تعمیر ماشین لباسشویی

ما با داشتن +۱۱۰۰ تکنسین و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید. تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی  کدامند ؟

ما خودمان را بهترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه لباسشویی میدانیم. این خود ستایی نیست چون ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات ماشین لباسشویی  با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر لباسشویی شما با هر برند و مدلی هستیم .

ثبت تعمیرات ماشین لباسشویی  به چه صورت می باشد؟

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی  توسط کرج سرویس به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیر دستگاه  شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی آیا ضمانت دارد؟

گروه کرج سرویس چون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند بعد از تعمیر ماشین لباسشویی همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت 6 ماه گارانتی و ضمانت می کند. و در این مدت شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب به عهده کرج سرویس می باشد.

نمایندگی با چه برندهایی همکاری میکند؟

ما در کرج سرویس با برندهایی زیمنس، ال جی، بهی، ویرپول، وایت هاووس، ما به، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، حایر، کنمور، آدمیرال، میتک، آمانا، او جنرال، کنوود، هیمالیا، یخساران، آبسال، پاناسونیک، مجیک، سامسونگ، ایندوزیت ،آیگه ،بکو همکاری مینماییم.

رسیدگی به امور مشتریان در کرج سرویس به چه صورت است؟

ما در کرج سرویس آماده ارائه خدمات به صورت24 ساعته در کمترین زمان هستیم. شما  میتوانید به صورت تلفنی با آنلاین در خواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان  یکی از مجرب ترین تکنسین های مجموعه کرج سرویس را برای شما اعزام نمایند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در کرج سرویس چگونه است؟

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت  مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

امروزه تصور خانه ای بدون ماشین لباسشویی عملا امکان پذیر نیست. ماشین های لباسشویی کار ما را بسیار راحت کرده اند. ما یه این راحتی عادت کرده ایم و در صورت بروز هر گونه مشکل در ماشین لباسشویی فورا به دنبال راه حل مناسب می گردیم. سرویس دوره ای و تعمیر ماشین لباسشویی دو امر اجتناب ناپذیر هستند. در این مقاله به بررسی دقیق تر مشکلات رایج ماشین های لباسشویی و عیب یابی آن ها می پردازیم.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید. تعمیر دستگاه با بالاترین کیفیت صورت می گیرد و در صورت نیاز به تعویض قطعات اورجینال جایگزین خواهد شد.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی نیز مانند سایر وسایل الکترونیکی در طی مدت استفاده ممکن است گاها دچار مشکلاتی شوند و تعمیر ماشین لباسشویی ضروری باشد. مشکلات رایج ماشین لباسشویی شامل موارد زیر است:
 • خرابی برد لباسشویی
 • خرابی موتور لباسشویی
 • خرابی بلبرینگ لباسشویی و تعویض آن
 • فرسودگی لاستیگ دور درب لباسشویی و تعویض آن
 • خرابی تایمر لباسشویی
 • خرابی دیگ لباسشویی
 • خرابی شیر الکتریکی لباسشویی
 • خرابی کمک های لباسشویی
 • خرابی میکروسوئیچ لباسشویی
 • خرابی فیلتر های ماشین لباسشویی

پیدا کردن علت مشکل دستگاه

برای اطلاع از علت خرابی در طی مدتی که ماشین لباسشویی در حال کار کردن است، بهتر است به دقت به تمام مراحل شستشو و آبکشی نگاه کنید و این مشاهده تحقیق می تواند شما را به درک مناسبی از مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی برساند.
 • گام نخست: آغاز کار ماشین لباسشویی پس از روشن کردن آن و بررسی کارکرد دستگاه در یک دوره کامل شست و شو و تلاش برای پیدا کردن موارد غیرعادی گام اولیه است.
 • گام دوم: در طی مدتی که ماشین لباسشویی روشن است، باید به طور دقیق به عملکرد موتور دستگاه، برد، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی، صدا های بلبرینگ، مقدار لرزش دستگاه در مدت زمان خشک کردن لباس ها، کارکرد المنت و میزان آب ورودی به دستگاه بررسی شوند‌.
 • گام سوم : در حین تعمیرات ماشین لباسشویی ممکن است هر یک از بخش های این دستگاه و قطعات آن ها باز شده و در صورت لزوم تعمیر و گاها قطعات جدیدی جایگزین شوند.
 • گام چهارم: پس از مونتاژ کامل قطعات باز شده، تعمیر و یا جایگزینی برخی از آن ها لازم است تا مجدداً این دستگاه را روشن کنید تا اطمینان حاصل کنید که تعمیر ماشین لباسشویی به درستی انجام شده و کلیه مراحل شستشو و آبکشی به طور کامل انجام می شوند.
بسیاری از مشکلات این وسیله الکترونیکی که باعث می شود تا شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی پیدا کنید، تخصصی هستند و بدون مهارت کافی نمی توان آن را حل نمود. بنابراین حتی در صورت پیدا کردن علت احتمالی خرابی حتما باید از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

مشکلات ماشین لباسشویی های قدیمی و جدید

به طور کلی ماشین های لباس شویی نیز همانند سایر وسایل الکترونیکی در طول زمان دستخوش تغییرات زیادی شده اند. یک تغییر چشمگیر در این وسیله الکترونیکی که می تواند تا حدودی در تعمیر ماشین لباسشویی هم تاثیر گذار باشد، روی کار آمدن ماشین های لباسشویی اتوماتیک است. این در حالی است که بسیاری از ماشین‌ لباسشویی های قدیمی از نوع دوقلو بودند. ساز و کار ماشین لباسشویی دو قلو تا حدودی با ماشین های لباسشویی اتوماتیک متفاوت است زیرا ساختار آن ها با یکدیگر فرق می کند. بنابراین در هنگام تعمیرات ماشین لباسشویی باید به این نکته هم توجه نمود. ماشین لباسشویی دوقلو از دو مخزن مجزا برای خشک کردن و شستشوی انواع لباس ها تشکیل شده است و با توجه به ساز و کار متفاوت این دو مخزن، مشکلات آن ها نیز متفاوت خواهد بود. نقص در قطعات درونی ماشین لباسشویی دوقلو ممکن است به شکل مشکل در مخزن آب کشی و یا مخزن خشک کن نمود پیدا کند. در صورت بروز مشکل و ضرورت تعمیر ماشین لباسشویی، راهنمایی گرفتن از یک تعمیر با تجربه که با ساختار ماشین های لباسشویی دوقلو آشنایی دارد، کمک کننده خواهد بود. امروزه جدید ترین ماشین های لباسشویی که روانه بازار می شوند از نوع اتوماتیک هستند. ماشین های لباسشویی اتوماتیک این امکان را به کاربران می دهند که برنامه‌ ریزی شوند و برای شستشوی انواع پارچه و لباس از برنامه های متفاوتی استفاده کنند و دیگر نیازی نیست تا افراد دخالتی در هر یک از مراحل شستشو، آبکشی و خشک کردن داشته باشد. امکانات بالا مسلماً باعث پیچیده تر شدن ساختار درونی تکنولوژی و قطعات به کار رفته در ماشین های لباس شویی می شود. با این تفاسیر مسلماً مراحل سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اتوماتیک نسبت به انواع قدیمی تر نیازمند برخورداری از دانش به‌ روزتری می باشد. برخی از مشکلاتی که در ماشین های لباسشویی جدید وجود دارد، بی توجهی در تنظیمات دستگاه است. هنگام تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک باید به این موضوع توجه کنید که تعمیر این دستگاه توسط افراد بی تجربه و فاقد مهارت کافی باعث می شود که دستکاری های غیرضروری در قطعات ماشین لباسشویی انجام شود و تعویض و تعمیر اشتباه عمر مفید دستگاه را کاهش دهد.

نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی

 • عیب یابی دلایل مربوط به روشن نشدن ماشین لباسشویی:
در برخی از اوقات مشکلات ماشین لباسشویی در قالب روشن نشدن این وسیله الکترونیکی نمود پیدا می‌کند. از جمله مهم ترین عللی که برای این مشکل می‌ توان به آن اشاره کرد عبارت اند از: – اختلال در برق ورودی – اختلال در کابل برق ماشین لباسشویی – اختلال در فیلتر برق – اختلال در عملکرد سوکت های برد ماشین لباسشویی یا سیم کشی دستگاه

• عیب یابی دلایل مربوط به بسته نشدن ماشین لباسشویی:

بسته نشدن در ماشین های لباس شویی یکی دیگر از عللی که باعث نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی می شود. چرا که در صورت بسته نشدن در ماشین لباسشویی امکان آغاز فعالیت شستشو و آبکشی وجود ندارد. البته دلایل مختلفی برای این مشکل وجود دارد. از جمله مهم ترین عللی که برای این مشکل می‌ توان به آن اشاره کرد عبارت اند از: – وجود نقص یا شکستگی در زبانه در ماشین لباسشویی – اختلال در کارکرد میکروسوئیچ یا قفل – دفرمه شدن یا خراب شدن لاستیک دور در – قرار دادن لباس های زیاد و فراتر از گنجایش ماشین لباسشویی

عیب یابی دلایل مربوط به آبگیری نکردن ماشین لباسشویی:

اولین مرحله برای شروع فرآیند لباس شستن توسط این وسیله الکترونیکی آبگیری می باشد. یکی از دلایلی که ممکن است شما نیاز به تعمیر لباسشویی داشته باشید، اختلال در فرآیند آب گیری است. در صورتی که آب به درون ماشین لباسشویی وارد نشود، باعث می‌شود کل برنامه تنظیم شده برای لباس شسته و آبکشی متوقف شود. در این شرایط لازم است تا حتما اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی نمایید. از جمله مهم ترین عللی که برای این مشکل می‌ توان به آن اشاره کرد،  دلایل زیر است: – قطع یا بسته بودن آب ورودی – کثیف بودن صافی شیر برقی ماشین لباسشویی – خراب بودن سنسوری که وظیفه تشخیص میزان آب درون محفظه ماشین لباسشویی را برعهده دارد. – خراب بودن برد الکترونیکی

رفع مشکلات ماشین لباسشویی

در قسمت قبلی به چگونگی عیب یابی ماشین لباسشویی پرداختیم. پس از عیب یابی لازم است تا فرایند تعمیر ماشین لباسشویی آغاز شود. اگر‌ عیب یابی به درستی انجام شود، قطعا تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی هم به درستی انجام می شود.

• رفع مشکلات مربوط به روشن نشدن ماشین لباسشویی:

در صورتی که مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی مواجه شوید، لازم است تا اقدامات زیر برای تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی را انجام دهید. – اطمینان از برقراری جریان برق ورودی ۲۲۰ ولتی – اطمینان از کارکرد کابل برق به کمک اهم متر – اطمینان از سالم بودن مسیر سیم کشی که ممکن است به هر دلیلی در مسیر قطعی وجود داشته باشد. – اطمینان از سولفاته بودن سوکت های برد

• رفع مشکلات مربوط به بسته نشدن در ماشین لباسشویی:

دلایلی که باعث عدم بسته شدن ماشین لباسشویی می شوند زیاد است و برخی از آن ها به راحتی مرتفع می شوند چرا که به واسطه عدم استفاده صحیح از این وسیله الکترونیکی به وجود می آیند، درحالی که برخی دیگر با تعمیر ماشین لباسشویی حل می شوند. – تعمیر و یا تعویض زبانه در ماشین لباسشویی شکسته شده – تعمیر میکروسوئیچ یا قفل ماشین لباسشویی که خراب شده است. – تعویض لاستیک دور در ماشین لباسشویی که در اثر استفاده نامناسب و یا به مرور زمان دفرمه شده است. – برداشتن لباس های اضافی قرار داده شده درون محفظه داخلی ماشین لباسشویی

رفع مشکلات مربوط به آبگیری نکردن ماشین لباسشویی:

رفع مشکلات مربوط به عدم آبگیری ماشین لباسشویی برای آغاز به کار این وسیله الکترونیکی ضروری است. در بسیاری از موارد لازم است تا تعمیر ماشین لباسشویی را انجام دهید. – باز کردن آب ورودی به دستگاه و رفع علل قطعی آن – تمیز کردن صافی شیر برقی ماشین لباسشویی – تعمیر هیدروسنسور خراب شده – تعمیر برد الکترونیکی معیوب

مشکلات انواع مدل های ماشین لباسشویی

چند سالی از ورود ماشین لباسشویی به بازار می گذرد و مدل های مختلفی از این وسیله الکترونیکی در بازار وجود دارد. مشکلات مختلفی در بین انواع مدل‌ های ماشین لباسشویی به چشم می خورد که در بین همه آن ها مشترک است و نمی توان بین آن ها تفکیک قائل شد. برخی از رایج ترین مشکلاتی که در بین ماشین های لباسشویی به چشم می خورد و باعث می شود تا تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی ضروری به نظر برسد، شامل موارد زیر هستند:

• تمیز نشدن یا باقی ماندن لکه روی لباس ها

یکی از رایج ترین مشکلاتی که در خصوص کار با این وسیله الکترونیکی وجود دارد که افراد را وادار می کند تا برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کنند، تمیز نشدن لباس ها و یا باقی ماندن لکه پودر و مایع ماشین لباسشویی روی لباس های شسته شده است. یکی از مهم ترین دلایلی که ممکن است باعث بروز چنین مشکلی در ماشین لباسشویی شود که در نهایت شما را وادار کند تا به سراغ تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بروید، بی‌توجهی نسبت به سرویس دوره ای این وسیله الکترونیکی می باشد. لباس های که درون ماشین لباسشویی انداخته می شوند، کثیف و دارای آلودگی هستند. همچنین آبی که استفاده می‌ شود، دارای جرم می باشد. هر دوی این عوامل با گذشت زمان در محفظه درونی یا دیگ ماشین لباسشویی ته نشین می کنند و یک لایه رسوبی و جرمی را تشکیل می‌ دهند. به مرور زمان لایه تشکیل شده باعث می‌شود تا پودر یا مایع لباسشویی مورد استفاده برای شستشوی لباس ها به طور کامل حل نشوند و لباس ها کثیف باقی بماند.

• تکان خوردن و لرزش زیاد دستگاه

اگر شاهد تکان خوردن و لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی خود هستید، قبل از این که به فکر تعمیر ماشین لباسشویی بیفتید بهتر است چند مورد را کنترل کنید. خود را در دو گوشه مقابل هم از ماشین لباسشویی قرار دهید و به سمت پایین نیرو وارد کنید در صورتی که شاهد لق زدن و تکان خوردن ماشین لباسشویی باشید نشان می دهد که این دستگاه به طور صحیح در جای خود قرار نگرفته و اصطلاحاً تراز نیست. مورد بعدی که باید کنترل کنید سلامت کمک های ماشین لباسشویی می باشد. وقتی در ماشین لباسشویی را باز کنید و دیگ دستگاه را به سمت پایین هل بدهید، باید خیلی روان به سمت بالا و پایین حرکت کند. اگر دیگ به راحتی بالا پایین نشود نشان دهنده خراب بودن و آسیب دیدگی کمک‌ های ماشین لباسشویی می باشد که تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی را الزامی می کند.

• صدای بیش از حد و غیر عادی ماشین لباسشویی

بسیاری از افراد وقتی با صدای غیر عادی ماشین لباسشویی مواجه می‌ شوند، فورا به فکر تعمیر ماشین لباسشویی می‌ افتند. واقعیت امر همین است که در اغلب اوقات این صداهای غیر طبیعی ناشی از پدید آمدن مشکلات بزرگ در یکی از قطعات داخلی ماشین لباسشویی هستند و شما باید فوراً به فکر تعمیرات ماشین لباسشویی باشید. با این حال در برخی از موارد هم ممکن است این صدا های غیر عادی به واسطه گیر کردن قطعات کوچک مانند سکه، دکمه و… باشد. اغلب اوقات صدا های غیر عادی ناشی از خرابی بلبرینگ یا پمپ تخلیه خواهد بود. در صورتی که پمپ تخلیه باعث پدید آمدن این صداهای غیر عادی باشد، این صدا در آغاز به کار شستشو توسط ماشین لباسشویی، اواسط و یا پیش از آغاز مرحله دور تند شنیده می شود. در صورتی که صدا های غیر عادی به خاطره خراب شدن بلبرینگ ها شنیده شود، این صداها در تمام مراحل شست و شو به گوش می رسد.

علت خرابی ماشین لباسشویی

لباسشویی از کنار هم قرار گرفتن هزاران قطعه تشکیل شده است. اختلال در کارکرد هر یک از این قطعات ممکن است روی عملکرد نهایی این وسیله الکترونیکی تاثیر بگذارد. بی توجهی به این نقص ها ممکن است منجر به مشکلت بسیار بزرگ تری شود بنابراین توجه اقدام به موقع برای تعمیر ماشین لباسشویی ضروری خواهد بود. در ادامه به بررسی چند مورد از قطعات و خرابی های آن ها خواهیم پرداخت.

• خرابی پمپ آب لباسشویی:

پمپ آب در ماشین لباسشویی به گردش درآوردن آب در مخزن آن می باشد. در صورتی که پمپ آب خراب باشد شروع به کار ماشین لباسشویی و مرحله آبگیری امکانپذیر نیست همچنین در مراحل انتهایی شستشو که لازم است آب کثیف از دستگاه خارج شود هم این اتفاق نمی‌ افتد.

• خرابی مخزن شستشو ماشین لباسشویی:

مخزن شستشو یا دیگ در حقیقت همان قسمتی از ماشین لباسشویی می باشد و لباس‌ های کثیف درون آن قرار داده می‌شوند و حین شستشو شاهد چرخش این مخزن یا دیگ هستید که قسمت داخلی مخزن را تشکیل می دهد. این مخزن دارای یک قسمت خارجی نیز می باشد که اگر دچار خرابی شود، باعث می شود که آب و ماده شوینده قسمت داخلی مخزن به درون دستگاه و قطعات نفوذ کند و باعث اختلال در کارکرد این قطعات شود که مشکلات زیادی را به همراه دارد. بنابراین لازم است در اسرع وقت نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کنید.

• خرابی شیر ورودی آب ماشین لباسشویی:

یکی از دلایلی که باعث می شود به سراغ تعمیر ماشین لباسشویی بروید، خراب شدن شیر ورودی آب می باشد. بسته به برنامه تنظیم شده روی ماشین لباسشویی شیر ورودی می تواند به شکل هوشمندانه معین کند که میزان آب ورودی به مخزن باید چه مقدار باشد. در صورتی که این شیر خراب شود در فرایند آبگیری اختلال ایجاد می شود.

• خرابی موتور ماشین لباسشویی:

ماشین لباسشویی این وظیفه را دارد که مخزن یا دیگ ماشین لباسشویی را به چرخش در آورد. این چرخش باعث مخلوط شدن آب و مواد شوینده شده و فرآیند شستشوی لباس ها آغاز می شود. در صورتی که موتور ماشین لباسشویی خراب شود، مخزن قادر به چرخش نیست بنابراین امکان شستشوی، آبکشی و خشک کردن لباس ها وجود ندارد.

تعمیر دستگاه لباسشویی توسط افراد متخصص

ماشین لباسشویی نیز مانند سایر وسایل الکترونیکی یک دستگاه پیچیده است. قطعات زیاد این وسیله الکترونیکی، ضرورت کمک گرفتن از یک تعمیرکار ماهر هنگام بروز مشکل را نشان می دهد. فرقی نمی کند شما یک ماشین لباسشویی دوقلوی قدیمی داشته باشید که خراب شده و یا به تازگی یک ماشین لباسشویی خرید باشید و برای سرویس دوره ای به دنبال یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بگردید. در هر صورت حتماً باید از تعمیرکاران ماهر و با تجربه کمک بگیرید. تعمیر هر یک از ماشین‌ های لباسشویی موجود در بازار نیازمند ترفند و مهارت های خاصی است که افراد شاغل در فقط مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی قادر به انجام آن خواهند بود.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

برخی از مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات تعمیر ماشین لباسشویی این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند تا فرآیند تعمیر و ارائه خدمات مربوط به سرویس ماشین لباسشویی در در منزل انجام شود. این وسیله الکترونیکی جزء پر کاربردترین وسایل منزل به شمار می‌ رود علی نسبت به بسیاری از وسایل الکترونیکی دیگر نیاز بیشتری به سرویس دوره ای و تعمیر داشته باشد. به طور کلی ماشین لباسشویی نسبتاً بزرگ و سنگین است. بنابراین حمل و نقل و جابجا کردن آن بین خانه و تعمیرگاه چندان آسان نیست. اگر  جزء افرادی باشید که می‌خواهید در اسرع وقت مجدداً از ماشین‌ لباسشویی خود استفاده کنید، بهتر است فرایند تعمیر ماشین لباسشویی در محل انجام شود تا زمان اضافه ای صرف حمل و نقل تا تعمیرگاه و برگشت آن به منزل سپری نشود، چرا که در برخی از موارد ممکن است این جریان باعث طولانی تر شدن بیشتر دوره تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی شود. بنابراین ارائه خدمات تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی در محل یکی از بزرگ ترین و مهم ترین خدماتی است که مراکز معتبر ارائه می کنند. تعمیرکاران با حضور در منزل و بررسی دقیق این دستگاه آن سرویس و تعمیر می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

اگر جزء ساکنین کلانشهر کرج باشید، حتی اگر نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی نداشته باشید، مسلماً برای جلوگیری از بروز مشکلات پیچیده ضروری است تا سرویس دوره ای ماشین لباسشویی را جدی بگیرید. از اقدام برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی باید یک مرکز معتبر را شناسایی کنید. به این ترتیب از کیفیت خدمات ارائه شده توسط این مرکز تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی مطمئن خواهید بود. مراکز معتبر بهترین خدمات را در اسرع وقت به مشتریان ارائه می دهند. آن ها اغلب در تلاش هستند تا فرآیند خدمت رسانی را به کل کلانشهر کرج انجام دهند. در این مقاله به چندین مشکل رایج بین ماشین های لباسشویی اشاره کردیم، در صورتی که شاهد بروز این مشکلات یا مشکلات دیگری در ماشین لباسشویی خود شدید و احساس کردید لازم است تا در اسرع وقت به سراغ تعمیر ماشین لباسشویی بروید، کافی است با یک مرکز معتبر تماس بگیرید و این مشکلات را با آن ها در میان بگذارید. آن ها در اسرع وقت تعمیرکاران ماهر به محل اعزام خواهند کرد.

هزینه تعمیرات دستگاه

در صورتی که ماشین لباسشویی شما خراب شده باشد و به فکر تعمیر ماشین لباسشویی افتاده باشید، طبیعتاً یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای شما دغدغه محسوب می‌ شود، هزینه ای خواهد بود که برای تعمیر ماشین لباسشویی مجبور به پرداخت خواهید شد. در صورتی که برای تعمیر این دستگاه از یک تعمیر کار معتبر کمک بگیرید قطعاً هزینه برآورد شده کاملاً منطقی می باشد. در غیر این صورت و کمک گرفتن از مراکز نا معتبر ارائه دهنده خدمات تعمیر ماشین لباسشویی، ممکن است ناچار به پرداخت هزینه‌های غیرمعقول شوید. روند برآورد هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی به این شکل است که فردی که برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی به منزل شما مراجعه می کند به طور کامل این دستگاه را بررسی می کند و متناسب با مشکل پدید آمده تصمیم خواهد گرفت که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد و یا باید آن را سرویس کنید. بسته به این که قطعات معیوب دستگاه نیاز به تعویض داشته باشند و یا بتوان آن ها را تعمیر کرد، هزینه ای که موظف به پرداخت آن خواهید بود متفاوت است. به طور کلی مدت زمانی که یک تعمیرکار ماشین لباسشویی صرف تعمیر قطعات می کند، حجم کار های تعمیراتی انجام شده و هزینه های مربوط به خرید قطعه جدید و تعویض آن  در هزینه کلی تعمیر ماشین لباسشویی تاثیر گذار خواهند بود. تعمیر کاران تمام این موارد را به طور کامل با مشتریان در میان می گذارند و در صورت تایید و رضایت آن ها، مراحل تعمیر را آغاز خواهند کرد.

سخن پایانی

ماشین لباسشویی یک وسیله الکترونیکی پر کاربرد در خانه هاست و خراب شدن آن اجتناب ناپذیر است. استفاده صحیح و سرویس دوره ای باعث پیشگیری از بروز مشکلات جدی می شود. در صورت مشاهده تغییرات غیرعادی در عملکرد ماشین لباسشویی باید در اسرع وقت نسبت به  تعمیر ماشین لباسشویی اقدام نمایید.

ما چگونه کار می کنیم

در هر ساعت از شبانه روز می توانید خدمات ما را در اولین زمان ممکن در دسترس داشته باشید . همکاران مادرکرج سرویس با شما تماس می گیرند

سخن همراهان

مورد اعتماد مشتریانمان هستیم

وبلاگ

آخرین های بلاگ

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان درباره نحوه ارائه خدمات

ما با داشتن +۱۱۰۰ تکنسین و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم