جستجوی مقالات

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی AEG در کرج

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی AEG در کرج

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی AEG در کرج ، ماشین ظرفشویی یکی از وسایل پر کاربرد در منزل می باشد که به صورت روزانه  مکرر مورد استفاده قرار می گیرد. شاید به این فکر کنید که اگر ماشین ظرفشویی مورد نیاز خود را حتما به قیمتی بالا و از برندی خاص تهیه کنید، دستگاه دیرتر دچار خرابی خواهد شد و  عمر بیشتری خواهد داشت.

ما به عنوان یک مجموعه ی فعال در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی این موضوع را تایید می کنیم با توجه به بودجه ی مالی خود اگر می خواهید خرید خوبی انجام داده باشید ، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

زیرا خرید از برندهای مطرح تولید کننده لوازم خانگی احساس اطمینان بیشتری در شما به وجود می آورد . مسئله ی مهم دیگر این است که به وجود آمدن مشکلات و ایراد های احتمالی در لوازم خانگی امری اجتناب ناپذیر می باشد و و امکان دارد به دلایل مختلف نیازمند به تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرج شوید.

نحوه استفاده ی شما از دستگاه بسیار حائز اهمیت می باشد و می توان گفت افزایش طول عمر آن به کاربری درست و صحیح نیز وابسته می باشد. اما با این  وجود اینکه سعی نموده اید در حفظ و نگهداری و طرز استفاده از آن دقت کنید، ولی باز هم مشکلی برای دستگاه شما به وجود بیاید که به تعمیر احتیاج پیدا کنید. توصیه ما خرید از مراکز فروش معتبر می باشد.

برای هر برند فعال در زمینه ی تولید لوازم خانگی، فروشگاه های معتبری در شهرهای مختلف می باشد که با خرید از آنها می توانید اطمینان داشته باشید که در صورت به وجود آمدن خرابی و مشکلات احتمالی، از خدمات پس از فروش کالا استفاده خواهید کرد و این امکان زمانی فراهم می گردد که در هنگام خرید، کارت ضمانت ماشین ظرفشویی را از فروشنده دریافت کرده باشید.

 

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی AEG در کرج

ظرفشویی آاگ سر و صدای زیادی تولید میکند، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر ظرفشویی آاگ سر و صدای زیادی تولید میکند، برای عیب یابی و تعمیرات مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ممکن است پروانه های فن تولید سر و صدا کند.
 • امکان دارد آبپاش به قفسه یا ظروف گیر کرده و سر و صدا ایجاد کند.

 

ماشین ظرفشویی آاگ چرا به خوبی ظروف را خشک نمی­کند ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید انجام داد؟

اگر دستگاه ظروف را به خوبی خشک نمی کند، برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در منزل از نکات زیر استفاده کنید:

 • پمپ تخلیه و فیلترها دچار گرفتگی می باشد.
 • اگر ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نکند ، نمی تواند ظروف را به خوبی خشک گردد. بنابراین پمپ و فیلترها را تمیز نمایید.
 • المنت ماشین ظرفشویی آاگ معیوب است.
 •  گرم نشدن آب و خشک نشدن ظروف پس از اتمام فرآیند شستشو از نشانه های خرابی المنت می باشد.
 • شما باید در این زمینه با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی AEG در کرجتماس حاصل فرمایید.
 • ظروف به خوبی چیده نشده است.
 • مطمئن شوید که ظروف خود را به درستی قرار داده اید.
 • برای  عملکرد بهتر شستشو و خشک کردن ، ظروف شما نباید در تماس یکدیگر قرار بگیرند و نباید به گونه ای قرار گیرند که بر گردش آب تأثیر بگذارند.
 • در غیر این صورت ممکن می باشد ظرفهای شما کاملا شسته نشود و خشک نشود.
 • از جلا دهنده استفاده نمی­شود.
 •  جلا دهنده بر روی ظروف یک لایه تشکیل می دهد و به خشک کردن محل شستشو کمک می کند همچنین  به تبخیر بهتر آب کمک می کند.
 • برنامه مناسب شستشو انتخاب ننموده اید.
 • باید متناسب با نوع ، کمیت و آلودگی ظروف خود ، مناسب ترین برنامه شستشو را انتخاب کنید.
 • در صورتی که هنوز ظروف شما کاملا خشک نشده اند ، ممکن است در مورد قطعات گرمایشی یا ترموستات دستگاه مشکل فنی وجود داشته باشد.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرماشین ظرف شویی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه می شود.تکنسین های متخصص این مجموعه در زمینه ی تعمیر ماشین ظرف شویی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت هست که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. درغیراین صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر رسیدگی خواهند کرد.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرماشین ظرف شویی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام خوهد شد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

 چرا مشتریان ما برای تعمیرات ماشین ظرف شویی خود کرج سرویس را انتخاب نموده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین ظرف شویی شما می باشد.

 

داشتن ضمانتنامه در نمایندگی تعمیرات ظرف شویی AEG در کرج

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر ماشین ظرف شویی را برای شما انجام خواهند داد.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ماشین ظرف شویی

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد .

تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

مشکلاتی که میتواند شما را وادار به تعمیر ماشین ظرف شویی میکند

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در کرج سرویس، نمایندگی معتبر در زمینه تعمیر ظرفشویی آاگ در کرج  می باشد نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی که در صورت مواجه شدن با آن باید دستگاه را از اتصال برق جدا کرده و با سرویسکار تماس حاصل فرمایید تا تعمیر هر چه زودتر دستگاه از خسارت های بیشتر جلوگیری کند :

– سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی
– تعویض محفظه قرارگرفتن ظرف
– رفع عیوب اتصالات و لوله کشی
– تعمیر برد الکترونیکی
– تعویض فیلتر آب و موتور گرداننده
– جرمگیری سبد و محفظه
– ارائه مایع و قرص مخصوص
– عدم چرخش مناسب بازوهای آب پاش
– ایجاد رسوب بعد از شست و شو
– عدم کارکرد مطلوب خشک کن
– نمایش خطا روی ال سی دی
– خرابی پمپ تخلیه

 

مشکلاتی که میتواند شما را وادار به تعمیر ماشین ظرف شویی میکند

چگونه بوی بد ماشین ظرفشویی را از بین ببریم؟

برای رفع بوی بد ماشین ظرفشویی AEG در صورتیكه از ماشین ظرفشویی خود به طور روزانه استفاده نمی کنید، توصیه می شود تا قبل از پر شدن ماشین ظرفشویی، برنامه را یك یا دوبار اجرا نمایید.

چنانچه بوی ماشین از بین نرفت، ۲ فنجان (۲۰۰ میلی لیتر) سرکه سفید را داخل یك کاسه در سبد تحتانی ماشین قرار دهید و بدون استفاده از مواد شوینده برنامه را اجرا نمایید. توصیه می شود به صورت دوره ای و مرتب اقدام به تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی خود نمایید. لیست ارورهای ماشین ظرفشویی آاگه را در این مقاله بخوانید.

 

صدای زنگ (هشدار دمای زیاد)

اگر پس از شستشو، آبكشی یا خشك کن، درب ماشین را باز کنید و صدای زنگ به صدا درآید، نشان دهنده این است که دمای فضای داخلی بسیار زیاد شده است. توجه داشته باشید که این صدا نشان دهنده مشکل و ایراد در ماشین ظرفشویی AEG شما نخواهد بود.

 

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی که نیاز به تعمیر دارند :

 1. پایین بودن کیفیت شستشو
 2. کدر بودن ظروف شیشه ای پس از شستشو
 3. عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی بعد از شستشو
 4. بوی نامطبوع ظروف بعد از شستشو
 5. باقی ماندن مواد غذایی روی ظروف بعد از پایان شستشو

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای ماشین ظرفشویی شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت ظرفشویی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر ظرفشویی بوش برای شما اعزام شوند.

 

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آمانا
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آاگه
 • ویرپول
 • مجیک
 • و…

همکاری میکند.

 

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی AEG در کرج

برای مشاوره و تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به