جستجوی مقالات

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در کرج

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در کرج

خدمات ما در نمایندگی تعمیرات انواع  لوازم خانگی  از جمله ماشین ظرف شویی دوو استان البرز میباشد. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در کرج  است که شما را با ظرفشویی دوو و قابلیتهای آن آشنا می کند ، تا شما را از نگرانی به دور بدارد ، چرا که مجموعه کرج سرویس با استفاده از قطعات فابریک بهترین خدمات را برای ظرفشویی دوو شما ارائه می دهند.

از مهم ترین محصولات دوو به ماشین ظرفشویی تولیدی دوو که دارای ویژگی هایی مانند 4 برنامه شستشوی کامل,میزان حداقل صدای 49 دسیبل و سیستم آکواستاپ اشاره نمود.

ماشین های ظرفشویی دوو دارای طراحی مدرن و ایده هایی نوآورانه می باشند که زندگی را ساده تر و نیاز شما را به نمایندگی تعمیرات دوو به حداقل خواهند رساند.با توجه به دارا بودن حداکثر انعطاف پذیری همه ی ظروف شما جای خود را در ماشین ظرفشویی دوو پیدا خواهید کرد.اکثر برنامه ها در ماشین ظرفشویی دوو سه برابر سریعتر از ظرفشویی های دیگر عمل می نمایند.

ظرفشویی دوو دارای صفحه دیجیتالی و برنامه های مختلفی بوده که بسته به نیاز مورد استفاده می شوند. یکی از مشخصات ظرفشویی دوو مصرف پایین این دستگاه می باشد.

مصرف این ماشین ظرفشویی ++A هست که مصرف بسیار پایین وسازگار با محیط زیست می باشد.ظرفشویی زیمنس بسته به نیاز و تعداد ظروف تنظیم می شوند، محل قرار گیری سبدها طوری طراحی شده که آب گرم همراه با شوینده و جلا دهنده با فشار به تمام قسمتهای ظروف برخورد می کند و چربی و لکه ها را کاملا پاک وتمیز می نماید.

سریع ترین و انعطاف پذیر ترین عملکرد را در ماشین ظرفشویی های دوو میتوانید بیابید.تکنولوژی های نوآورانه این دستگاه، باعث شده است تا ظروف همیشه کاملا تمیز و به صورت کاملا بهداشتی خشک بشوند.

 

مشکلاتی که میتواند شما را وادار به تعمیر ظرفشویی کند

تعمیر هر کدام از لوازم خانگی به تخصص‌ خاصی نیاز دارد، به همین دلیل باید تعمیرکار متخصص، کار را انجام دهد. از همین رو شما می‌توانید نصب و تعمیر لوازم خانگی خود را به کرج سرویس بسپارید تا در کمترین زمان سرویس مورد نظر را دریافت کنید.

تعمیر آنلاین لوازم خانگی را می‌توانید به سادگی با ثبت درخواست در وب ‌سایت کرج سرویس دریافت کنید. به این شکل تعمیر لوازم خانگی شما در زمان و مکانی که شما انتخاب می‌‌کنید انجام می‌‌شود و دیگر نیازی به اتلاف وقت برای بردن وسیله به تعمیرگاه نیست.

 

مشکلاتی که میتواند شما را وادار به تعمیر ظرفشویی کند

از جمله مشکلاتی که مشتریان ما در کرج برای ماشین ظرفشویی دوو با آن مواجه می شوند

 • تمیز نشدن ظروف پس از اتمام فرآیند شسشتو ماشین ظرفشویی
 • نشتی آب از ماشین ظرفشویی
 • روشن نشدن دستگاه حتی زمانی که دکمه روشن شدن را فشار داده و آن را تنظیم نموده اید
 • خشک نشدن ظروف پس از تمام شدن فرآیند شستشو
 • ممکن است پس از روشن شدن دستگاه ظرفشویی ظروف را نشوید
 • عدم وارد شدن آب به محفظه شسشتو ماشین ظرفشویی
 • قط و وصل شدن فرآیند شسشتشو ظروف
 • سرو صدا زیاد دستگاه هنگام شستشو ظروف
 • تخلیه نشدن ماشین ظرفشویی دوو
 • وسط شستشو ظروف ماشین ظرفشویی خاموش می شود
 • بوی بد ظروف پس از خارج شدن از ماشین ظرفشویی

 

علت مصرف بیش از حد نمک در ظرفشویی دوو چیست ، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد ؟

در صورت مصرف بیش از حد نمک در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو انجام دهید.

 • ابتدا چک کنید که درپوش محفظه نمک به درستی بسته شده باشد.
 • دلیل دیگری که ممکن هست باعث بروز این مشکل شود تنظیم نبودن درجه تنظیم نمک است.
 • مطمعن باشید که درجه تنظیم نمک به حد کافی باشد.
 • علاوه بر این‌ها ممکن هست شیر برقی مربوط به مخزن نمک دارای خرابی شده باشد.

برای رفع عیب مصرف بیش از حد نمک، باید از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در کرج سرویس کمک بگیرید

 

چرا مشتریان ما برای تعمیرات لباسشویی خود نمایندگی تعمیرات ظرف شویی دوو در کرج را انتخاب کرده اند؟

ایا تا به حال شاهد ایرادی در ماشین ظرفشویی خود شده اید اما فرصت و شرایط انتقال دستگاه به تعمیرگاه را نداشته باشید؟ در این صورت می توانید ضمن برقراری تماس با واحد تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در کرج، خدمات تعمیر ظرفشویی در محل را دریافت نمایید. به موجب این طرح، نیازی نیست ماشین ظرفشویی تان را به تعمیرگاه ببرید.

تیم تعمیرات ظرفشویی دوو در محل با تجهیزات مورد نیاز به آدرس شما مراجعه می نماید و با بررسی دستگاه، اقدامات لازم را به انجام خواهد رساند کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین ظرف شویی شما است.

 

بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی

بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد . استفاده از ماده شوینده مناسب یکی از موارد می باشد ، هنگام پاکسازی ماشین ظرفشویی بهتر است از ماده مخصوص این دستگاه استفاده نمایید.

زیرا استفاده از سایر مواد شوینده باعث نشتی در دستگاه و کف فراوان خواهد شد . با توجه به توصیه متخصصان یکی از شوینده های مایع یا پودری را استفاده کنید .

ممکن است مواد شوینده چند منظوره به مرور زمان باعث آسیب رسیدن به دستگاه شوند ، به علاوه بعد از شستشو لکه هایی را بر روی ظروف ایجاد می کند .

نکته دیگر در خصوص مواد شوینده جهت بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی مقدار استفاده از ماده شوینده می باشد . میزان املاح و سختی آب دو عامل تعیین کننده در میزان استفاده از مواد شوینده می باشند.

اگر برای شستشوی ظروف شیشه ای و کریستالی از مواد شوینده فراوان استفاده کنید باعث کدر شدن این ظروف می شود . گروه کرج سرویس با بکارگیری افراد با تجربه و متخصص در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی آمادگی ارائه خدمات با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز است.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرماشین ظرفشویی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرماشین ظرفشویی

هزینه تعمیرماشین ظرفشویی در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در کرج

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر ماشین ظرفشویی

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر ماشین ظرفشویی را برای شما انجام میدهند.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر ماشین ظرفشویی

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ماشین ظرفشویی

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد . تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

آمانا

آدمیرال

زیمنس

بوش

هاردستون

دوو

جنرال الکتریک

آبسال

حایر

ال جی

سامسونگ

بکو

آاگه

ویرپول

مجیک

و…

همکاری میکند.

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در کرج

برای مشاوره و تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

اگر یک مایکروفر مجیک در آشپزخانه دارید، خواندن این مقاله را توصیه می کنیم. در این مقاله مشکلات رایج مایکروفرهای مجیک، علل این مشکلات و

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

جاروبرقی از جمله لوازم خانگی است که در خانه همه مردم پیدا می شود. فیلیپس یکی از برندهای بزرگ و محبوب در حوزه تولید جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

آیا جاروبرقی زیمنس شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد و شما به دنبال تعمیرکار مجرب زیمنس هستید؟ نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج با

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

جارو برقی ال جی یکی از پرطرفدارترین برند های این وسیله الکترونیکی در بین مردم است. جارو برقی این برند معتبر هم ممکن است دچار