد کندانسور و تنظیم نامناسب ترموستات باشند.

–   درست بسته نشدن در یخچال

در صورتی که در یخچال به درستی بسته نشود و برای مدت طولانی باز بماند ممکن است تعمیر یخچال فریزر نیز ضروری باشد. بسته نشدن در یخچال باعث می‌ شود تا دمای محفظه درونی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. این مسئله به موتور دستگاه فشار وارد می‌ کند و باعث می شود تا انرژی بیش از حد معمول مصرف شود. مهم ترین دلایلی که باعث بروز این مشکل می شوند شامل قرار دادن بیش از حد مواد غذایی در یخچال بدون توجه به ظرفیت آن، هم تراز نبودن پایه های یخچال، خراب شدن لاستیک های محافظ دور در یخچال و چینش غیر اصولی مواد غذایی مختلف هستند.

ـ مشاهده نشتی آب

مشاهده نشتی آب به عنوان یکی از شایع ترین مشکلات یخچال فریزر به شمار می رود که باعث می شود تا نیاز به تعمیر یخچال فریزر حس شود. بروز این مشکل به خاطر مواردی از قبیل خرابی لوله‌ های آب سردکن، ایجاد انسداد در لوله های تخلیه آب، یخ زدایی نامناسب و خراب شدن سینی تخلیه آب می باشد.

نحوه عیب یابی یخچال فریزر

در صورت مشاهده هر یک از مشکلات مربوط به اختلال در کارکرد یخچال فریزر، عیب یابی مشکل پدید آمده و تلاش در جهت رفع مشکلات ضروری است. در بسیاری از موارد کمک گرفتن از یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص برای تعمیر یخچال فریزر ضرور است و در برخی موارد نیز با کنترل چند نکته ساده مشکل پیش آمده رفع می شوند و از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری خواهید کرد.

• عیب یابی دلایل مربوط به روشن نشدن یخچال

کار نکردن یخچال یکی از رایج ترین بخش های عیب یابی به شمار می رود و روشن شدن این دستگاه دلایل مختلفی دارد.

از جمله مهم ترین عللی که برای این مشکل می‌ توان به آن اشاره کرد عبارت اند از:

– برقرار نبودن جریان الکتریکی

– قطع بودن سیم و یا دو شاخه برق

– خراب بودن رله استارت

– نقص در ترموستات و خرابی موتور

• عیب یابی دلایل مربوط به سر و صدا های یخچال

در بسیاری از موارد ممکن است سر و صداهای غیر عادی از یخچال به گوش شما برسد که لازم است برای تعمیر یخچال فریزر اقدام کنید. البته بخشی از سر و صدا های یخچال طبیعی است و نشان‌ دهنده عملکرد عادی این وسیله الکترونیکی می باشد. با این حال صداهای غیر طبیعی که پیش از این به گوش شما نخورده و حالت آزار دهنده و گوش خراشی دارند، مسلما نشان دهنده نقص در یکی از قطعه های درونی یخچال می باشد. در این حالت تعمیر یخچال فریزر ضروری است. برخی از مهم ترین عللی که برای این مشکل می توان ذکر کرد، عبارت اند از:

– بی توجهی نسبت به سرویس یخچال به صورت دوره ای

– فرسودگی موتور فن به واسطه گذشت زمان

– ایجاد خراب در قطعاتی مانند پروانه و موتور فن یا کندانسور

• عیب یابی دلایل مربوط به خاموش شدن یخچال به صورت ناگهانی

یکی دیگر از بخش‌ های مربوط به عیب یابی یخچال فریزر و تعمیر یخچال فریزر در خصوص خاموش شدن ناگهانی این وسیله الکترونیکی می باشد. وقتی جریان برق لازم برای یخچال تأمین نشود، شاهد خاموش شدن نمایشگر و لامپ های این دستگاه خواهید بود. از مهم ترین علل بروز چنین رخدادی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– اختلال در برقراری جریان برق و رسیدن برق به دستگاه

– بروز خرابی در ترموستات و یا برد الکترونیکی

– پریدن فیوز

• عیب یابی دلایل مربوط به خنک نکردن فضای درون یخچال:

خنک نکردن فضای درونی یخچال یکی دیگر از قسمت های مهم عیب یابی این وسیله الکترونیکی می باشد. هنگام مشاهده چنین ایرادی تعمیر یخچال فریزر ضروری است چرا که محفظه یخچال به حد کافی خنک نیست و باعث می شود که مواد غذایی موجود در یخچال دچار فساد شوند. از مهم ترین علل خنک نکردن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– خراب بودن قطعه فن

– فرسوده شدن پلاستیکی که دور در یخچال قرار گرفته است.

– اختلال در عمل کرد رله و کمپرسور

– اختلال در کارکرده ترموستات

– تخلیه شدن گاز مبرد دستگاه

رفع مشکلات یخچال فریزر

در قسمت قبلی به نحوه عیب یابی یخچال فریزر اشاره کردیم. در این قسمت قصد داریم به بررسی مهم ترین راهکار ها در خصوص رفع مشکلات یخچال فریزر اشاره کنیم. در چنین مواردی لازم است تا برای تعمیر یخچال فریزر از یک تعمیرکار حرفه ای و معتبر کمک بگیرید.

  • رفع مشکلات مربوط به روشن نشدن یخچال:

– برای حل این مشکل قبل از هر کار باید سیم و کلیه اتصالات یخچال را بررسی کنید تا از برقراری جریان الکتریکی مطمئن شوید.

– ترموستات قطعه ای در یخچال است که دما را تنظیم و کنترل می کند. در صورتی که این قطعه دچار نقص شود، باعث بروز اختلال در عملکرد یخچال می شود و با مشاهده هرگونه نقص در ترموستات باید این قطعه تعویض شود.

– موتور دستگاه نیز از لحاظ سلامت در کارکرد باید بررسی شود.

  • رفع مشکلات مربوط به سر و صدا های یخچال:

– توجه و دقت نسبت به سرویس یخچال به صورت دوره ای یک راهکار بسیار و در عین حال بسیار کار آمد است که از تیاز به تعمیر یخچال فریزر جلوگیری می کند.

– بررسی قطعاتی مانند فن و کمپرسور دستگاه از لحاظ سالم بودن پروانه و لرزه گیر و اینان از کارکرده مناسب این قطعات و در صورت نیاز انجام تعمیرات

– تراز نبودن یخچال یکی دیگر از دلایلی است که باعث ایجاد سر و صدا می شود. برای این کار کافی است از تراز بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید و یخچال را به‌طور دقیق و صحیح نصب و در جای خود قرار دهید.

  • رفع مشکلات مربوط به خاموش شدن یخچال:

– بررسی دقیق همه سیم ها و اتصالات دستگاه و همچنین باید فیوز برق نیز کنترل شود.

– خرابی در قطعاتی مانند برد الکتریکی یا ترموستات مستلزم کمک گرفتن از یک تعمیرکار ماهر برای تعمیر یخچال فریزر است.

رفع مشکلات مربوط به خنک نکردن فضای درون یخچال:

– راهکار تنظیم دمای محیط درونی یخچال می باشد.

– در صورت فرسوده شدن لاستیک دوره در تعویض آن ضروری است.

– اگر گاز مبرد دستگاه تخلیه شده باشد هم باید مجددا پر شود.

– نقص در کارکرد هر کدام از قطعات هم نشان دهنده لزوم کمک گرفتن از یک تعمیرکار ماهر است.

بررسی مهم ترین و اصلی ترین علت خراب شدن یخچال

عوامل بسیار زیادی ممکن است باعث خراب شدن یخچال شود در صورتی که این علل به درستی تشخیص داده شوند و خیلی زود متوجه شد علت شوید از روز مشکلات بیشتر جلوگیری می کنید همچنین با کمک می کنید تا کار کرده دستگاه و عمر مفید آن بهبود پیدا کند. در چنین شرایطی تعمیر یخچال فریزر به دقت انجام خواهد شد و لازم نیست تا برای تعمیر این وسیله الکترونیکی چندین بار وقت و زمان صرف کنید. مسئله ای که از بعد اقتصادی هم حائز اهمیت است.

  •  خراب شدن موتور یخچال فریزر

در تمام وسایل الکترونیکی موتور به عنوان یکی از مهم‌ ترین اجزای دستگاه به شمار می رود. این موضوع در رابطه با یخچال فریزر نیز صدق می‌ کند. در حقیقت موتور یا کمپرسور نقش مهمی در کارکرد این دستگاه دارد. این قطعه به خنک سازی محفظه درونی یخچال فریزر کمک می کند و سرما دهی بدون حضور این قطعه ممکن نیست، در نتیجه عملاً کارکرد یخچال فریزر بدون موتور نشدنی است.

موتور در بخش پشتی و قسمت پایینی یخچال قرار می گیرد و سیاه رنگ می باشد. در صورتی که موتور خراب شود می تواند نشانه هایی مانند خاموش شدن ناگهانی یخچال و یا روشن نشدن آن را به همراه داشته باشد. اگر شاهد چنین اتفاقی بودید باید به خرابی موتور شک کنید. در این حالت تعمیر یخچال فریزر ضروری است که با صلاحدید تعمیرکار ممکن است این قطعه تعمیر شود و یا لازم باشد که آن را تعویض کنید.

  •  خراب شدن ترموستات یخچال فریزر

خرابی ترموستات یکی دیگر از دلایلی است که باعث خراب شدن و تعمیر یخچال فریزر می شود. نقش این قطعه در یخچال فریزر تنظیم کردن دمای فضای درونی یخچال می باشد. در حقیقت ترموستات وظیفه مدیریت خاموش و روشن شدن کمپرسور را بر عهده دارد. هرگونه نقص در کارکرد این قطعه الکترونیکی باعث می شود که این فرایند به طور کامل انجام نشود و دمای محفظه درونی یخچال به درستی تنظیم نشود.

  •  تخلیه یا کمبود گاز مبرد یخچال فریزر

یکی دیگر از عللی که باعث خرابی یخچال فریزر می شود، تخلیه گاز مبرد و یا کمبود آن می باشد. وقتی چنین مسئله ای رخ دهد یخچال به درستی کار نمی کند و یا ممکن است اصلا روشن نشود. بنابراین تعمیر یخچال فریزر الزامی خواهد بود. در حقیقت وظیفه اصلی گاز مبرد یا خنک کننده این است که در سیم پیچ ها جریان پیدا کند و هوای خنکی را درون محفظه یخچال‌ فریزر فراهم کند که برای تازه نگه داشتن مواد غذایی درون یخچال ضروری است. پس این که یخچال فریزر را از نظر تخلیه گاز مبرد بررسی کردید و خرابی یخچال ناشی از این مسئله بود، لازم است از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

  •  کثیف بودن کویل کندانسور یخچال فریزر

کویل های کندانسور در پشت یخچال قرار دارند. اگر این قطعه کثیف شود، احتمال دارد که گرما به طور کامل از بین نرود و در نتیجه محفظه درونی یخچال به طور کامل خنک نشود و در صورت بروز چنین مشکلی ممکن است شاهد از کار افتادن یخچال فریزر باشیم که تعمیر یخچال فریزر ضروری است.

  •  بروز مشکل در خازن های یخچال و روشن نشدن آن ها

یخچال‌فریزر نقش مهمی در چرخه تبریدی این وسیله الکترونیکی دارند. در حقیقت شروع این چرخه به عملکرد خازن ها بستگی دارد. وقتی این قطعه دچار اختلال شود، یخچال‌ فریزر نیز دچار نقص شده و حتی ممکن است روشن نشود.

مشکلات یخچال های قدیمی و جدید

در حال حاضر یخچال فریزر جزء لوازم الکترونیکی بسیار گران قیمت محسوب می‌شود. بنابراین افراد ترجیح می دهند که یخچال فریز های بسیار قدیمی خود را تعمیر کنند. این به این دلیل است که بسیاری از توان مالی برای خرید یخچال فریزرهای نو را ندارند. تعمیر یخچال فریزر بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

در خصوص مشکلات یخچال های قدیمی و جدید باید به این نکته اشاره کنیم که به طور کلی خرابی هایی که در یخچال فریز های جدید و قدیمی پیش می آید می تواند مشترک باشد. با این حال برخی از مشکلات منحصرا مربوط به عمر دستگاه است. منظور ما مشکلاتی است که در یخچال های بسیار قدیمی به خاطر طول عمر زیاد بروز می کند. تمام وسایل الکترونیکی از جمله یخچال فریزر ها با گذشت زمان دچار فرسودگی می شود و در صورت نگهداری نامناسب و غیر اصولی ممکن است این فرسودگی بیشتر شود. بسیاری از مردم تعمیر یخچال فریزر را تنها به زمانی واگذار می کنند که مشکل بسیار جدی باشد. این در حالی است که با سرویس های دوره ای می توان از بروز و یا پیشرفت بسیاری از نواقص جلوگیری کرد.

1

مشکلات انواع مدل های یخچال فریزر

امروزه تنوع یخچال های موجود در بازار بسیار زیاد است. هر کدام از این یخچال ها دارای امکانات و ویژگی های منحصر به فردی هستند. از جمله یخچال های رایج موجود در بازار می‌توان به یخچال های ساده، یخچال های دو در، یخچال فریزر، یخچال های دوقلو و یخچال های ساید بای ساید اشاره کرد. مشکلات انواع مدل های یخچال فریزر موجود در بازار می تواند به یکدیگر مشابه باشد. تفاوتی که در مشکلات انواع یخچال فریز ها می توان مشاهده کرد مربوط به تفاوت امکانات و کارایی هر کدام از این مدل ها است. مراحل تعمیر یخچال فریزر در مدل های مختلف تاحدودی با یکدیگر متفاوت است.

به عنوان مثال برخی از مدل های یخچال فریزر دارای آبسردکن هستند و برخی دیگر علاوه بر آبسردکن و یخساز دارند. چنین مدل‌ هایی علاوه بر مشکلات رایج در بین همه انواع مدل های یخچال فریزر با مشکلات خاصی که منحصراً مربوط به این قطعات است مواجه خواهند شد.

در خصوص مشکلات مشترک و تعمیر یخچال فریزر ها پیش تر صحبت کردیم.  اگر یخساز و آب سرد کن یخچال فریزر کار نکند، قبل از هر چیز باید از اتصال شیر آب به یخچال فریزر مطمئن شوید. اگر این اتصال برقرار نباشد، طبیعتا یخساز و آبسردکن کار نمی کنند. همچنین ممکن است علیرغم اتصال لوله آب، انسدادی در مسیر وجود داشته باشد که باعث اختلال در عملکرد این دو قسمت شود. همچنین یخچال های ساید بای ساید نسبت به سایر مدل های یخچال فریزر های موجود در بازار از امکانات ویژه تر و بیشتری برخوردار هستند. به همین دلیل تعمیر آن ها نیز نیازمند دقت و توجه بیشتری می باشد. تعمیر این مدل از یخچال فریز ها بسته به نوع برند، قطعات و… متفاوت خواهد بود.

تعمیر یخچال فریزر توسط افراد متخصص

با تولید و عرضه یخچال فریزرهای مدرن، قطعات جدیدتری در آن ها تعبیه شده که درصورت بروز مشکلات مختلف، تعمیر آن ها باید الزاما توسط افراد متخصص انجام شود. تعمیر یخچال فریزر کاری نیست که بتوان به هرکسی سپرد. انتخاب تعمیر کار بی تجربه و فاقد مهارت کافی ممکن است به قطعات دستگاه بیش از قبل صدمه وارد کند. صدماتی که گاها جبران ناپذیر هستند و عملا شما مجبور خواهید شد تا به فکر خرید یک یخچال فریزر جدید باشید.

برخی از تعمیرکاران غیر حرفه ای هیچ گونه ضمانتی از بابت خدمات و تعمیرات انجام شده به شما ارائه نمی دهند. بنابراین حتی گذشت یک زمان کوتاه از تعمیر یک قطعه، یخچال فریزر شما مجدداً اجاره مشکل قبلی شود و یا مشکلات جدیدی به مشکلات قبلی قطعه تعمیر شده اضافه شود، شما مجبور می شوید که هزینه جداگانه برای تعمیر پرداخت کنید. این در حالی است که تعمیرکاران حرفه ای در مراکز معتبر تمام جوانب را بررسی می کنند و تنها در صورتی تعمیر یک قطعه را می دهند که مطمئن شوند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود. در غیر این صورت آن ها به شما توصیه می کنند تا آن قطعه را تعویض کنید.

تعمیر یخچال فریزر در کرج

اگر ساکن کرج هستید و با مشاهده هر یک از نشانه های خرابی یخچال که در این مقاله به آن اشاره شد به فکر کمک گرفتن از یک تعمیرکار هستید، حتما از یک مرکز معتبر ارایه دهنده انواع خدمات تعمیر یخچال فریزر کمک بگیرید. چنین مراکزی در اسرع وقت تعمیر کاران خود را به محل اعزام می کنند. این افراد پس از بررسی دقیق یخچال فریزر و عیب یابی بسته به مشکل پیش آمده قطعات را تعمیر و در صورت لزوم تعویض می کنند. در هر دو حالت هدف اصلی ارائه بهترین خدمات با قیمتی مقرون به صرفه خواهد بود. برخی از مشکلات بدون نیاز به جابجایی یخچال فریزر به تعمیرگاه قابل حل خواهد بود. برخی دیگر نیز در برخی دیگر از موارد الزاماً باید یخچال فریزر به تعمیرگاه انتقال داده شود. در هر دو روش برای اقدام برای تعمیر یخچال فریزر در کرج باید از کیفیت خدمات ارائه شده و مناسب بودن هزینه ها  و رفع مشکلات در کوتاه زمان ممکن اطمینان حاصل کنید.

سخن پایانی

یخچال فریزر یکی از لوازم الکترونیکی ضروری است که در زندگی روزمره ما نقش مهمی دارد. ممکن‌ است در برخی موارد شاهد خرابی و بروز مشکلات مختلف در آن باشیم. تعمیر یخچال فریزر باید توسط افراد حرفه ای انجام شود. انتخاب یک تعمیرکار مطمئن از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری می کند.

ما چگونه کار می کنیم

درخواست خدمات

برای یافتن بهترین راه حل برای تعمیر دستگاه شما اطلاعاتی دقیق نیازمندیم.

مشاوره رایگان

برای توضیح مشکل شما کارشناسان ما رایگان خدماتی را به شما خواهند داد.

اختصاص کارشناس

بهترین و نزدیکترین کارشناس را در سریعترین زمان به شما اختصاصی خواهیم داد.

درخواست خدمات

برای یافتن بهترین راه حل برای تعمیر دستگاه شما اطلاعاتی دقیق نیازمندیم.

در هر ساعت از شبانه روز می توانید خدمات ما را در اولین زمان ممکن در دسترس داشته باشید . همکاران مادرکرج سرویس با شما تماس می گیرند

سخن همراهان

مورد اعتماد مشتریانمان هستیم

وبلاگ

آخرین های بلاگ

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان درباره نحوه ارائه خدمات

ما با داشتن +۱۱۰۰ تکنسین و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم

چگونه می توانم درخواست آنلاین بدهم؟

چه آماده باشید و چه نباشید ، زمان آن فرا رسیده که برنامه ریزی کاری خود را برای سال 2021 شروع کنید . حتی اگر یک بیزینس تک نفره و مستقل هستید ، اهمیت داشتن یک طرح تجاری برای سال آینده را برای کمک به پیشرفت کسب وکارتان دست کم نگیرید

آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه میکند؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
در صورت بروز مجدد مشکل هزینه ای دریافت میشود ؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
اگر خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟
محتوای آکاردئون