تعمیر ماشین ظرفشویی

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی کرج سرویس

برای دریافت خدمات نصب و تعمیرات ماشین ظرفشویی با ما تماس بگیرید.
یا از طریق فرم زیر درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

تلفن تماس 24 ساعته

 02633527530 شماره دفتر کرج

 02144698184 شماره دفتر تهران

فرم درخواست سرویس سریع


 

 

 

 

 

ماشین ظرفشویی هم مثل دیگر لوازم خانگی بعد از مدتی که استفاده می شود به دلیل استهلاک و یا عوامل دیگری امکان دارد نیاز به تعمیر و سرویس پیدا کند. اما احیانا می توان یک تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی معتبر یافت که تخصص کاملی در این زمینه داشته باشد؟ شما می توانید برای تعمیر این وسیله مهم به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج مراجعه نمایید و ماشین ظرفشویی خود را با خیالی آسوده به کارشناسان ما بسپارید.

این قبیل خرابی ها میتواند باعث ایجاد مشکلات بزرگتر برای شما گردد. برای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی خود حتما باید از تعمیرگاه های مجاز استفاده کنید.

کرج سرویس داشتن بیش از 35سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی کنار شما مشتریان عزیز است.ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از خدمات کرج سرویس آشنا کنیم . اگر به دنبال تضمین برای تعمیرات انجام شده لوازم خانگی خود هستید این مقاله را تا انتها دنبال کنید..

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

چرا آب ماشین ظرفشویی ال جی گرم نمی شود؟

وقتی که ظروف چربی خیلی زیادی داشته باشند مهمترین مسئله ای که پیش می آید این است که حتما برای شستوشو باید از آب گرم استفاده شود تا چربی به طور کامل رفع شود.

دلیل گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی ال جی و روش های رفع آن را به شما می گوییم:

قطعاتی که باعث به وجود آمدن این مشکل می شود شامل پمپ حرارتی، سنسور حرارتی و برد ظرفشویی است.

 

خرابی پمپ حرارتی:

خراب شدن پمپ حرارتی دستگاه اولین احتمال برای حل این مشکل است. پمپ حرارتی قطعه ای است شامل موتور و المنت و کار آن این است که موقع پاشش آب بر روی ظروف همزمان نیز آب را گرم می کند. پس اگر پمپ حرارتی بسوزد یا خراب شود، ظروف با آب سرد شسته می شوند.

 

خرابی سنسور حرارتی:

قطعه بعدی که باعث این مشکل می شود سنسور حرارتی است. وظیفه این سنسور این است که دمای آب را اندازه گیری کند و اگر سرد است این وضعیت را به برد گزارش بدهد تا برد فرمان روشن شدن پمپ حرارتی را نیز صادر کند. اگر این قسمت خراب شود در زمان سردی آب اعلانی به برد داده نمی شود.

 

خرابی برد ماشین ظرفشویی:

برد اصلی ماشین ظرفشویی مرکز فرمان این دستگاه است که در صورت خرابی، عملکرد تمامی قطعات و قسمت ها را نیز مختل می کند.  برای حل این مشکل عدم گرم شدن آب ظرفشویی باید ابتدا پمپ چک شود.

اگر خراب بود چون پمپ قابل تعمیر نمی باشد، باید تعویض گردد. نکته مهم اینکه برای خرید قطعات و تعویض آنها عجله نکنید. حتما با نمایندگی های معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

چرا که قطعات با کیفیت های مختلف در بازار وجود دارد که در صورت خرید ناآگاهانه ممکن است با نصب یک قطعه فیک، قطعات دیگر هم آسیب ببینید و از طرفی متحمل هزینه سنگینی شوید.

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

خراب شدن تایمر ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از قابلیت‌های مهم ماشین ظرفشویی که در صرفه‌جویی انرژی نیز خیلی تاثیر گذارند، استفاده از تایمرهای گوناگون است. وقتی که شما تایمری را بر حسب ظرفی که داخل ماشین گذاشته شده انتخاب می‌کنید، ماشین طبق آن عمل می کند و زمان آبکشی و همینطور خشک‌کن را نیز محاسبه می‌کند.

از روش های رفع مشکلات ماشین ظرفشویی بررسی عملکرد تایمر است. علت باز نشدن درب ماشین ظرفشویی چیست؟ می توانید این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید مشکل خود را حل کنید.

در صورتی که تایمر انتخابی شما به درستی عمل نکند، باید سوئیچ درب ماشین ظرفشویی را کنترل کنید. برای رفع مشکلات ماشین ظرفشویی که مربوط به سوئیچ ماشین ظرفشویی است با کمک یک پیچ گوشتی داخل پانل درب را باز کنید. ممکن است اتصالاتی در این قسمت به هم خورده باشد البته بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی و حل این مشکلات با تعمیرات ظرفشویی در کرج در تماس باشید.

ماشین ظرفشویی ال جی بوی بدی می دهد

اگر پس از تمام شدن کار ماشین ظرفشویی ال جی متوجه یک بوی بد در داخل دستگاه شدید ، باید به دنبال غذا یا چربی گیرافتاده بگردید. می تواند در صفحه صافی باشد، یا داخل جت های بازو اسپری و حتی در طول لبه پایینی درب.

تمام این قطعات را از خرده های غذا و چربی پاک کنید، سپس یک دور شستشوی کامل بدون ظروف را اجرا کنید. یادتان نرود شستشو دهنده ماشین ظرفشویی یا ضدعفونی کننده حتما اضافه کنید. دقت کنید که در هر مرحله قبل از انجام شستشو ظروف رو از قطعات بزرگ غذا و چربی پاک کنید. برای اطلاع بیشتر از روش های رفع بوی بد ماشین ظرفشویی می توانید این مقاله را نیز مطالعه کنید.

 

ظرف ها در ماشین ظرفشویی ال جی خشک نمی شوند

مرحله خشک‌کن ماشین ظرفشویی ال جی یک مرحله بسیار مهم و کار آمد است. به دلیل این که شما بعد از پایان کار به آسانی می‌توانید ظروف شسته و خشک شده را استفاده نمایید و یا داخل کابینت‌ها قرار دهید.

در این شرایط دیگر نیازی به خشک کردن با دستمال جدا و  مشکلات باقی مانده لک روی ظروف را نخواهید داشت. ولی امکان دارد بعد از این که کار ماشین ظرفشویی ال جی تمام شد متوجه شوید که تمامی ظروف داخل ماشین به درستی خشک نشده‌اند و هنوز بعضی از ظرف ها کامل خیس هستند.

بهترین راه حل برای رفع مشکلات ماشین ظرفشویی به خصوص برنامه خشک کن این است که ترموستات ظرفشویی را به درستی کنترل کنید. این ترموستات می‌تواند باعث خاموش شدن عمل گرم کردن گردد.

با استفاده از یک مولتی متر می‌توانید این ترموستات را تنظیم کنید. در نهایت برنامه کمک شستشو را بررسی کنید تا در زمان خودش کارش را به درستی انجام دهد. برای اطلاع از علت خشک نکردن ماشین ظرفشویی میتوانید این مقاله را نیز مطالعه کنید.

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

آب ماشین ظرفشویی به درستی تخلیه نمی شود

  • بعد از هر بار شستشو فیلتر و لگنچه ظرفشویی را با آب داغ و شوینده و فرچه کاملا تمیز کنید.
  • شیلنگ تخلیه باید به اندازه ارتفاع دستگاه یعنی حداقل 77 سانتی متر و حداکثر یک متر، بالا آورده شود و بعد به فاضلاب متصل گردد.
  • شیلنگ تخلیه خم شدگی و تاخوردگی نداشته باشد.
  • مکانی که آب در آنجا تخلیه می شود را بررسی کنید. احتمال دارد ماشین مشکلی نداشته باشد اما مکانی که باید آب تخلیه شود گرفتگی داشته باشد.
  • اگر عیب برطرف نشد با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج تماس بگیرید.

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

 

ماشین ظرفشویی ال جی به درستی آبگیری نمی کند

اگر ماشین ظرف شویی ال جی شما به درستی آبگیری را انجام نمی دهد ابتدا لوله های ورودی آب و اتصالات را چک کنید تا مطمئن شوید که برقرار باشد و همینطور میزان فشار آب را نیز بررسی کنید.

گاهی هم امکان دارد رسوبات و املاح باعث مسدود شدن مسیر ورودی آب بشوند. پس از چک کردن موارد گفته شده چنانچه مشکل حل نشد با مجموعه کرج سرویس تماس بگیرید تا متخصصین ما مشکل ماشین ظرفشویی ال جی شما را رفع کنند.

 

یکسری نکات که با رعایت آن می توانید طول عمر ماشین ظرفشویی خود را بیشتر کنید:

  1. همیشه از مواد شوینده استاندارد استفاده نمایید تا ظروف به خوبی پاک شوند. هرگز محفظه پودر را بیش از حد پر نکنید و داخل ماشین ظرفشویی ال جی را بیش از حد مجاز با ظروف انباشته نکنید. هیچ مانعی در مسیر خروج آب و پاشش درست آب بر روی دیگر ظروف قرار ندهید.
  2. وجود ایراد و خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی یکی از مشکلاتی است که اغلب برای کاربران اتفاق می افتد. تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی باعث صحت در عملکرد دستگاه و تخلیه آب می شود.
  3. اگر ماشین ظرفشویی ال جی شما نمی تواند آب را پر کند بهتر است بازوی آب پاش تحتانی و بازوی آب پاش فوقانی را بررسی نمایید. مسدود بودن روزنه های خروج آب علت اصلی این مشکل می باشد. با باز کردن مهره بازویی می توانید بازویی را در آورده و به خوبی تمیز نمایید با نصب مجدد بازویی مشکل برطرف خواهد شد.
  4. تمیز کردن بازویی پس از هر بار استفاده باعث کارکرد بهتر ماشین ظرفشویی ال جی می شود. گرفتگی فیلتر اتصال شیر آب به شیلنگ ماشین ظرفشویی نیز دلیل ضعیف شدن آب ورودی به ماشین ظرفشویی شما می باشد.

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

چرا مشتریان ما برای تعمیرات ظرفشویی خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین ظرفشویی شما است.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرماشین ظرفشویی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

هزینه تعمیرماشین ظرفشویی در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر ماشین ظرفشویی

تمامی خدمات انجام شده در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج دارای ضمانتنامه می باشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که بهش ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر ماشین ظرفشویی را برای شما انجام میدهند.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ماشین ظرفشویی

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد .

تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

مشکلاتی که میتواند شما را وادار به تعمیر ماشین ظرفشویی کند

 

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

همکاری میکند

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

برای مشاوره و تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026 در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواستسرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

کرج سرویس
کرج سرویس
کرج سرویس
در خواست سرویس آنلاین