تعمیر ماشین ظرفشویی

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی کرج سرویس

برای دریافت خدمات نصب و تعمیرات ماشین ظرفشویی با ما تماس بگیرید.
یا از طریق فرم زیر درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

تلفن تماس 24 ساعته

 02633527530 شماره دفتر کرج

 02144698184 شماره دفتر تهران

فرم درخواست سرویس سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیرگاه های مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی  کدامند ؟

ما خودمان را بهترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه ظرفشویی  میدانیم. این خود ستایی نیست چون ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات ماشین ظرفشویی با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر ظرفشویی شما با هر برند و مدلی هستیم .

ثبت تعمیرات ماشین ظرفشویی به چه صورت می باشد؟

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی توسط کرج سرویس به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر  به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیردستگاه شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی آیا ضمانت دارد؟

گروه کرج سرویس چون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت 6 ماه گارانتی و ضمانت می کند. و در این مدت شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب به عهده کرج سرویس می باشد.

نمایندگی با چه برندهایی همکاری میکند؟

ما در کرج سرویس با برندهایی زیمنس، ال جی، بهی، ویرپول، وایت هاووس، ما به، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، حایر، کنمور، آدمیرال، میتک، آمانا، او جنرال، کنوود، هیمالیا، یخساران، آبسال، پاناسونیک، مجیک، سامسونگ، ایندوزیت ،آیگه ،بکو همکاری مینماییم.

رسیدگی به امور مشتریان در کرج سرویس به چه صورت است؟

ما در کرج سرویس آماده ارائه خدمات به صورت24 ساعته در کمترین زمان هستیم. شما  میتوانید به صورت تلفنی با آنلاین در خواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان  یکی از مجرب ترین تکنسین های مجموعه کرج سرویس را برای شما اعزام نمایند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج سرویس چگونه است؟

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت  مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

کرج سرویس
کرج سرویس
کرج سرویس
در خواست سرویس آنلاین
تماس سریع
× درخواست سرویس