جستجوی مقالات

نمایندگی تعمیرات بوتان در کرج

نمایندگی تعمیرات بوتان در کرج

نمایندگی تعمیرات بوتان در کرج ، در ابتدا لازم است تاریخچه مختصری از بوتان را بیان کنیم . آغاز  و شروع شرکت بوتان در سالهای ۱۳۳۲ با تأسیس شرکت بوتان در راستای تولید اولین اجاق گاز به همراه اولین مرکز تماس مجهز به بیسیم توانست جای خود را در بین مشتریان خود رقم بزند و با گذشت دو سال پس از ، تولید اولین اجاق گاز اقدام به تولید بخاری گازی نمود.

تنها شرکتی که در سال‌های ۱۳۳۸ اقدام به پایه گذاری خدمات‌مشتریان نمود شرکت بوتان می باشد کم کم با ورود تکنولوژی به شرکت بوتان و آمادگی افراد مشغول در شرکت توانستند بعد از از ۷ سال پس از از تاسیس بوتان اقدام به تولید اولین سیلندر گاز مایع کند در این تکامل شرکت ، خواهیم دید که نمودار پیشرفت این شرکت به صورت سعودی عمل نموده.

در سال ۱۳۷۲ اولین پکیج شوفاژ دیواری را به بازار نمود و بلافاصله بعد از گذشت یک سال از اولین ماکروفر پشت بند ان پکیج شوفاژ دیواری بوتان به بازار عرضه نمود در همین حین اقدام به اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۲ و ایزو ۱۴۰۰۱ شد که در بین صنایع کشور بسیار این گواهینامه دارای ارزش بود شرکت بوتان با داشتن نمایندگی بوتان در سرتاسر کشور آماده ارائه خدمات پس از فروش بوتان است.

نمودار پیشرفت خدمات و تولید این شرکت به حدی سعودی است که در سالهای ۱۳۸۸ اقدام به صادرات پکیج شوفاژ دیواری بوتان به کشورهای همسایه و حتی اروپا می نماید.

 

نمایندگی تعمیرات بوتان در کرج

با پکیج دیواری بوتان می توان از مزاحمت موتورخانه و شوفاژ راحت گشت. از پکیج میتوان برای گرم کردن آب مصرفی خانواده و حتی آبگرم مورد نیاز شوفاژ استفاده کرد.

در گذشته هزینه های بسیاری جهت گرمایش تولیدی توسط موتورخانه ها هزینه می گشت. علاوه بر هزینه ، سوخت و نگهداری آنها کار سخت و زمان بری بوده است.

مثلا تعمیر پکیج بسیار ساده تر از یک موتورخانه با حجم بزرگ و پیچیده می باشد . همچنین در مصرف هزینه ها بسیار صرفه جویی می گردد. پکیج ها فضای کمی اشغال می کنند، مخصوصا پکیج های دیواری.

بازدهی بالایی خواهند داشت . هر واحد از پکیج جداگانه ای استفاده می کند که این باعث استقلال واحد های مسکونی می گردد. مزیت های بیشمار پکیج های دیواری سبب محبوب شدن آنها در ارگان های اجرایی گشته است، به گونه ای که این روز ها کمتر استفاده از موتورخانه ها مشاهده شده است.

از جمله مصارف پکیج گرم کردن خانه  یا ساختمان های تجاری با استفاده از گرمایش از کف، رادیاتور، فن کوئل  است. همچنین آب گرم مصرفی واحد ها را نیز مهیا می کند .اگر بخواهید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید می توانید از ترکیب پکیج و کویل آب گرم استفاده کنید. بدین گونه گرمای بهتری با هزینه کمتری در بر می گیرد.

 

 

انواع آبگرمکن

شما می توانید متناسب با اینکه آبگرمکن را برای چه هدفی بخواهید، آبگرمکن‌های متفاوتی را خریداری نمایید. برای مثال، بعضی افراد ترجیح می‌دهند برای خانه‌های دو طبقه، از یک آبگرمکن ایستاده استفاده نمایند و یا برای هر طبقه‌ای از یک آبگرمکن دیواری استفاده شود یا برای مثال، آبگرمکن دیواری کوچک برای یک سالن زیبایی، می‌تواند نیاز صاحب آن و مشتری‌های آرایشگاه را تامین نماید. اما به طور کلی می‌توانیم آبگرمکن‌های موجود در بازار را به موارد زیر تقسیم نماییم:

 •  آبگرمکن دیواری برقی
  •    آبگرمکن دیواری کووچک
  •    آبگرمکن دوگانه سوز
  •    آبگرمکن گازی ایستاده کوچک و بزرگ
  •    آبگرمکن خورشیدی
  •    آبگرمکن برقی بدون مخزن

 

تعمیر آبگرمکن و سرویس آبگرمکن شامل چه مواردی میشود؟

تعمیر آبگرمکن می تواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

 • گرم نشدن آب در آبگرمکن
 • سرد و گرم شدن آب آبگرمکن دیواری
 • هواگیری
 • رسوب زدایی آبگرمکن
 • کارکرد نادرست ترموستات و ترموکوبل

 

تعمیر آبگرمکن و سرویس آبگرمکن شامل چه مواردی میشود؟

بهترین برند آبگرمکن 

آبگرمکن‌های متفاوتی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به نیاز و هزینه ای که درنظر گرفته اید نوع مناسبی را انتخاب نمایید. اما به طور معمول متداول‌ترین برندهایی که در بازار و برای آبگرمکن وجود دارند، شامل موارد زیر هستند:

 

 • آبگرمکن برقی بوتان
 • آبگرمکن ارج
 • آبگرمکن شپهر الکتریک (گازی و برقی)
 • آبگرمکن کاوه کویر
 • آبگرمکن آزمون کار

 

مزایای استفاده از پکیج بوتان

۱- بی نیازی و استقلال هر واحد از ساختمان به موتور خانه و استقلال در هزینه های سرویس و نگهداری آن می باشد

۲- در صورت اجرای لوله کشی گاز مستقل و کنتور گاز جداگانه برای هریک از واحدهای ساختمان، استقلال یاد شده از نظر هزینه گاز مصرفی هم ایجاد میگردد.

۳- راندمان احتراق پکیج های گرمایشی بوتان نسبت به سیستم حرارت مرکزی بین دو تا سه برابر بیشتر می باشد و این بدان معناست که برای تولید مقدار ثابت انرژی گرمایشی، مقدار مصرف گاز در سیستم حرارت مرکزی دو تا سه برابر بیشتر از پکیج گازی است.

۴- در صورت استفاده از پکیج گرمایشی بوتان نیازی به لوله کشی های قطور سیستم حرارت مرکزی شوفاژ از موتور خانه تا رادیاتور های شوفاژ واحدها و پرت حرارتی لوله های مربوطه درطول مسیر نمی باشد.
با استفاده از پکیج دیواری یا پکیج زمینی بوتان دیگر فضایی به عنوان موتور خانه در ساختمان اشغال نمی گردد.

و یکی از مهم ترین مزایای برند بوتان وجود نمایندگی بوتان در کرج به تعدادی مشخص با کد اختصاصی و معتبر برای ارائه خدمات همشهریان کرجی می باشد.

 

مزایای استفاده از پکیج بوتان

چرا مشتریان ما برای تعمیرات خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات شما است.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیر در نمایندگی تعمیرات بوتان در کرج

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

هزینه تعمیر در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر را برای شما انجام میدهند.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد.

تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

آمانا

آدمیرال

زیمنس

بوش

هاردستون

دوو

جنرال الکتریک

آبسال

حایر

ال جی

سامسونگ

بکو

آاگه

ویرپول

مجیک

و…

همکاری میکند.

 

نمایندگی تعمیرات بوتان در کرج

برای مشاوره و تعمیر اجاق گاز و فر خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند. در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به