تعمیر یخچال ساید بای ساید

ما با داشتن +۱۱۰۰ تکنسین و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر یخچال  ساید بای ساید کدامند ؟

ما خودمان را بهترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه ساید بای ساید  میدانیم. این خود ستایی نیست چون ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در چهار مرکز شرق، غرب، شمال و جنوب تهران و کرج و با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر یخچال شما با هر برند و مدلی هستیم .

ثبت تعمیرات یخچال در کرج  سرویس به چه صورت می باشد؟

خدمات تعمیر یخچال توسط کرج سرویس به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر یخچال به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیرات یخچال آیا ضمانت دارد؟

گروه کرج سرویس چون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند بعد از تعمیر یخچال همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت 6 ماه گارانتی و ضمانت می کند. و در این مدت شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب به عهده کرج سرویس می باشد.

نمایندگی با چه برندهایی همکاری میکند؟

ما در کرج سرویس با برندهایی زیمنس، ال جی، بهی، ویرپول، وایت هاووس، ما به، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، حایر، کنمور، آدمیرال، میتک، آمانا، او جنرال، کنوود، هیمالیا، یخساران، آبسال، پاناسونیک، مجیک، سامسونگ، ایندوزیت ،آیگه ،بکو همکاری مینماییم.

رسیدگی به امور مشتریان در کرج سرویس به چه صورت است؟

ما در کرج سرویس آماده ارائه خدمات به صورت24 ساعته در کمترین زمان هستیم. شما  میتوانید به صورت تلفنی با آنلاین در خواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان  یکی از مجرب ترین تکنسین های مجموعه کرج سرویس را برای شما اعزام نمایند.

هزینه تعمیر یخچال ساید با ساید در کرج سرویس چگونه است؟

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت  مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

یخچال فریز ساید بای ساید مانند هر وسیله الکترونیکی یا مکانیکی دیگری هراز گاهی دچا مشکل می شود و اکثر این مشکلات تعمیرات آسانی دارند و به راحتی با کمک تعمیرکاران مسلط برطرف می شوند. در اینجا رایج ترین مشکلات یخچال و کارهایی که می توانید برای آنها انجام دهید آورده شده است. عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید و تشخیص ایراد آن بسیار مهم است. همیشه اولین مرحله تعمیر یخچال ساید بای ساید عیب یابی می باشد و عیب یابی نه تنها برای تعمیر ساید بای ساید بلکه برای تعمیر هر دستگاه دیگری بسیار مهم می باشد.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید. تعمیر دستگاه با بالاترین کیفیت صورت می گیرد و در صورت نیاز به تعویض قطعات اورجینال جایگزین خواهد شد.

ما در این مقاله سعی کرده ایم به طور مختصر درباره نحوه تشخیص و عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید می پردازیم و دلایلی را که ممکن است دستگاه برقی شما دچار مشکل شود را بررسی می کنیم.

مهمترین  موارد خرابی ها و تعمیر یخچال ساید بای ساید

 • یخچال فریزر ساید بای ساید خنک نمی کند
ممکن است که یخچال فریزر ساید بای ساید شما دچار افت برودت شده باشد که مهمترین دلاید آن می توان نشت گاز، خرابی کمپرسور، خرابی فن، خرابی سنسور و … باشد که باید از تعمیرکاران متخصص کمک گرفت.
 • صدای غیر طبیعی
صدای غیر طبیعی می تواند مربوط به خرابی فن یا کمپرسور یا تراز نبودن دستگاه باشد که اگر بدنه دستگاه را تکان دادید و صدا قطع نشد( تراز نبودن) باید از متخصصین در امر تعمیر یخچال ساید بای ساید  کمک گرفت.
 • کارکردن یکسره دستگاه
در صورتی که ساید بای ساید شما یکسره کار کند ممکن است نشت گاز رخ داده شود که به تبع آن سرمایش دستگاه نیز افت می کند و دلیل دیگر آن خرابی ترموستات یا سنسورها است که سبب خرابی تمام مواد غذایی داخل قسمت یخچال می شود.
 • خراب شدن لاستیک دور یخچال
خرابی لاستیک درب ساید بای ساید سبب هدر رفت سرما و کاهش طول عمر کمپرسور می شود . همچنین سبب افزایش مصرف برق می شود.
 • برفک زدن یخچال ساید بای ساید
علت وجود برفک می تواند به دلیل خرابی قطعاتی مانند سنسور، المنت، ترمودیسک، ترموفیوز، تایمر دیفراست یا برد الکترونیک باشد.
 • فن کندانسور یخچال ساید بای ساید کار نکند
از نشانه های خرابی فن یخچال می توان به صدای غیر طبیعی از دستگاه و داغ شدن بیش از حد کنار یخچال باشد که می تواند سبب آسیب دیدن موتور دستگاه نیز شود.
 • روشن نشدن یخچال ساید بای ساید
در صورتی که پریز و برق را چک کردید و باز هم دستگاه روشن نشد باید برد اصلی دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.
 • کار نکردن موتور ساید بای ساید
چنانچه موتور دستگاه برای چند ثانیه روشن و سپس خاموش شود احتمالا کمپرسور موتور سوخته است.
 • خراب شدن صفحه نمایش ساید بای ساید
این نوع خرابی ممکن است به دلیل شستن یخچال و یا ضربه باشد که برای تعمیر و یا تویضض برد باید از تعمیرکاران  نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید کمک گرفت.
 • خراب شدن برد الکترونیکی ساید بای سای
برد الکترونیکی مانند مغز دستگاه عمل می کنند و ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن دستگاه ایجاد شود.

عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید

زمانی که ساید بای ساید شما دچار مشکل می شود برای تعمیر یخچال باید عیب یابی را شروع کنیم و دارای مسیر مشخصی می باشد:
 • مشاهده در این روش با دقت به کارکرد دستگاه خود دقت کنید و ببینید چه فرقی با کارکرد قبلی خود کرده است و این مرحله بسیار اهمیت دارد.
 • تعیین محدوده مشکل: در این مرحله متوجه خواهید شد که ایراد یخچال شما کجاست.
 • آزمایش قطعات: در این مرحله قطعات را محدود می کنیم و به چند قطعه می رسیم که آن ها را تست می کنیم.
 • جایگزینی قطعات: برای تعمیر یخچال ساید بای ساید با تشخیص قطعه معیوب اقدام به تهیه قطعه جدید می کنیم.
 • آزمایش دستگاه: بعد از این که قطعه تعویض شد مطمئن شوید که مشکل دستگاه برطرف می شود.

مشکلات رایج یخچال فریزر ساید بای ساید

در صورتی که یخچال فریزر ساید بای ساید شما دچار مشکل شد و نتوانستید این مشکلات را حل کنید ما به شما پیشنهاد میدهیم از متخصصین در تعمیر یخچال ساید بای ساید استفاده کنید. ممکن است المنت یا فن های یخچال دچار مشکل شده باشد و یا حتی ترمودیسک یا تایمر دیفراست آن خطا داشته باشد که باید به هر روی از تعمیرکاران ماهر کمک بگیرید. از رایج ترین مشکلات یخچال فریزر سید بای ساید می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • دستگاه صدای زیادی می دهد
 • یخچال یا فریزر گرم شده است.
 • دستگاه صدای زیادی می دهد.
 • یخچال یا فریزر دچار یخ زدگی و برفک شده است
 • ایراداتی بر روی صفحه نمایش داده شده است.
 • آب در کف یخچال جمع شود.

رفع ایراد یخچال و فریزری که گرم شده است

وقتی که دمای دستگاه افزایش پیدا کند یکی از قسمت های موارد زیر دچار مشکل شده است و باید نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید اقدام نمود:
 • سنسورها ایراد پیدا کرده است
 • موتور و گاز یخچال
 • دیفراست یا یخ زدایی
 • درب یخچال بسته نمی شود
 • فن یخچال به خوبی کار نمی کرد
 • برد الکترونیکی فرمان لازم جهت راه اندازی موتور را نمی دهد.

رفع برخی دیگر از مشکلات دستگاه و تعمیر یخچال ساید بای ساید

موتور یا گاز یخچال سبب گرم شدن یخچال

چنانچه موتور یخچال کار نکند یخچال گرم می شود و اگر در گاز یخچال مشکلی باشد سبب گرم شدن سرمای یخچال و فریزر می شود و در بسیاری مواقع یک بخش از یخچال و فریزر سرما ندارد و با گذشت زمان این مشکل سبب از بین رفتن سرمای یخچال و فریزر می شود.

کار نکردن دیفراست یا یخ زدایی و گرم شدن یخچال

یخ زدایی خودکار در یخچال فریزرهای جدید مشکل برفک زدن یخچال از بین رفته است و این سیستم هوشمند زمانی که برفک یا یخ زدگی ایجاد شود شروع به آب کردن یخ ها می کند که آبی که از ذوب شدن به وجود می آید توسط یک شلنگ که داخل بدنه قرار داده شده است به پشت موتور راهنمایی می شود. چنانچه یخ زدایی درست ایجاد نشود برفک به وجود می آید و سبب یخ زدن گاز می شود و در آخر عدم گردش گاز در لوله می شود. و وقی که گاز چرخش نداشته باشد سرما تولید نمی کند و با کمک یک مولتی می توان المنت و سنسورها را چک کرد. باید یادآور شد که مقاومت سنسورهای یخچال مختلف با یکدیگر فرق دارند و برای تست آنها باید از مشخصات کامل دستگاه اطلاع داشته باشیم مثلا یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ از سنسورهای 5 الی 10 کیلو اهم استفاده می کنند در حالیکه در یخچال فریزرهای ساید بای ساید ال جی از سنسورهای 2 الی 8 کیلواهم استفاده می شود.

فن یخچال و تاثیر کارنکردن بر روی دمای یخچال

با کمک فن یخچال گردش هوا و انتقال سرما از اپراتور به بدنه یخچال اتفاق می افتد و چنانچه فن به خوبی کار نکند یا قدرت گردش آن کم باشد باعث افزیش دمای یخچال و خنک نکردن یخچال و ساید بای ساید می شود. اگر درب یخچال را باز کنیم و شاسی درب یا کلید را با دست فشار دهیم اگر فن شروع به کار کرد یعنی سالم است و اگر کار نکرد یعنی خراب بوده و باید تعمیر یخچال ساید بای ساید را انجام داد. فن های یخچال مدل های مختلف با ولتاژهای مختلف دارند که برای تهیه فن باید از ویژگی های آن مانند ولتاژ، دور توان و … را دقت بررسی کرد تا پس از تعمیر مشکلی برای دستگاه به وجود نیاید.

درب یخچال و افزایش دمای یخچال

درب یخچال از ورود هوای گرم به داخل یخچال جلوگیری می کند و چنانچه به خوبی بسته نشود سبب هدر رفت انرژی و آسیب به موتور و ایجاد برفک و قطرات آب بر روی مواد غذایی و گرم شدن یخچال می شود. برای عیب یابی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید در ابتدا به کناره های نوار دقت کنید و اگر مشکل یخچال را برطرف نشد با کمک یک چهارپایه قسمت های بالایی و در نهایت قسمت پایین درب را بررسی کنید.

بسته نشدن درب یخچال فریزر ساید بای ساید

از رایج ترین مشکلات ساید بای ساید نچسبیدن لاستیک درب یخچال است که یکی از دلایل آن می تواند اتمام عمر مفید نوار درب یخچال فریزر باشد. لاستیک دور درب یخچال از مهم ترین بخش های یخچال فریر است که مسئول نگهداری سرمای داخل کابین است و تماس سرما با لاستیک یکی از عوامل از دست دادن کارایی و چسبندگی نوار یخچال است. حتی به علت سنگین شدن بیش از حد در درب یخچال فریزر ممکن است افتادگی درب ایچاد شود و درب به راحتی بسته نشود برای رفع این مشکل ابتدا افتادگی درب را از بین می بریم و سپس برای از بردن خمیدگی ها در کنارهای لاستیک درب یخچال پنبه هایی قرار می دهیم تا خمیدگی نوار از بین برود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید با رفع عیب درب آن

با کمک دو روش دوباره می تواند از لاستیک درب یخچال استفاده نمود که این دو روش عبارتند از آب جوش: در این روش بعد از اینکه یخچال را از برق بیرون کشیده باید آب جوش را به تمام قسمت های نواد درب یخچال بریزید تا دوباره حالت چسبندگی داشته باشد. سشوار: بعد از کشیدن یخچال از برق و تخلیه کامل آن باید با کمک گرمای سشوار تمام بخش های درب یخچال را پوشش دهید. از نکته مهم این روش ها این است که بعد از انجام مراحل فوق درب یخچال باید به مدت 2 ساعت کامل بسته باشد.

سنسور یخچال فریزر ساید بای ساید

سنسورها یک حسگر قدرتمندی هستند و زمانی که دمای یخچال را بر روی یک درجه معین تنظیم کنیم اطلاعات دمای یخچال توسط سنسورها به بردهای الکترونیکی ارسال می شود. و چنانچه سنسور مشکلی داشته باشد نمی توان دمای یخچال را به راحتی تشخیص داد و برد الکترونیکی به جهت اطلاعات اشتباهی که دارند فرمان غلط به بردهای الکترونیکی مخابره می کنند. عیب یابی یخچال فریزر با تست سنسورها انجام می شود و حسگر با تغییر مقاومت در دماهای مختلف دما را تشخیص می دهد و مولتی متر را در حالت اهم قرار می دهیم و مقدار مقاومت بین دو سر سنسور را اندازه گیری می کنیم.

عیب یابی صدای زیاد و غیرطبیعی یخچال فریزر ساید بای ساید

ممکن است بارهای صدای غیرطبیعی و گوش خراش در یخچال و ساید بای ساید را بارها شنیده باشید. رفع این مشکل از جمله روش های تعمیر یخچال ساید بای ساید است. باید اطلاع داشته باشید ایراد در چند قطعه می تواند صدای زیاد و غیرطبیعی به وجود بیاورد. که این قطعات عبارتند از:
 • کمپرسور یا موتور
 • فن ها
 • برد الکترونیکی
برای عیب یابی و تعمیر یخچال باید این 3 قسمت را چک کنید فن ها را می توانید خودتان چک کنید اما کمپرسور یا برد الکترونیکی را باید کارشناسان مجرب چک کنند.

دلایل صدای زیاد یخچال فریزر ساید بای ساید

ایراد در موتور (کمپرسور) و ایجاد صدای زیاد در دستگاه از عیوب این دستگاه است. موتور دستگاه از یک هسته، روتور، استاتور ساخته شده است حرکت مکانیکی روتور طی زمان بر اثر وارد شدن ضربه یا تکان های شدید می تواند صدای زیاد و بلندی را ایجاد کند. و تشخیص ایراد موتور دستگاه با کمک کارشناسان خبره انجام می گیرد. با روش های تست موتور نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید اقدام می نمایند. تجربه در تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید ثابت کرده است که گاهی اوقات رله های راه اندازی روی برد صدای زیادی در یخچال به وجود آورده است و زمانی که دقت کرده باشید هنگامی که موتور یخچال شروع به کار کند صدایی شبیه به صدای کلیک ایجاد می شود و چنانچه رله ها یا موتور یخچال خراب باشد این رله ها قصع و وصل می شود و به دلیل این که این قطع و وصل ها سریع اتفاق می افتد سر و صدای زیاد و غیرقابل تحملی ایجاد می شود.

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید به دو دلیل عمده

لازم به ذکر است یکی از مهم ترین بخش هایی که باید در یخچال و فریزر مورد توجه قرار گیرد تراز کردن یخچال و فریزر ساید باید ساید است که خیلی از افراد با آن روبرو می شود این مشکل به دو بخش طبقه بندی می شود
 • تراز نبودن دستگاه
 • خراب بودن فن یخچال و فریزر ساید بای ساید
جهت تنظیم کردن یخچال فریزر حتما باید در یک مکان مناسب قرار گیرد که باید نکانی را نیز رعایت کرد. در بیشتر این دستگاه ها در زیر کابین پیچ هایی برای تنظیم ارتفاع قرار داده شده است در ابتدا پیچ های پشتی یخچال را باز می کنید و نسبت به تنظیم کردن آنها اقدام می کنید و سپس پیچ های جلویی یخچال را تنظیم می کنید که تقریبا باید 2 سانتی متر از پیج های پشتی را باز کنیم و این کار برای ایجاد یک شیب ملایم به طرق یخچال است که این عمل باعث آرام بسته شدن درب یخچال می شود. البته باید مد نظر قرار داد که نباید شیب خیلی زیاد باشد زیرا سبب بسته شدن به شدت درب یخچال می شود و لولای درب بعد از مدتی شکسته می شود. در مورد فن یخچال و فریزر هم باید ذکر شود به علت قرار گرفتن وسایلی در نزدیکی این فن ها به وجود می آید که ممکن است فن یخچال شما آسیب ببیند. بعد از اینکه فن یخچال ساید بای ساید شما با کمک متخصصان این امر تعویض شد باید در نظر داشته باشید که نباید در محلی که دریچه های فن قرار دارند مواد عذایی قرار دهیم و باید مواد غذایی با فن فاصله داشته باشند تا هوا ب خوبی گردش داشته باشد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید در کرج

استان البرز از مهمترین استان های کشور است شاید از مهمترین دلایل اهمیت این استان همجواری با پایتخت بوده و اینکه شاید داشتن جمعیت بالای این استان خود مزید بر این علت باشد. امروزه گسترش شهرنشینی و افزایش جمعیت این استان بسیاری از کارشناسان را بر آن داشته که این استان ساکن شده و در صورت بروز هر گونه مشکلی در کنار مردم خوب این استان قرار گیرند. حتی اکثر یخچال های ساید بای ساید که توسط برندهای مختلف و پیشرفته تولید می شوند متاسفانه برای همیشه دوام نمی آورند و ممکندد است که حتی بهترین مارک ها نیز نیاز به تعمیر داشته باشند. متخصصان تعمیر یخچال ساید بای ساید در کرج با افتخار می توانند مشکل را در زمان وقوع آن حل کنند و بهترین تعمیرکاران یخچال ساید بای ساید در این منطقه حضور دارند. بنابراین، هنگامی که با یخچال ساید بای ساید خود مشکلی دارید که در طول چندین دهه به دوست خانوادگی شما تبدیل شده است، ناامید نشوید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ما تماس بگیرید! اجازه دهید کارشناسان تعمیر یخچال ساید بای ساید ما این مشکل را حل کنند و راه حل تعمیر را برای شما سفارشی کنند.

جمع بندی

در این مقاله مشکلات رایج ساید بای ساید را مورد بررسی قرار دادیم و باید این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت نیاز حتما با تعمیرکاران یخچال و فریزر ساید باید سید تماس بگیرید. نکته آخراینکه باید بسیار دقت کنید و هر جا که احساس کردید توانایی بر طرف کردن مشکل را ندارید حتما کار را متوقف کنید و از کارشناسان مجرب کمک بگیرید تا کمتر متضرر شوید و نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نداشته باشید.

ما چگونه کار می کنیم

درخواست خدمات

برای یافتن بهترین راه حل برای تعمیر دستگاه شما اطلاعاتی دقیق نیازمندیم.

مشاوره رایگان

برای توضیح مشکل شما کارشناسان ما رایگان خدماتی را به شما خواهند داد.

اختصاص کارشناس

بهترین و نزدیکترین کارشناس را در سریعترین زمان به شما اختصاصی خواهیم داد.

درخواست خدمات

برای یافتن بهترین راه حل برای تعمیر دستگاه شما اطلاعاتی دقیق نیازمندیم.

در هر ساعت از شبانه روز می توانید خدمات ما را در اولین زمان ممکن در دسترس داشته باشید . همکاران مادرکرج سرویس با شما تماس می گیرند

سخن همراهان

مورد اعتماد مشتریانمان هستیم

وبلاگ

آخرین های بلاگ

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان درباره نحوه ارائه خدمات

ما با داشتن +۱۱۰۰ تکنسین و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم

چگونه می توانم درخواست آنلاین بدهم؟

چه آماده باشید و چه نباشید ، زمان آن فرا رسیده که برنامه ریزی کاری خود را برای سال 2021 شروع کنید . حتی اگر یک بیزینس تک نفره و مستقل هستید ، اهمیت داشتن یک طرح تجاری برای سال آینده را برای کمک به پیشرفت کسب وکارتان دست کم نگیرید

آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه میکند؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
در صورت بروز مجدد مشکل هزینه ای دریافت میشود ؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
اگر خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟
محتوای آکاردئون