جستجوی مقالات

تعمیر یخچال فریزر در شهرک شیخ سعدی

تعمیر یخچال فریزر در شهرک شیخ سعدی

تعمیر یخچال فریزر در شهرک شیخ سعدی موضوعی است که ممکن است برای همه افراد ساکن در این منطقه ضروری باشد. زیرا با گذشت زمان ممکن اسن این دستگاه دچار مشکل شود. در رابطه با خرابی و مشکلات رایجی که برای یخچال وجود دارد، حتما اطلاعاتی دارید. اما امروز می خواهیم تخصصی تر در رابطه با عمده مشکلاتی که برای یخچال فریزر بوجود می اید و همچنین تعمیر یخچال فریزر در شهرک شیخ سعدی صحبت کنیم.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

مشکلات رایج یخچال فریزر و تعمیر یخچال فریزر در شهرک شیخ سعدی

آیا شما از مشکلات رایج در میان تمام برندهای یخچال فریزر آگاهی دارید. از آنجایی که یخچال فریزر جزو دستگاه های مصرفی در آشپزخانه به شمار می آیند و به صورت مداوم روشن است در دوران استفاده ممکن است دچار مشکلاتی در قطعات و تنظیمات خود شوند. از آنجایی که در طول زمان عملکرد صحیح یخچال فریزر مختل می شود شما نیز می توانید با تماس گرفتن با یک تکنسین جهت تعمیر یخچال فریزردر شهرک شیخ سعدی ارتباط گرفته و نسبت به رفع خرابی اقدام شود.

علت خاموش و روشن شدن سریع یخچال

یکی از مشکلات رایج در یخچال فریزر ها خاموش و روشن شدن سریع آنها است. تا زمانی که یخچال به دمای تنظیم شده برسد کمپرسور آن فعال بوده و در حال سرد کردن یخچال می باشد. اما زمانی که دما به مقدار تنظیم شده رسید موتور متوقف می شود. اگر این فرآیند به سرعت انجام بگیرد نشان از بروز اختلال در یخچال دارد در این زمان بررسی موارد زیر ضروری است :

 • عدم وجود نوسان در برق رسانی از یک محافظ یخچال استفاده کنیم وسط پیاز و اتصالات آن را بررسی کنید
 • اختلال در کمپرسور در صورتی که کمپرسور معیوب شده است تعمیر آن گاه ممکن نیست و نیاز به تعویض آن است
 • ورد معیوب باشد یخچال دچار اختراع کلی می باشد و دستور توقف یا شروع فرایند به کمپرسور به درستی از آن صادر نمی شود. در این زمان تعمیرکار یا برد را تعمیر و یا تعویض می کند. همچنین به منظور رفع این اشکال می توانید از طریق تکنسین های فعال تعمیر یخچال فریزر در شهرک شیخ سعدی کمک بگیرید .

علت کار نکردن و یخ نزدن فریزر و تعمیر یخچال فریزر در شهرک شیخ سعدی

هنگامی که شما با مشکل کار نکردن و یخ نزدن فریزر مواجه می شوید قبل از هر چیز مطمئن باشید که به یخچال برق می رسد. و از نظر برقی مشکلی ندارد.  پس باید هنگام باز شدن در فریزر چراغ آن روشن شود. در غیر اینصورت برق کشی یخچال باید توسط تکنسین بررسی شود مواردی که می توانند علت کار نکردن و یخ زدن فریزر باشند. سپس موارد زیر بررسی شود:

 • بررسی کنید مواد  غذایی درون فریزر به گونه‌ای چیده نشده باشند که مانع جریان هوا در آن باشد
 • بررسی کنید محیط در حالت استاندارد باشد یعنی بین ۱۳ تا ۴۳ درجه سانتی گراد باشد
 • خرابی کمپرسور
 • باز ماندن درب فریزر به علت فرسایش لاستیک ها
 • امکان دارد برد دستگاه دچار اختلال باشد

برای تعمیر انواع یخچال با برند های مختلف لطفا به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

علت خاموش شدن موتور فریزر و تعمیر یخچال فریزر در شهرک شیخ سعدی

وقتی یخچال سعی در خنک کردن مواد غذایی دارد اما موفق به انجام این کار نمی شود به طور دائم کار می کند. دلایل اصلی این مشکل می توانند به صورت زیر باشند:

 • آلودگی سیم پیچ های کندانسور
 • عدم آب بندی درز ها و خرابی لاستیک های درب یخچال فریزر
 • تنظیم دمای یخچال روی حالت بسیار سرد
 • عدم بسته شدن درب یخچال
 • اختلال در سیستم دیفراست

البته اگر داخل یخچال بیش از اندازه ماده غذایی قرار بدهید درب یخچال را باز بگذارید آشپزخانه خیلی گرم باشد هم موتور یخچال فریزر بیشتر از اندازه کار خواهد کرد. این خرابی از عمده ترین دلایلی است که متقاضیان برای تعمیر یخچال فریزر در شهرک سعدی کرج اقدام می کنند.

 رفع مشکل خاموش نشدن موتور فریزر چگونه انجام میگیرد؟

مشخص کنید آیا قسمت  یخچال خنک می شود یا نه. تنظیم گر سرما را کم و زیاد کنید. شاید درجه کنترل سرمای یخچال شما خراب شده باشد و کمپرسور یخچال را خاموش نمی‌ کند. در این صورت با تکنسین یخچال تماس بگیرید.

همچنین  گرم کن تایمر دیفراست را چک کنید و از سالم بودن آنها مطمئن بشوید. همچنین اینکه عدم وجود برفک را در یخچال بررسی کنید.

سخن اخر

برای رفع عیب و تعمیر یخچال فریزر در شهرک سعدی کرج می توانید از مجرب ترین تکنسین ها بهره مند شوید تا در سریع ترین زمان تعمیرات دستگاه صورت گیرد.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط