جستجوی مقالات

تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج

تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج به شما این اطمینان را می‌دهد که عیب‌یابی و سرویس دستگاه شما در کمترین زمان ممکن بدون پرداخت هزینه‌های جابجایی یخچال فریزر به تعمیرگاه و بالعکس و مستقیماً زیر نظر شما انجام می‌شود.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

از طرفی این مسئله موید میزان دانش سرویس کار در زمینه عیب‌یابی دستگاه و پیدا کردن مشکل و همچنین میزان تجربه و تخصص تکنسین سرویس فوق الذکر در زمینه تعمیرات اضطراری به منظور بازیابی هرچه سریعتر عملکرد دستگاه شما و کاهش قابل توجه هزینه‌ها است. نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج در این زمینه حداکثر تلاش پرسنل خود را به کار گرفته است تا تجربه‌ای متفاوت در تعمیر لوازم خانگی را برای شما فراهم کند.

یخچال فریزر هایر را کدام تولید می کند؟

هایر یک تولید کننده چند ملیتی لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی است که دفتر مرکزی آن در چینگدائو، استان شاندونگ، چین است. محصولات هایر تحت لیسانس آلمان تولید می شوند و موتور یخچال حایر آلمانی می باشد.

شرکت در زمینه طراحی، توسعه، ساخت و فروش محصولات مختلفی فعالیت می کند که برخی از آن ها عبارتند از: سیستم های تهویه مطبوع، تلفن همراه، کامپیوتر، مایکروفر، ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، تلویزیون و ….

عیب یابی اصولی و ایراد یابی فنی یخچال فریزر هایر

بدون تشخیص دقیق یخچال فریزر هایر امکان یافتن و رفع مشکل دستگاه شما توسط مرکز خدمات وجود ندارد. این به شما اهمیت عیب یابی دستگاه توسط یک متخصص با تجربه را یادآوری می کند.

تکنسین های ما در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج با توجه به آموزش هایی که از دوره های آموزشی مختلف برگزار شده توسط گروه دریافت کرده اند، به خوبی از این موضوع مطلع هستند و بلافاصله پس از اعزام به محل شما، با ابزارهای فوق دقیق و تجربیات زیادی که از سرویس انواع لوازم به دست آورده اند، شروع به عیب یابی محصول می کنند.

سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی یخچال فریزر هایر

پس از انجام عیب یابی تخصصی و یافتن علت مشکل، نوبت به تعمیر یخچال هایر می رسد. در این مرحله سرویس کار سعی می کند در اسرع وقت دستگاه را سرویس کرده و قطعات آسیب دیده یا معیوب را تا حد امکان تعمیر کند تا از هزینه های شما کاسته و تعویض نشود.

اهمیت این موضوع زمانی آشکار می شود که مواد غذایی شما در معرض فساد قرار گیرد و یا با توجه به افزایش شدید قیمت دلار در سال های اخیر، تعویض قطعات دستگاه هزینه هنگفتی را به شما تحمیل کند. هدف تکنسین های نمایندکی تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج این است که ابتدا رضایت شما را جلب کرده و در نهایت یک رابطه دوستانه پایدار با شما ایجاد کنند.

تعمیرکار با دانش و سرویس کار با تجربه یخچال فریزر هایر

به ندرت می توان فردی را پیدا کرد که دانش تخصصی مورد نیاز برای مصاحبه علمی- فنی با سرویس کار را داشته باشد، اما خودش توانایی تعمیر لوازم خانگی خود را نداشته باشد. از این رو یافتن یک تکنسین خوب تعمیر یخچال هایر که دانش و تجربه بالایی در زمینه خدمات لوازم خانگی هایر داشته باشد، بسیار سخت و حتی غیرممکن است.

لذا نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج سعی کرده است تا از تکنسین های سرویس با حداقل یک دهه تجربه عملی استفاده کند و با برگزاری دوره های منظم در جهت ارتقاء دانش کارکنان خود این اطمینان را در شما کاربران عزیز ایجاد می کند که با درخواست تعمیرات لوازم خانگی از این مرکز بالاترین سطح کیفیت خدمات را دریافت خواهید کرد.

نمایندگی مجاز و مرکز خدمات پس از فروش یخچال فریزر هایر

خدمات پس از فروش تنها تا زمانی که دستگاه شما تحت گارانتی باشد، به شما خدمات ارائه می دهد و پس از پایان گارانتی تنها تفاوت نمایندگی های مجاز با سایر خدماتی که نماینده رسمی آن برند نیستند تنها در یک مدرک خلاصه می شود و اینکه دریافت خدمات از نمایندگی‌های رسمی می‌تواند گران‌تر باشد و کیفیت خدمات دریافتی نیز پایین‌تر است.

این اطمینان را به شما می دهیم که تعمیر یخچال فریزر حایر در کرج در این مرکز با کیفیت بالاتر و قیمت کمتر نسبت به نمایندگی رسمی امکان پذیر است. زیرا افتخار کارکنان این مجموعه دستیابی به بالاترین سطح رضایت مشتریان است که تنها با یک بار ثبت سرویس در این مرکز می توانید این رضایت را تجربه کنید.

هزینه تعمیر یخچال هایر

کلیه هزینه های تعمیرات و قیمت قطعات در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج مطابق با تعرفه مصوب اتحادیه می باشد. دلیل تفاوت هزینه های تعمیر یخچال حایر به شرح زیر است:

 • استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر یخچال هایر هزینه های تعمیر را تحت الشعاع قرار می دهد.
 • مدت گارانتی سرویس تعمیر یخچال حایر باعث تغییر قیمت می شود.
 • هایرلوژی به کار رفته در دستگاه هزینه تعمیر یخچال هایر را تغییر می دهد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج که از قطعات فابریک، گارانتی رسمی و سرویسکار مجرب استفاده می کند، در هزینه های خود صرفه جویی کرده و تنها با یک بار عیب یابی و تعمیر، مشکل دستگاه برطرف خواهد شد و دستگاه شما به خوبی روز اول کار می کند.

مشکلات متداول یخچال فریزر هایر

چرا فن یخچال کار نمی کند؟

اگر فن یخچال شما کار نمی کند می توانید برای تعمیر و رفع عیب یابی یخچال هایر از موارد زیر استفاده کنید:

ممکن است برق رسانی فن مشکل داشته باشد، بنابراین باید جریان برق دستگاه را بررسی کنید.

پروانه فن ممکن است آسیب دیده باشد، بنابراین پروانه فن را تعویض کنید.

در صورت گرد و غبار در قسمت فن یخچال فوراً آن را تمیز کنید.

چرا دمای یخچال نوسان دارد؟

اگر دمای یخچال دچار نوسان است، برای تعمیر و عیب یابی یخچال هایر موارد زیر را در نظر بگیرید:

 1. نوسان دمای یخچال می تواند به دلیل روشن / خاموش شدن ناگهانی یخچال باشد، بنابراین یک تعمیرکار حرفه ای باید دستگاه را بررسی کند.
 2. اتصالات الکتریکی ضعیف نیز یکی از دلایل نوسانات دمای یخچال است.
 3. اگر سیستم سنسور یخچال از کار بیفتد دمای دستگاه دچار نوسان می شود.
 4. اگر با مشکل خرابی سنسور یخچال مواجه شدید، برای رفع آن باید از تعمیرگاه تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج کمک بگیرید.

چرا یخچال یکسره کار می کند؟

یکی از مشکلات یخچال این است که یکسره کار کند. اگر دستگاه شما یکسره کار می کند، باید یخچال حایر خود را با موارد زیر تعمیر کنید:

 • دلیل اینکه یخچال یکسره کار می کند چون ترموستات خراب است. در این صورت نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.
 • اما اگر مشکل از ترموستات نباشد، ممکن است گاز یخچال کم باشد یا ممکن است اواپراتور برفک زده باشد.
 • علاوه بر این آسیب به لاستیک اطراف درب نیز می تواند این مشکل را ایجاد کند.
 • گاز را چک کرده و در صورت لزوم شارژ کنید.
 • برای تشخیص و رفع مشکلات دستگاه می توانید از نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج کمک بگیرید.

علت جمع شدن آب در کف یخچال چیست؟

اگر مشکل جمع شدن آب در دستگاه خود دارید، از نکات زیر برای تعمیر یخچال حایر خود در منزل استفاده کنید:

 • ممکن است لاستیک اطراف درب یخچال حایر آسیب دیده باشد.
 • همچنین باید شیلنگ تصفیه آب را بررسی کنید تا از عدم نشتی مطمئن شوید.
 • شلنگ فیلتر را نیز بررسی نمایید.
 • لوله تخلیه را نیز بررسی کنید.

سخن پایانی

همیسه انتخاب تعمیرکار یخچال بسیار مهم است. در نتیجه، تا آنجا که می توانید تحقیقات خود را به خرج دهید. به ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مانند تعمیر یخچال فریزر هایر دارید، توصیه می کنیم از یک متخصص مجرب کمک بگیرید.

در نتیجه به سادگی به یک تعمیرگاه یا تعمیرکار غیرقابل اعتماد اعتماد نکنید تا بعداً پشیمان نشوید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایر در کرج به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه های تعمیر لوازم خانگی به ویژه خدمات یخچال شناخته می شود و با کمی تحقیق و جستجو می توانید به تخصص این تیم پی ببرید. همچنین می توانید برای سوالات و مشاوره با پشتیبانی حرفه ای ما تماس بگیرید.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط