جستجوی مقالات

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج،ساختار ظرفشویی به این گونه ای است که افراد عادی و گاهی تعمیرکاران مبتدی هم نمی توانند به درستی تعمیر نمایند. تعمیرکار حتما باید بر ساختار قطعات و نحوه ترمیم و تعویض آنها تسلط کافی داشته باشد تا ضمن شناسایی منشأ مشکلات ماشین طرفشویی، آنها را به بهترین شکل برطرف کند. برای تعمیر ظرفشویی با اصول و بی نقص، می توانید از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج کمک بگیرید.

ایا تا به حال شاهد ایرادی در ماشین ظرفشویی خود شده اید اما فرصت و شرایط انتقال دستگاه به تعمیرگاه را نداشته باشید؟ در این صورت می توانید ضمن برقراری تماس با واحد نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج، خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل را دریافت نمایید. به موجب این طرح، نیازی نیست ماشین ظرفشویی تان را به تعمیرگاه ببرید. تیم تعمیرات ظرفشویی در کرج با تجهیزات مورد نیاز به آدرس شما مراجعه می نماید و با بررسی دستگاه، اقدامات لازم را به انجام خواهد رساند.

کارشناسان ارشد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج از شما سوال خواهند کرد که ماشین ظرفشویی تان در کدام عملکردها دچار اختلال می باشدبا توجه به علائم، قطعات معیوب را شناسایی نموده و ترمیم می نمایند. کارشناسان سرویس در محل ظرفشویی سامسونگ تلاش دارند که ضمن تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده، تمامی ایرادهای ماشین را در محل برطرف سازند تا کاربر ناچار به انتقال دستگاه به تعمیرگاه نباشد.

 

خدمات تعمیرات ظرفشویی در زمینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج سرویس

۱- سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی

۲ – تعویض محفظه قرارگرفتن ظرف

۳ – رفع عیوب اتصالات و لوله کشی

۴ – تعمیر برد الکترونیکی

۵ – تعویض فیلتر آب و موتور گرداننده

۶ – جرمگیری سبد و محفظه

۷ – ارائه مایع و قرص مخصوص

 

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

مشکلاتی که میتواند شما را وادار به تعمیر ماشین ظرفشویی میکند

نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی در صورت مواجه شدن با آن باید دستگاه را از اتصال برق جدا نموده و با سرویسکار تماس حاصل نمایید با تعمیر سریعتر از خسارت های بیشتر جلوگیری از گردد :

 

تعمیر موتور ظرفشویی سامسونگ در کرج

یکی از قطعات مهم و اصلی در ماشین های ظرفشویی، موتور می باشد. موتور آب لازم برای شستشوی ظروف را فراهم خواهد ساخت. این قطعه به نوعی واسطه ورود آب به آب پاش ها و بازوان دستگاه می باشد که اگر موتور بسوزد یا به هر دلیل دیگری از کار بیفتد، عملیات شستشو به طور کامل متوقف می شود. در صورتی که صدای وزوز یا جیغ ممتد از ماشین ظرفشویی خود شنیدید، بدون شک موتور از کار افتاده و یا در آستانه خرابی می باشد.

همچنین اگر دستگاه آب را اصلا اسپری نمی کند، بدون شک موتور معیوب شده و نیاز به ترمیم یا تعویض دارد. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که تعمیر موتور ظرفشویی سامسونگ توسط مجرب ترین تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج انجام خواهد شد. اگر تیم تعمیر ماشین ظرفشویی تشخیص دهند که موتور باید تعویض گردد، حتما از قطعه اورجینال استفاده خواهد شد.

 

تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

عملیات تعمیر المنت ظرفشویی سامسونگ در کرج با استفاده از ابزار و تجهیزات ویژه ای صورت می گیرد. پس از تامین تجهیزات مورد نیاز، دستگاه از برق جدا می شود و شیلنگ آب آن خارج می شود.سپس تعمیرکار ماشین را به گونه ای قرار می دهد که به بخش پایینی آن (محل قرار گیری المنت) دسترسی داشته باشد. بعد از جدا شدن اتصالات، المنت از دستگاه خارج می شود. سپس تکنسین المنت را کاملا بررسی می نماید.

در صورت امکان تعمیر، بخش های آسیب دیده این قطعه ترمیم می شوند. البته المنت معمولا قابل ترمیم نیست و باید آن را تعویض نمود. در چنین شرایطی این قطعه با نمونه اورجینال جایگزین ، و دستگاه مطابق روال عادی از آب گرم استفاده می کند. اگر متوجه شدید المنت ظرفشویی تان معیوب شده و درست کار نمی کند، کافی است با کرج سرویس واحد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در کرج تماس حاصل نمایید.

 

نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی سامسونگ

ترانس محافظ

برق ساختمان باید مجهز به ترانس یا محافظ باشد؛ تجربه ثابت کرده اکثر دستگاه‌هایی که از برق استابیلایزر نشده و بدون محافظ استفاده می‌کنند، در زمان نوسانات برق آسیب می‌بینند. به همین دلیل برای به تعویق انداختن نیاز تعمیر ظرفشویی سامسونگ لازم است به این نکته توجه ویژه داشته باشید. همواره به یاد داشته باشید که دستگاه‌های جدید، دیجیتالی و الکترونیکی هستند و در هنگام نوسانات برق احتمال آسیب دیدن آنها بسیار بالا است.

مواد شوینده

اگر می‌خواهید ماشین ظرفشویی سامسونگ شما ظروف را تمیز و شفاف شستشو دهد و نیازی به تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ نداشته باشید، باید و باید از مواد شوینده با کیفیت استفاده کنید؛ معمولاً دستگاه‌هایی که از مواد شوینده خوب استفاده می کنند نه تنها به ظروف آسیب نمی‌رسانند، بلکه دیگر دستگاه نیاز به تعمیر نخواهد داشت.

کنترل ظروف

قبل از قرار دادن ظروف داخل ظرفشویی SAMSUNG ، ظروف را به دقت کنترل کنید تا مواد غذایی بر روی آنها جا نماند، هر چه قدر دقت بیشتری داشته باشید، دیرتر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود خواهید داشت، زیرا مواد غذایی به خصوص مواد غذایی سخت باعث خرابی موتور و دیگر قطعات در ماشین ظرفشویی خواهد شد و در آن صورت تعمیرات برای شما ضرورت خواهد داشت.

شستشوی فیلترها

برای به تعویق انداختن تعمیر ظرفشویی SAMSUNG ، شستشوی فیلترها اهمیت بسیاری دارد. زیرا بعد از هر بار شستشو تمامی چربی‌ها در فیلتر جمع شده و تجمع چربی و مواد غذایی ریز باعث می‌شود ظروف درست شسته نشوند. پس حداقل هر هفته یک بار فیلترهای ظرفشویی سامسونگ را تمیز بشویید. این کار از خراب شدن دستگاه و نیاز به تعمیر ظرفشویی سامسونگ جلوگیری می‌کند.

 

چرا مشتریان ما برای تعمیرات ظرف شویی خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات ظرف شویی شما می باشد.

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرماشین ظرف شویی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس حاصل نمایید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

هزینه تعمیرماشین ظرفشویی در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر ماشین ظرف شویی

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر ماشین ظرف شویی را برای شما انجام میدهند.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ماشین ظرف شویی

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده می نماییم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد گشت. تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آمانا
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آاگه
 • ویرپول
 • مجیک
 • و…

همکاری میکند.

نحوه چیدن دیس و بشقاب ها در داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ

لوله ها، جت ها و دستگاه های چرخشی موجد در ظرفشویی آب را از مرکز به داخل دستگاه می پاشند؛ از طرف دیگری هم اسلات هایی در داخل دستگاه تعبیه شده که باید بشقاب ها و دیس ها را در داخل آنها قرار دهید. پس با توجه به توضیحات داده شده بهتر است بشقاب و دیس را به طرف مرکز کشیده و مرتب در داخل سبد ظرفشویی و اسلات ها قرار دهید تا فضای بین آنها نیز خالی نباشد.

نکته: تمام ظروف را به گونه ای قرار دهید تا چرخنده های آب به صورت آزادانه حرکت کنند و آب به تمام نقاط ماشین ظرفشویی برسد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

نحوه چیدن فنجان و لیوان در داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ

نوبت به ظروفی چون فنجان ها و لیوان ها می رسد؛ این دسته از ظروف را در داخل ظرفشویی باید به گونه ای قرار دهید که علاوه بر اینکه فضای زیادی را اشغال نکنند، محلول شستشو نیز به گونه ای به آن برسد که داخل لیوان را به نیز تمیز کند. پس بهتر است به صورت منظم و در یک زاویه شیبدار لیوان و فنجان های خود را قرار دهید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

 

نحوه چیدن ظروف پلاستیکی داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ

می دانید که ظروف پلاستیکی در برابر گرما مقاومتی نداشته و دچار آب شدن یا پیچ خوردگی می شوند؛ از این رو اول از همه پیشنهاد می کنیم این دسته از ظروف پلاستیکی را داخل ماشین ظرفشویی برای شستشو قرار ندهید. اما اگر به هر دلیلی مجبور به کار شدید باید بدانید محل قرارگیری ظروف پلاستیکی در طبقه بالا ظرفشویی می باشد؛ دلیل آن هم این است که آبگرمکن یا هیتر در ظرفشویی ها بیشتر در پایین دستگاه قرار دارد و همانطور که گفتیم به پلاستیک نباید گرما برسد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

طرز صحیح قرار دادن تابه و قابلمه در ماشین ظرفشویی سامسونگ

برای اینکه جرم و چربی از تابه و قابلمه ها به راحتی جدا شود، باید آنها را به صورت برعکس و برای اینکه مواد شوینده به خوبی برسد در داخل دستگاه قرار دهید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

 

طرز صحیح قرار دادن کارد، چنگال و قاشق ها در ماشین ظرفشویی سامسونگ

این دسته از ظروف را بهتر است از هم جدا کنید و نکته ای باید در همین ابتدا بگوییم این است که چون چاقوهای تیز توسط شستشو در ماشین ظرفشویی کند می شوند، پیشنهاد می کنیم که آنها را به صورت دستی بشورید. کارد، چنگال و قاشق ها را در داخل سبد مخصوص خود قرار دهید و برای اینکه آب به آنها برسد و به خوبی شسته شوند آنها را از هم جدا کنید.

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

نکته: کارد و چنگال ها باید به گونه در داخل سبد قرار بگیرند تا مزاحم اسپری کردن آب توسط لوله ها، نازل ها و دستگاه های چرخشی نباشند.

نحوه چیدن تخته های برشی و سینی های بزرگ در داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ

اول از هرچیزی پیشنهاد میکنیم تا تخته های برشی و سینی ها را در داخل ماشنی ظرفشویی قرار ندهید؛ اما اگر خواستید این کار را انجام دهید بهتر است زمانیکه دستگاه را با برنامه کم انتخاب کرده اید این دسته از ظروف را قرار دهید. این را هم باید اضافه کنیم که سینی و تخته های برشی برای قرار گرفتن در اسلات ها و صفحات آن مناسب نیستند. پس بهتر است آنها را خارج از بخش پایین ماشین ظرفشویی قرار دهید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

برای مشاوره و تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

کرج سرویس نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج، اعم از تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیرات یخچال فریز و ساید بای ساید ها می باشد.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

اگر یک مایکروفر مجیک در آشپزخانه دارید، خواندن این مقاله را توصیه می کنیم. در این مقاله مشکلات رایج مایکروفرهای مجیک، علل این مشکلات و

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

جاروبرقی از جمله لوازم خانگی است که در خانه همه مردم پیدا می شود. فیلیپس یکی از برندهای بزرگ و محبوب در حوزه تولید جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

آیا جاروبرقی زیمنس شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد و شما به دنبال تعمیرکار مجرب زیمنس هستید؟ نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج با

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

جارو برقی ال جی یکی از پرطرفدارترین برند های این وسیله الکترونیکی در بین مردم است. جارو برقی این برند معتبر هم ممکن است دچار