جستجوی مقالات

مرکز خدمات تعمیرات ظرف شویی بوش در کرج

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی بوش در کرج

مرکز خدمات تعمیرات ظرف شویی بوش در کرج  و تهران از اختصاصی ترین خدمات کرج سرویس در زمینه تعمیر ظرفشویی بوش در کرج  می باشد  که موارد زیر را شامل می شود :

 1. سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی
 2. رفع عیوب اتصالات و لوله کشی
 3. تعویض محفظه قرارگرفتن ظرف
 4. تعویض فیلتر آب و موتور گرداننده
 5.  تعمیر برد الکترونیکی
 6. ارائه مایع و قرص مخصوص
 7.  جرمگیری سبد و محفظه

نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی که در صورت موجه شدن با آن باید دستگاه را از اتصال برق جدا کرده و با سرویسکار تماس حاصل فرمایید تا با تعمیر هر چه سریعتردستگاه باعث جلوگیری از خسارت های بیشتر شوید:

مرکز خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه کرج سرویس بسپارید. مهم نیست ماشین ظرفشویی بوش خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ما تمام برندها و مدل های مختلف را پشتیبانی و تعمیر خواهند خواهند کرد.

 

مرکز خدمات ظرف شویی بوش در کرج

اگر ماشین ظرف شویی شما روشن نمی شود یا شستشوی ظروف بالرزش و صدای زیاد همراه است، و یا ممکن است بعد از پایان شستشو با مشکلات متداولی رو به رو شوید! این قبیل خرابی ها میتواند باعث ایجاد مشکلات بزرگتر برای شما گردد.

برای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی خود حتما باید از تعمیرگاه های مجاز استفاده کنید.کرج سرویس داشتن بیش از 35سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی کنار شما مشتریان گرانقدر هست.

ما قصد داریم در این مقاله شما را با برخی از خدمات کرج سرویس آشنا کنیم. اگر به دنبال تضمین برای تعمیرات انجام شده لوازم خانگی خود هستید این مقاله را به خوبی تا انتها دنبال کنید.

 

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی بوش در کرج

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیر ماشین ظرف شویی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه می شود. تکنسین های متخصص این مجموعه در زمینه ی تعمیر ماشین ظرف شویی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت هست که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. درغیراین صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر رسیدگی خواهند کرد.

 

هزینه تعمیرماشین ظرفشویی در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام خوهد شد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

 چرا مشتریان ما برای تعمیرات ماشین ظرف شویی خود کرج سرویس را انتخاب نموده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین ظرف شویی شما می باشد.

 

 چرا مشتریان ما برای تعمیرات ماشین ظرف شویی خود کرج سرویس را انتخاب نموده اند؟

داشتن ضمانتنامه در تعمیر ماشین ظرف شویی

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی می باشد.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر ماشین ظرف شویی را برای شما انجام خواهند داد.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ماشین ظرف شویی

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد . تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

چگونه بوی بد ماشین ظرفشویی بوش را از بین ببریم؟

برای رفع بوی بد ماشین ظرفشویی بوش در صورتیكه از ماشین ظرفشویی خود به طور روزانه استفاده نمی کنید، توصیه می شود تا قبل از پر شدن ماشین ظرفشویی، برنامه را یك یا دوبار اجرا نمایید.

چنانچه بوی ماشین از بین نرفت، ۲ فنجان (۲۰۰ میلی لیتر) سرکه سفید را داخل یك کاسه در سبد تحتانی ماشین قرار دهید و بدون استفاده از مواد شوینده برنامه را اجرا نمایید. توصیه می شود به صورت دوره ای و مرتب اقدام به تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی خود نمایید.

امیدواریم که مقاله مرکز خدماتتعمیرات ماشین ظرفشویی بوش مورد قبول واقع شده باشد و در صورتی که مشکل ماشین ظرفشویی بوش شما برطرف نشد، با مرکز خدمات کرج سرویس تماس حاصل بنمایید، تا همکاران ما در این بخش به صورت تلفنی پاسخگوی شما بوده و یا در اولین فرصت نیروی متخصص و باتجربه ای که دوره های آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش را دیده اند به محل مورد نظر شما اعزام نمایند.

 

چگونه بوی بد ماشین ظرفشویی بوش را از بین ببریم؟

صدای زنگ (هشدار دمای زیاد)

اگر پس از شستشو، آبكشی یا خشك کن، درب ماشین را باز کنید و صدای زنگ به صدا درآید، نشان دهنده این است که دمای فضای داخلی بسیار زیاد شده است. توجه داشته باشید که این صدا نشان دهنده مشکل و ایراد در ماشین ظرفشویی bosch شما نخواهد بود.

 

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی بوش که نیاز به تعمیر دارند :

 1. پایین بودن کیفیت شستشو
 2. کدر بودن ظروف شیشه ای پس از شستشو
 3. عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی بعد از شستشو
 4. بوی نامطبوع ظروف بعد از شستشو
 5. باقی ماندن مواد غذایی روی ظروف بعد از پایان شستشو

 

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای ماشین ظرفشویی بوش شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت ظرفشویی شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت متخصصین ما درمرکز خدمات تعمیرات ظرف شویی بوش در کرج جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر ظرفشویی بوش برای شما اعزام شوند

 

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی بوش که نیاز به تعمیر دارند :

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آمانا
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آگه
 • ویرپول
 • مجیک
 • و…

همکاری میکند.

مرکز خدمات تعمیرات ظرف شویی بوش در کرج

برای مشاوره و تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026 در کرج و

شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا

همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

 

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به