جستجوی مقالات

علت برفک زدن فریزر ساید بای ساید ال جی

علت برفک زدن فریزر ساید بای ساید ال جی

علت برفک زدن فریزر ساید بای ساید ال جی ،برفک زدن فریزر در دراز مدت امری طبیعی می باشد اما اگر یخچال شما هر ماه برفک می زند می تواند خراب شدن لاستیک های دور در یخچال و فریزر دلیل آن باشد.

پیدا کردن علت برفک زدن و یخ زدن یخچال فریزر از جمله مواردی می باشد که تقریبا اکثر افراد در پی رسیدن به جواب آن هستند. همچنین می توان این ادعا را کرد که این مشکل برای همه ما پیش آمده است.

همچنین کمتر کسی وجود دارد که اطلاع داشته باشد علت برفک زدن یخچال فریزر و دلیل یخ زدن مواد غذایی در یخچال چیست و اکثرا نیز از راهکارها و روش های رفع برفک و یخ زدگی یخچال فریزر خود بی خبر هستند.

 

علت برفک زدن فریزر ساید بای ساید ال جی

وقتی که به مناسب بودن محل نصب یخچال فریزر توجهی نگردد و محیط محل نصب یخچال دارای هوایی با رطوبت بالا باشد با هر دفعه ای که درب یخچال و یا فریزر بازو بسته می شود رطوبت فضای اطراف محفظه داخلی یخچال شده و در نتیجه زمینه تولید و انباشته شدن برفک ایجاد می شود.

بنابراین، در صورتی که سماور و اجاق گاز را در کنار یخچال فریزر خود قرار داده اید، این بهتر است که نسبت به تغییر مکان یخچال و یا اجاق گاز یا سماور خود توجه و اقدام کنید.
خرابی لاستیک تعبیه شده در درب یخچال فریزر نیز دلیل دیگری که می باشد که می تواند به برفک زدن فریزر منتهی شود. اگر لاستیکی که در درب یخچال وجود دارد در قسمتی که دچار شل شدگی، پارگی یا ساییدگی شده باشد، به نحوی که شرایط ورود هوای خارجی به درون دستگاه باشد، احتمال برفک زدن یخچال بسیار بیشتر خواهد بود. در چنین مواردی می بایست حتما نسبت به تعمیر و یا تعویض لاستیک های دور درب یخچال اقدام نمایید.

خرابی ترموستات می تواند علت سوم ایجاد شدن برفک در یخچال فریزرهایی که دلایل ۱ و ۲ در آنها دخیل نیست، باشد. اگر یخچال شما جز این موارد بود حتما باید از تعمیرکاری متعهد و مجرب جهت رفع اشکال یخچال فریزر خود بهره ببرید، زیرا عملیات تعویض و تعمیر ترموستات یخچال بسیار حساس بوده و در صورتی که دانش و تجربه کافی وجود نداشته باشد، احتمال ایجاد آسیب های بیشتر برای دستگاه وجود دارد.

 

مقاله مرتبط بخوانید: تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج

 

علت برفک زدن فریزر ساید بای ساید ال جی

هشت راهکار موثر برای رفع سریع برفک در فریزر ساید بای سااید ال جی

۱- صبر…! تا باز شدن یخ برفک ها صبر نمایید

درب یخچال را باز کنید و منتظر باشید یخ ذوب گردد. ساده ترین راه و همچنین طولانی ترین راه ممکن همین است. نگران نباشید که در را باز بگذارید چرا که شما از قبل یخچال را از برق کشیده اید.

 

۲استفاده از سشوار 

تا زمانی که احتیاط را رعایت کرده و نکات ایمنی را در نظر دارید، استفاده از سشوار مشکلی به پیش نخواهد آورد. چراکه این وسیله قابل حمل است و می‌تواند یخ ها را با استفاده از آن به راحتی آب کنید.

هدف سشوار آن است که هوای گرم را به داخل یخچال هدایت کرده تا سریعتر ذوب شود. می توانید با استفاده از یک کفگیر پلاستیکی آب های حذف شده را که عموما به شکل یخ هستند از یخچال خارج نمایید.

 

۳استفاده از فن 

استفاده از فن به گرم شدن هوای فریزر کمک می نماید. این روش بهترین کار ممکن است زمانی که خانه به اندازه کافی گرم است داخل فریزر گرم می شود با توجه به ضخامت یخ روند این کار متفاوت و منحصر به فرد است.

 

۴قرار دادن ظرف آب جوش یا آب داغ داخل قفسه فریزر و یخچال

این کار، روشی سنتی به حساب می اید که  تنها به گرم شدن هوای داخل یخچال به شکل سریع تر و استاندارد تر کمک می کند میانگین ۳۰ دقیقه می‌توانید این کار را انجام داده سپس با کفگیر را از هم باز کنید و از یخچال فریزر خارج کنید تا برفک یخچال فریزر از بین برود.

 

۵استفاده از فلز داغ

خطرناک ترین روش ممکن برای یخ‌زدایی و از بین بردن برفک فریزر یخچال می باشد. شما می‌توانید یک فلز را بر روی شعله نگه داشته تا گرم شود سپس آن را به قطعات یخ تماس دهید، تا از بین برود و در واقع سریعتر ذوب شود. در انجام این کار احتیاط های لازم را رعایت نماییم.

 

۶استفاده از پارچه خیس یا نم دار که به الکل آغشته باشد

یک عدد پارچه را در داخل آب جوش بگذارید و اندکی روی آن الکل بریزید سپس روی یخ ها قرار دهید تا آب شود برفک ها باید تا حدودی به سرعت رفع شود بهتر است ابتدا لایه‌های نازک یخ را حذف کنید سپس به قطعات ضخیم ها بپردازید.

 

۷خارج کردن قطعات یخ از داخل فریزر یا یخچال

شما می توانید با استفاده از یک قاشق فلزی پلاستیکی و یا چوبی قطعات یخ را از یکدیگر جدا کرده و از سطح فریزر یخچال بکنید. این کار مخصوصاً با استفاده از قاشق فلزی و رعایت احتیاط ملزم است.

 

۸از وسایل مرطوب و خشک استفاده کنید

بهتر است از یک خشک کن فریزر استفاده کنید!! چرا که زمان کمتری را از شما می گیرد، همچنین خطر برق گرفتگی کاهش می یابد از بالای یخچال حرکت نمایید و این کار را به آرامی روی تمام سطوح انجام دهید هنگامی که یخ آب می‌شود شما می‌توانید فریزر خود را با یک قاشق غذاخوری نوشابه گازدار تمیز کنید.

سپس با یک اسفنج ها را شستشو دهید سپس یخچال را با یک گل خشک کنید دوباره یخچال را به برق بزنید و در فریزر را به طور کامل ببندید همچنین از سالم بودن نوار دور آن اطمینان حاصل پیدا نمایید پس از نیم ساعت می توانید مواد غذایی را به داخل فریزر برگردانید.

 

هشت راهکار موثر برای رفع سریع برفک در فریزر ساید بای سااید ال جی

 

مقاله مرتبط بخوانید: نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در کرج

 

چرا مشتریان ما برای تعمیرات خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات شما است.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیر

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

هزینه تعمیر در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه تعمیر ساید بای ساید ال جی در کرج می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر را برای شما انجام میدهند.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر

 

مقاله مرتبط بخوانید: تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد.

تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آمانا
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آاگه
 • ویرپول
 • مجیک
 • و…

همکاری میکند.

 

علت برفک زدن فریزر ساید بای ساید ال جی

برای مشاوره و تعمیر یخچال فریزر خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به