جستجوی مقالات

ریست ماشین ظرفشویی مجیک

ریست ماشین ظرفشویی مجیک

ریست ماشین ظرفشویی مجیک ،مسلما کار طاقت فرسا و زمان بری همچون شستن ظروف، آنهم به صورت مداوم، چیزی نیست که به آن علاقمند باشید. به همین خاطر ماشین ظرفشویی محبوبیت بسیاری در میان خانواده ها، به خصوص خانوارهای پرجمعیت دارد.

اما تصور اینکه ظرفشویی شما تا انتهای عمر مفید خود بدون دردسر و بروز هیچ گونه مشکلی در نهایت بازدهی خود عمل خواهد کرد، تا حدی خیالیست. درواقع مشکلات متداول بسیاری در ماشین های ظرفشویی اتفاق می افتند و خرابی و حتی از کار افتادن کلی آنها چیز دور از انتظاری نیست.


لیست ارورهای ماشین ظرفشویی مجیک که بر روی نمایشگر دستگاه نمایش داده میشوند، هر یک دارای معنا و مفهوم خاصی می باشند. اطلاع و شناخت این کدهای خطا در برخی از مواقع می تواند از بروز مشکلات جدی تر کمک نمایند و برخی از همان ابتدا جدی بوده و نیازمند  به تعمیر توسط افراد متخصص را دارد.

 

آموزش نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی

همیشه بروز مشکلی در دستگاه که سبب اختلال در عملکرد آن شده باشد، به معنای آن نمی باشد که مشکل بسیار جدی در ماشین وجود دارد که آن را نیازمند بازرسی توسط متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی می باشد.

گاهی اوقات اقدامات کوچکی همچون ریست کردن ظرفشویی برای رفع ایرادات جرئی کافیست تا دستگاه مجدداً به عملکرد سابق خود برگردد.

البته در صورتی که مشکل حاد باشد و به معیوب بودن قطعه یا موارد جدی تری مربوط باشد، مراجعه به متخصصین نمایندگی تعمیرات ظرف شویی مجیک در کرج بهترین کار ممکن برای جلوگیری از خسارات بیشتر و مراقبت صحیح از لوازم خانگی شما می باشد.

باید در نظر داشته باشید اقدام به ریست ماشین ظرفشویی مجیک صرف نظر از برند دستگاه شما می باشد. زیرا در صورتی که بدانید ماشین ظرفشویی های دیگر چگونه ریست می شوند میتوانید دستگاه خود را با هر مدل و هر برندی که باشد، اقدام به ریست کردن ماشین ظرفشویی خود کنید.

بسیار از برندهای مطرح همانند ال جی، سامسونگ، بوش، ویرپول و زیمنس در مدل های جدید ماشین های ظرفشویی خود برای راحتی استفاده کاربران از دکمه ریست یا Reset را برپنل کاربری دستگاه تعبیه نموده اند.

لذا استفاده از آن به سادگی و تنها با فشار داده آن و یا نگه داشتن آن به مدت چند ثانیه، سبب ریست شدن ماشین ظرفشویی شما می شود. البته ممکن است ریست شدن ظرفشویی چند دقیقه طول بکشد.

اگر بر روی ماشین ظرفشویی خود دکمه ریست (Reset) را مشاهده می نمایید، در همینجا آموزش شما به پایان می رسد. اما گار این دکمه در پنل کاربری ظرفشویی شما وجود ندارد و یا با فشار دادن ان اتفاقی نمی افتد و کار نمی کند ، همراه ما باشید.

 

آموزش نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی

قطع برق

ساده‌ترین شیوه‌ی حل بعضی از مشکلات ظرفشویی مجیک ، پاک کردن حافظه‌ی پانل کنترل رایانه با خاموش کردن دستگاه می باشد. این کار با دو روش امکان‌پذیر هست: قطع کننده‌ی مدار را خاموش نمایید.

این بخش جریان برق ظرفشویی را تأمین می‌کند. سپس حداقل پنج دقیقه قبل از روشن کردن دستگاه صبر کنید. یا اینکه دستگاه را از برق بکشید و مجدداً پنج دقیقه صبر کنید.

دلیل دیگر کار نکردن ظرفشویی ممکن هست خاموش بودن کلید قطع کننده مدار باشد. قبل ریست ظرفشویی، مطمئن شوید بعد از روشن کردن کلید قطع کننده مدار، همچنان این کلید روشن باقی مانده است.

 

ریست کردن برنامه شستشو

اگر لازم شد برنامه شستشو را ریست نمایید، تنها کافی است دکمه Cancel و Cancel-Drain را فشار داده و نگه دارید تا برنامه شستشو ریست شود و بتوانید مجدداً برنامه جدیدی را انتخاب کنید.

 

ریست کردن با استفاده از کنترل پنل

اگر استفاده از روش دستی موفقیت‌آمیز نبوده و ماشین ظرفشویی شما همچنان بدون عکس‌العمل مانده است، باید با از کنترل‌ پنل دستگاه استفاده کنید و آن را ریست نمایید.

برای این‌کار، دکمه‌های “hi-temp scrub” و “energy saver dry” را یکی پس از دیگری و حداکثر تا ۵ بار فشار دهید؛ توجه کنید که این دکمه‌ها ممکن در ماشین ظرفشویی شما با نام‌های چون: “hi-temp”، “heated dry” یا دیگر نام‌های مشابه وجود داشته باشند، تنها نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از دکمه‌هایی که بیشترین عملکرد مشابه را دارند.

بعد از انجام این‌کار، احتمالا شاهد روشن شدن چراغ‌های ماشین بوده و یا صداهایی از داخل آن خواهد آمد؛ در این مرحله بدون فشار دادن هیچ دکمه‌ای، به ماشین ظرفشویی خود به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه استراحت داده تا ریست شده و مجددا خود را تنظیم کنید.

بعد از این‌که به مدت ۱۰ دقیقه به ماشین ظرفشویی خود استراحت دادید، دکمه‌ی “cancel” یا “cancel/drain” را فشار دهید تا عملیات تخلیه دستگاه شروع شود. این پروسه در حدود ۲ دقیقه طول خواهد کشید و شما در این فاصله نباید به هیچ عنوان دخالتی در پروسه‌ی تخلیه انجام دهید.

بعد از انجام دادن این‌کارها به احتمال زیاد مشکل ماشین ظرفشویی شما حل شده و دستگاه شروع به‌کار خواهد کرد، اما چنانچه هیچ تغییری در وضعیت آن رخ نداد، بهتر هست به دنبال یه متخصص گشته و  از تعمیر کاران متخصص در نمایندگی تعمیرات ظرف شویی مجیک در کرج سرویس درخواست کمک کنید.

 

کارنکردن ماشین ظرفشویی مجیک

در بسیاری از موارد، کار نکردن ماشین ظرفشویی هیچ دلیل فنی و پیچیده‌ای نداشته و به دلیل مسائلی ساده و پیش‌پا افتاده اتفاق می‌افتد، که ممکن است به آن توجه نکرده اید. یکی از دلایل بسیار ساده‌ای که سبب کار نکردن ماشین ظرفشویی شما خواهد شد، روشن بودن قفل کودک است!

دلیل ساده‌ی دیگری که قبل از گشتن به دنبال یک تعمیرگاه ماشین ظرفشویی مجیک و یا حتی ریست کردن دستگاه خود باید به دنبالش بگردید، قفل نبودن در ماشین ظرفشویی می باشد.

باز بودن در ماشین ظرفشویی یکی از رایج‌ترین دلایل کار نکردن دستگاه بوده و در بسیاری از مواقع به اشتباه، شما را به فکر پیدا کردن یک متخصص و تعمیر کردن ماشین ظرفشویی می‌اندازد!

دلیل دیگری که قبل از ریست کردن ماشین ظرفشویی و نگرانی از بابت خراب شدن آن باید به دنبالش باشید، روشن بودن دکمه‌ی “delayed wash” است که سبب تاخیر در شروع به‌کار ماشین ظرفشویی می شود.

 

کارنکردن ماشین ظرفشویی مجیک

وقتی ظرفشویی ریست نمی‌شود

حتی اگر با بررسی مسیر جریان برق به دستگاه یا اجرای فرآیند ریست، ظرفشویی همچنان ریست نگردید یعنی مشکل احتمالاً از بورد پانل کنترل رایانه یا خراب بودن فیوز دستگاه است.

با باز کردن پانل روی در می‌توانید به پانل کنترل و فیوز دسترسی پیدا نمایید. چنانچه که تجربه‌ای در خصوص چنین تعمیراتی ندارید باید با ما تماس حاصل کنید.

 

چرا مشتریان ما برای تعمیرات خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات شما است.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیر

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با نمایندگی تعمیرات مجیک در کرج  تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

هزینه تعمیر در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر را برای شما انجام میدهند.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد .

تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آمانا
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آاگه
 • ویرپول
 • مجیک
 • و…

همکاری میکند.

 

ریست ماشین ظرفشویی مجیک

برای مشاوره و تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواستسرویس  پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به