تعمیر جاروبرقی

ما با داشتن +۱۱۰۰ تکنسین و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید. تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر جارو برقی کدامند ؟

ما خودمان را بهترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه جارو برقی  میدانیم. این خود ستایی نیست چون ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات جاروبرقی با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر جارو برقی شما با هر برند و مدلی هستیم .

ثبت تعمیرات جارو برقی به چه صورت می باشد؟

خدمات تعمیر جارو برقی توسط کرج سرویس به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر جاروبرقی به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیر جاروبرقی شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیرات جارو برقی آیا ضمانت دارد؟

گروه کرج سرویس چون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند بعد از تعمیر جارو برقی همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت 6 ماه گارانتی و ضمانت می کند. و در این مدت شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب به عهده کرج سرویس می باشد.

نمایندگی با چه برندهایی همکاری میکند؟

ما در کرج سرویس با برندهایی زیمنس، ال جی، بهی، ویرپول، وایت هاووس، ما به، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، حایر، کنمور، آدمیرال، میتک، آمانا، او جنرال، کنوود، هیمالیا، یخساران، آبسال، پاناسونیک، مجیک، سامسونگ، ایندوزیت ،آیگه ،بکو همکاری مینماییم.

رسیدگی به امور مشتریان در کرج سرویس به چه صورت است؟

ما در کرج سرویس آماده ارائه خدمات به صورت24 ساعته در کمترین زمان هستیم. شما  میتوانید به صورت تلفنی با آنلاین در خواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان  یکی از مجرب ترین تکنسین های مجموعه کرج سرویس را برای شما اعزام نمایند.

هزینه تعمیر جاروبرقی در کرج سرویس چگونه است؟

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت  مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اکثر جاروبرقی ها کمتر از ظرفیت کار می کنند و شما می تواند اغلب مشکل جاروبرقی ها را برطرف کنید. راهنمای تعمیر جاروبرقی به شما می گوید که مشکل جاروبرقی کجاست و چگونه می توان مشکل جاروبرقی را شناسایی کنید و به چه قطعات و ابزارهایی برای رفع مشکلات نیاز دارید.

اهمیت جاروبرقی

جاروبرقی وسیله بسیار مفیدی است که از آن برای تمیزکردن خانه و از بین بردن گرد و غبار استفاده می شود. با یک جستجوی ساده در گوگل متوجه می شوید که برندها و مدلهای مختلفی با قیمت های مختلف از جاروبرقی در بازار وجود دارد که همه آنها برای تمیز کرن از یک اصل استفاده می کنند یعنی فشار هوا، اختلاف بین هوای پرفشار و هوای کم فشار است.

جاروبرقی چگونه کار می کند؟

جاروبرقی یک موتور دارد که زمانی که آن را روشن می کنید موتور یک فن را به حرکت در می آورد  و فشار هوای درون جاروبرقی کاسته می شود و در این زمان یک خلاء جزئی به وجود می آورد و در نتیجه فشار هوای خارج به هوای نیرو وارد می کند تا از این راه لوله داخل جاروبرقی حرکت کند.

فیلتر و کانسیلر جاروبرقی

زمانی که هوا به درون جاروبرقی برود گرد و غبار و آشغال ها به وسیله فیلتر از هوا جدا می شود ؛ جاروبرقی ها انواع مختلفی از فیلترها را دارند و اکثر جاروبرقی ها یک کیسه پارچه ای یا کاغذی دارند که هوا می تواند از آن عبور کند و گرد و غبار و آشغال ها نمی توانند از آن عبور کنند.

برخی جاروبرقی ها یک محفظه مخصوص به نام کانیستر دارند که هوای مکیده شده با آشغال ها داخل آن به سرعت می چرخد و زمانی که گرد و غبار به دیواره برخود کند به پایین می رود و ته کانیستر جمع می شود و هوای تمیز از بالای آن به بیرون می رود.

تمیز کردن دستگاه

در بعضی از جاروبرقی ها از آب برای تمیز کردن و شستشو استفاده می شود به این صورت که گرد و غبار درون ذرات آب گیر می کنند و ذرات آب از هوا سنگین تر هستند و زمانی که آنها به درون گرد و غبار برسند در مخزن قرار می گیرند.

در موتور وکیوم استاندارد در قسمت پایین قن قرار می گیرند که سبب مکش هوا می شوند و زمانی هوا داخل شوند به طرف موتور هدایت می شوند که باعث خنک شدن آن می شوند باید ذکر کرد در موتورهایی که از آب هم مورد استفاده قرار می گیرند هوا به طرف موتور نمی رود و از طریق روزنه های کناری به بیرون هدایت می شوند لازم به ذکر است که در این مدل ها از فن دیگری برای خنک کردن موتور استفاده می شوند.

نکات مهم در استفاده از جاروبرقی

جاروبرقی از پرکاربردترین لوازم خانگی می باشد و در هر خانه ای برای از بین بردن گرد و غبار به یک جاروبرقی با قدرت مکش بالا نیاز است؛ و چنانچه جاروبرقی روشن نشود یک خانه و خانواده ممکن است مشکلات زیادی داشته باشند.

برای افرادی که به نظافت محل زندگی و محل کار خود اهمیت می دهند هزینه برای جاروبرقی بسیار مهم است و نحوه نگهداری و مراقبت از جاروبرقی بهترین محافظت از سرمایه گذاری است و باید هر چند روز یکبار لوله های جاروبرقی از گرد و غبار تمیز شود و چنانچه این کار را نکنید به دستگاه فشار زیادی وارد می شود و هر لحظه امکان دارد دستگاه بسوزد. باید حتما از جاروبرقی محافظت نمود تا دستگاه عملکرد مناسب تری داشته باشد.

زمان نیاز به تعمیر جاروبرقی

زمانی که جاروبرقی با ایراداتی مانند خاموش شدن دستگاه، احساس بوی سوختگی، باز و بسته نشدن سیم ها، وارد شدن آب به جاروبرقی، بیرون زدن خاک از جاروبرقی، داشتن سر و صدا و کم بودن مکش آن روبرو شود نیاز به تعیر دارد و حتما باید از یک تعمیرکار ماهر کمک گرفت.

لازم به ذکر است عمر مفید جاروبرقی 8 تا 12 سال می باشد و یا ممکن است برخی از قطعات سازنده جاروبرقی به خاطر اتمام عمر آن از کار بیفتد و یا بروز مشکل در عملکرد جاروبرقی می تواند از دلایلی مانند استفاده نادرست، نوسانات برق، وارد ضدن ضربه به جاروبرقی به وجود آید.

ایرادات رایج در جاروبرقی

رایج ترین مشکل جاروبرقی نیز ساده ترین راه حل است: گرفتگی در شیلنگ یا اتصالات. همچنین سیم برق، موتور، سوئیچ، فن، برس ها و یاتاقان های موتور همگی می توانند نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. تسمه محرک ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. و اتصالات، شیلنگ ها و فیلترها ممکن است نیاز به رفع گرفتگی داشته باشند. بیشتر این مشکلات را خودتان می توانید حل کنید.

چگونه می توانیم مشکلات جاروبرقی را شناسایی کنیم؟

همانطور که ذکر شد جاروبرقی ممکن است با مشکلات زیادی روبرو شود که به طور خلاصه عبارتند از:

کار نکردن جاروبرقی:

چنانچه جاروبرقی کار نکند مطمئن باشید که پریز برق مشکلی ندارد و سیم برق را بررسی نمایید. موتور یونیورسال و سوئیچ را تست نمایید و هر قطعه ای را که خراب یا معیوب باشد را تعمیر و یا تعویض نمایید. اگر جاروبرقی کند است گرد و غبار را از بین برید و در صورتی که فن آسیب دیده باشد برس های فرسود را تعویض نمایید و موتور را روغن کاری کنید.

البته کار نکردن جاروبرقی دلایل دیگری نیز می تواند داشته باشند که عبارتند از:

  • داغ شدن موتور
  • انسداد لوله ها
  • کثیف بودن بیشن از حد فیلتر هوا
  • نیم سوز و یا سوختن جاروبرقی
  • خراب شده کلید روشن و خاموش

تعمیر جاروبرقی اگر با سر و صدا کار کند

اگر موتور پر سر و صدا است، محفظه جاروبرقی را باز کنید و گرد و غبار و زباله های اطراف موتور را تمیز کنید و فیلترها را تمیز یا تعویض کنید. تسمه محرک معیوب را بردارید و جایگزین کنید. فن موتور را از نظر آسیب بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید و اتصال فن را به شفت موتور محکم کنید بعد از انجام تمام این موارد چنانچه مشکل شما حل نشود حتما باید از یک تعمیرکار مجرب جهت تعمیر جاروبرقی خود کمک بگیرید.

کم بودن مکش جاروبرقی

اگر مکش خلاء کافی نیست، کیسه گرد و غبار را خالی کنید یا آن را تعویض کنید، گرفتگی شلنگ را از بین ببرید و فیلتر مسدود شده را تمیز یا تعویض کنید و فن موتور را بررسی کنید.

لازم به ذکر است که یک سرویس دوره ای مناسب می تواند سبب افزایش قدرت مکش جاروبرقی شود. بر این اساس می توانید برای تعمیر جاروبرقی و سرویس های دوره ای از تعمیرگاه های مجاز و تکنسین های تعمیر کمک بگیرید.

کار نکردن برس روی جاروبرقی

اگر برس روی فرش پرز باقی می‌گذارد، یک تسمه شل را بررسی و تعویض کنید و برس‌های غلتکی را بررسی کنید و آنها را تمیز، تنظیم یا تعویض کنید.

صدای بلند و غیر طبیعی جاروبرقی

اگر جاروبرقی صدای بلند و ناهنجاری بدهد ممکن است که جسم تیز و برنده ای به داخل موتور رفته باشد و در صورتی که پرانه  کلکتور موتور با این جسم برخورد کند صدای یادی تولید می کند در صورتی که با چنین مشکلی برخورد کردید سریع جاروبرقی را از پریز جدا کنید و با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.چنانچه صدای بلند جاروبرقی کم کم زیاد شود به احتمال خیلی زیاد بلبرینگ های جاروبرقی خرد شده و باید هرچه زودتر از اقدام به تعمیر جاروبرقی نمایید تا هزینه تعمیر کمتر شود. در صورتی که توجه کافی نشود قطعا جاروبرقی می سوزد.

جاروبرقی بوی سیم سوخته یا پلاستیک سوخته بدهد

زمانیکه جاروبرقی بوسی سوختگی بدهد بسیار خطرناک است و چنانچه جاروبرقی چنین بویی بدهد باید سریع جاروبرقی را از برق جدا کنید و احتمال آتش گرفتن و یا ذوب شدن بدنه پلاستیکی وجود دارد و این احتمال وجود دارد که ذغال موتور شما روبه اتمام باشد و باید حتما از جهت تعمیر جاروبرقی خود از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

کار نکردن سیم جمع کن جاروبرقی

این مشکل از مشکلات رایج جاروبرقی ها می باشد که در اکثر مواقع می توان با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی تماس بگیرید و در کمترین زمان مشکل خود را حل نمایید.

تعمیر جاروبرقی اگر آب وارد آن شود

زمانیکه آب وارد جاروبرقی شود می تواند منجر به سوختن موتور یا آسیب به قسمت برد الکترونیکی شود معمولا این اتفاق به صورت ناخواسته و یا ناآگاهانه اتفاق می افتد و زمانیکه احساس کردید آب داخل جاروبرقی شود بلافاصله دستگاه را خاموش نمایید تا آسیب کمتری به دستگاه و هزینه کمتری به مصرف کننده وارد شود.

پس دادن خاک از جاروبرقی

معمولا افرادی که از کیسه یا پاکت دائمی استفاده می کنند با این مشکل روبرو می شوند چنانچه به سرویس جاروبرقی خود اهمیت ندهید و فیلتر و پاکت آن را به موقع تعویض نکنید احتما این ایراد برای دستگاه شما به وجود می آید. برای تعمیر جاروبرقی در صورتی که چنین ایرادی به وجود آید حتما باید جهت تعمیر جاروبرقی از تعمیرکار مجاز کمک بگیرید.

ایراد در سنسور حرارتی جاروبرقی

گاهی اوقات عنوان شده است که جاروبرقی به یکباره خاموش می شود و این نشان دهنده مشکل در سنسور حرارتی می باشد. به محض اینکه سنسور حرارتی تشخیص دهد و دمای موتور بالا رود برق را قطع می کند.سنسور حرارتی جاروبرقی جهت بالارفتن دما در دستگاه قرار داده شده است.

سخن آخر

علاوه بر مواردی که گفته شد باید حتما برای سرویس و تعمیر جاروبرقی، تست موتور جاروبرقی و تعمیر برد از تعمیرکار و تکنسین مجرب بهره برد تا در زمان و هزینه شما صرفه جویی شود.

ما چگونه کار می کنیم

درخواست خدمات

برای یافتن بهترین راه حل برای تعمیر دستگاه شما اطلاعاتی دقیق نیازمندیم.

مشاوره رایگان

برای توضیح مشکل شما کارشناسان ما رایگان خدماتی را به شما خواهند داد.

اختصاص کارشناس

بهترین و نزدیکترین کارشناس را در سریعترین زمان به شما اختصاصی خواهیم داد.

درخواست خدمات

برای یافتن بهترین راه حل برای تعمیر دستگاه شما اطلاعاتی دقیق نیازمندیم.

در هر ساعت از شبانه روز می توانید خدمات ما را در اولین زمان ممکن در دسترس داشته باشید . همکاران مادرکرج سرویس با شما تماس می گیرند

سخن همراهان

مورد اعتماد مشتریانمان هستیم

وبلاگ

آخرین های بلاگ

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان درباره نحوه ارائه خدمات

ما با داشتن +۱۱۰۰ تکنسین و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم

چگونه می توانم درخواست آنلاین بدهم؟

چه آماده باشید و چه نباشید ، زمان آن فرا رسیده که برنامه ریزی کاری خود را برای سال 2021 شروع کنید . حتی اگر یک بیزینس تک نفره و مستقل هستید ، اهمیت داشتن یک طرح تجاری برای سال آینده را برای کمک به پیشرفت کسب وکارتان دست کم نگیرید

آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه میکند؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
در صورت بروز مجدد مشکل هزینه ای دریافت میشود ؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
اگر خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟
محتوای آکاردئون