جستجوی مقالات

مشکلات رایج کولر گازی ال جی

مشکلات کولر گازی ال جی

مشکلات کولر گازی ال جی ،تعمیر کولر گازی ال جی نیاز به فردی متخصص و مجرب دارد با تشخیص درست مشکل کولر گازی ال جی بتواند آن را تعمیر کند و باعث ایجاد مشکلات بیشتر در آن نگردد.

تعمیر و سرویس کولر گازی یک امر کاملا تخصصی است و نیاز به اطلاعات و دانش کافی دارد در صورت بروز مشکل در کولر گازی سریعا با یک تکنسین با تجربه تماس حاصل فرمایید.

اگر شما دارای کولر گازی ال جی هستید بهتر است قبل از روشن کردن کولر گازی ، سرویس های لازم کولر گازی ال جی را انجام دهید و در صورت مشکل به

تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج اقدام فرمایید.

 

خدمات تعمیر کولر گازی ال جی 

 • تعمیر، و سرویس انواع کولر ال جی
 • تعمیراتاسپیلت کولر  ال جی
 • تعویض خازن کولر گازی
 • تعمیر برد کولر ال جی
 • تعوض کمپرسور کولر گازی
 • تعمیر ریموت کنترل کولر ال جی
 • شارژ گاز کولر ال جی

 

شارژ گاز اسپیلت های LG

این یک حقیقت است که اغلب کسانی که کولرگازی ال جی خرید کرده اند نمی دانند چه مواقعی برای شارژ گاز اسپیلت مناسب می باشد.

این را باید متذکر شویم که هنگامی که گاز کولر گازی خالی شود نشانه هایی را ایجاد خواهد کرد که با کمک آن ها می توانیم متوجه شویم گاز دستگاه تخلیه شده است.

نداشتن سرمادهی مناسب در محیط

برفک زدن اوپراتور هنگام سرمایش کولر و یخ زدگی لوله های کندانسور

با دیدن این موارد توصیه می شود بلافاصله کولرگازی خود را خاموش کرده تا به کمپرسور فشاری مضاعف وارد نشود و با تعمیر کار واردی تماس بگیرید کارشناسان تعمیر و سرویس در نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج به خوبی می دانند ایرادات کولر گازی ال جی را چگونه رفع کنند.

 

شارژ گاز اسپیلت های LG

علت پرتاب آب از پنل داخلی کولر گازی

آیا از پنل داخلی کولر گازی آب به بیرون پرتاب می‌شود؟

اکنون به تعمیر کولر گازی و یا سرویس کولر گازی احتیاج دارید

در این متن به بررسی عواملی که می تواند باعث پرتاب آب از کولر گازی شود خواهیم پرداخت.

 

کمبود گاز اسپیلت

اگر گاز اسپلیت از یک مقدار خاصی کمتر باشد کویل های پنل داخلی یخ می زند و کمپرسور کولر گازی از کار می افتد و یخ ها شروع به آب شدن می کند و در زمان پرتاب باد کولر ، قطرات آب هم به بیرون از آن پرتاب می شود.؟

اقدامات لازم : ابتدا نشت یابی کنید ، اگر مشکلی وجود نداشت باید گاز کولر گازی را شارژ نمایید. این نکته را فراموش نکنید که گاهی نشتی از کولر گازی به خاطر اتصالات مهره ها می باشد و به همین دلیل باید هر ساله کولر گازی را سرویس نمایید.

 

شکستن سینی ناودانی

از علل های شکستن سینی ناودانی در کولر گازی نصب نشدن پنل یا بالانس نبودن فن بلور داخلی است که با ایجاد لرزش  در پنل داخلی به مرور باعث شکستن سینی می شودو آب از آن به‌صورت قطره‌قطره روی فن بلور یا جلوی آن ریخته و به سمت بیرون پرتاب می‌شود

اقدامات لازم: اگر ترک سیاهی بالای قاب فن بلور دیدید ، یعنی سینی ناودانی شکسته می باشد. توصیه می شود که به صداهای غیر عادی کولر گازی حساس باشید. اگر ماشین ظرفشویی ال جی شما مشکل دارد مقاله نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج را نیز مطالعه نمایید.

 

انسداد لوله تخلیه

انسداد می تواند به خاطر تا خوردنشلنگ تخلیه باشد یا لوله تخلیه با گرد خاک مسدود شده باشد یا شلنگ خروجی اب در بشکه یا سطل قرار داده شده باشد  و آب داخل ظرف پر شده باشد و آب داخل شلنگ خروجی دیگر داخل ظرف نمی ریزد و به داخل کولر برگشت می خورد

 

خراب بودن سنسور محیطی یا تنظیم نبودن درجه سنسور

در این وضعیت کمپرسور یکسره کار می کند و نهایتا اواپراتور یخ می زند که در زمان آب شدن یخ ، آب وارد سینی درین می شود و باعث نشتی از پنل می شود.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برند کولرگازی اسپیلت از جمله تعمیرات کولر گازی اسپیلت ال جی خود با تعمیرگاه کرج سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی تماس حاصل نمایید.

 

مواجه شدن با کد خطا و ارور در تعمیرات کولر گازی ال جی

لیست ارورهای کولر گازی ال جی

CH01: خرابی سنسور هوای داخلی

CH02: خرابی سنسور لوله ورودی در یونیت داخل

CH05: قطع ارتباط بین یونیت های داخلی و خارجی بیش از زمان

CH06: قطع سنسور خروجی در یونیت داخلی

CH09: ایراد در برد دستگاه

CH10: اشکال در فن یونیت داخلی

CH12: اشکال در سنسور میانی در یونیت داخلی

CH21: بالا بودن ولتاژ دی سی در قسمت ورودی

CH22: بالابودن جریان ورودی به کولر

CH23: پایین بودن ولتاژ دی سی

CH26: مختل شدن جریان فازی

CH27: خرابی CSP

CH29: بالا بودن جریان ورودی کمپرسور

CH32: بالا رفتن دمای کمپرسور

CH40: سوختن قطعات برد

CH41: خرابی سنسور لوله دهش

CH44: سنسور دمای هوا دچار اختلال است

CH45: اشکال در سنسور لوله کندانسور

CH46: اشکال در سنسور لوله مکش

CH53: قطع ارتباط بین بخش داخلی و خارجی

CH60: بررسی پردازش EEPROM

CH61: بالا رفتن دمای سنسور لوله کندانسور

CH62: بالا بودن دمای برد هیت سینک

CH65: اختلال سنسور هیت سینک

CH67: عدم وجود سیگنال برگشتی

 

مواجه شدن با کد خطا و ارور در تعمیرات کولر گازی ال جی

چرا مشتریان ما برای تعمیرات خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات شما است.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیر

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

هزینه تعمیر در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد. مقاله تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج را برای حل مشکلات ماشین لباسشویی ال جی خود مطالعه نمایید.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر را برای شما انجام میدهند.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد.

تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید. تعمیر ساید بای ساید ال جی در کرج را مطالعه کنید تا مشکلات ساید بای ساید ال جی خود را حل کنید.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آمانا
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آاگه
 • ویرپول
 • مجیک
 • و…

همکاری میکند.

 

مشکلات کولر گازی ال جی

برای مشاوره و تعمیر کولر گازی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026 در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواستسرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به