جستجوی مقالات

علت سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی

علت سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی

علت سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی ، اکثر ماشین ظرفشویی های استیل موجود در بازار دارای لایه ای پوشاننده هستند که از استیل ان محافظ می کند ، احتمال آسیب را کمتر و پوششی مقاوم را در برابر زنگ زدگی ایجاد می نمایند.

اما همین لایه های پوشاننده که از قضا وظیفه ی محافظت از استیل را بر عهده دارند ممکن می باشد اسیب ببینند و دستگاه را دچار تغییراتی بکنند از این رو به مراقبت نیاز دارند.

برای مثال سعی کنید تا حد امکان از تماس این لایه با چاقوها و وسایل تیز و برنده ی آشپزخانه جلوگیری کنید. یکی دیگر از مواردی که به این پوشش آسیب می رساند رسوبات آب و غذاهای چرب است که منجر به خوردگی و فرسایش آن می گردد، همچنین مواد شوینده ای که به منظور شستشوی ظروف به کار می گیرید هم می توانند باعث ایجاد سوراخ در این لایه ها و یا حتی خود استیل گردد.

 

زنگ زدگی استیل ماشین ظرفشویی چه آثاری را بر جای می گذارد و چگونه اتفاق می افتد؟

کلرید های موجود در مواد غذایی و مواد شوینده می توانند سبب بروز زنگ زدگی شود. بنابراین واجب است که میزان کلرید موجود در مواد شوینده ای که می خرید را با دقت چک نمایید.

اگر زنگ زدگی را در همان مراحل اولیه و در نطفه خفه نکنید آثار و پیامد های جبران ناپذیری را برایتان به همراه خواهد داشت.

بیشترین علت  سوراخ شدن بدنه استفاده ی مداوم مشتری از جلادهنده ها و نمک ها و قرار دادن مستقیم آن ها روی بدنه می باشد. می توانید برای استفاده از این نمک ها از قیف مخصوص کمک بگیرید و مانع پخش شدن این دو ماده بر روی سطح داخلی ماشین ظرفشویی گردید، نمک و جلادهنده دو ماده ی بسیار واکنش دهنده بود (واکنش اسیدی) و زنگ زدگی استیل را دو چندان می نماید.

 

 سوراخ شدن وان اصلی ماشین ظرفشویی

در صورتی که اطمینان حاصل کردید که نشتی آب بر اثر اتصالات آب نبوده نمی باشد، احتمال  وجود نشتی بر اثر سوراخ شدن وان اصلی ماشین ظرفشویی بوش وجود دارد. در این صورت برای بررسی دقیق تر باید حتما با مرکز خدمات تخصصی کرج  سرویس، تماس برقرار نمایید.

از جمله علت سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی و وان اصلی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

باقی ماندن خورده های غذا در وان اصلی

برای جلوگیری از این مورد، حتما باید بعد از چند بار استفاده ، یک بار ماشین بدون ظرف و خالی با دمای بالا کار کرده تا اضافات غذا شسته گردد.

باقی ماندن نمک در اطراف مخزن نمک

در صورتی که از نمک برای شستشو استفاده می کنید، مطمئن شوید که در اطراف مخزن نمک باقی نمانده باشد، زیرا باعث سوراخ شدن وان اصلی ظرفشویی شما می شود.

 

 سوراخ شدن وان اصلی ماشین ظرفشویی

مقاله مرتبط بخوانید: رفع بوی بد ماشین ظرفشویی

استفاده از مواد شوینده تقلبی

در صورت استفاده از مواد شوینده غیر اصلی احتمال آسیب رسیدن به ظروف، و وان ظرفشویی وجود خواهد داشت.

 

استفاده نکردن از جرم گیر

در بعضی از موارد استفاده نکردن از جرم گیر در طول زمان می تواند باعث بوجود آمدن اسیب های مختلف از جمله سوراخ شدن وان اصلی شود.

نشتی آب از پروانه های شستشوی ظرفشویی

پروانه های ماشین ظرفشویی به گونه ای طراحی شده اند که آب را از طریق سوراخ های روی آن در جهت صحیح پخش کند، در صورتی که پروانه آبفشان شکسته یا سوراخ خای آن کیپ گردد، موجب خواهد شد تا آبفشان آب را به طور صحیح آبفشانی نکرده و احتمال آبریزش ظرفشویی بالا رود  و احتمال زنگ زدگی و سوراخ شدن را بیشتر کند.

 

چرا مشتریان ما برای تعمیرات خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات شما است.

مقاله مرتبط بخوانید: علت کف زیاد ماشین ظرفشویی چیست؟

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیر

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

هزینه تعمیر در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

هزینه تعمیر در کرج سرویس

داشتن ضمانتنامه در تعمیر

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر را برای شما انجام میدهند.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد.

تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آمانا
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آاگه
 • ویرپول
 • مجیک
 • و…

همکاری میکند.

 

علت سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی

برای مشاوره و تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواستسرویس  پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به