تعمیر اجاق گاز و فر

ما با داشتن +۱۱۰۰ تکنسین و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم

تعمیرگاه های مجاز تعمیر جارو برقی کدامند ؟

ما خودمان را به

تعمیرگاه های مجاز تعمیر بخاری کدامند ؟

ما خودمان را بهترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه بخاری  میدانیم. این خود ستایی نیست چون ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات بخاری  با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر بخاری شما با هر برند و مدلی هستیم .

ثبت تعمیرات بخاری به چه صورت می باشد؟

خدمات تعمیر بخاری  توسط کرج سرویس به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر  به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیر دستگاه شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیرات بخاری آیا ضمانت دارد؟

گروه کرج سرویس چون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند بعد از تعمیر بخاری همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت 6 ماه گارانتی و ضمانت می کند. و در این مدت شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب به عهده کرج سرویس می باشد.

نمایندگی با چه برندهایی همکاری میکند؟

ما در کرج سرویس با برندهایی زیمنس، ال جی، بهی، ویرپول، وایت هاووس، ما به، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، حایر، کنمور، آدمیرال، میتک، آمانا، او جنرال، کنوود، هیمالیا، یخساران، آبسال، پاناسونیک، مجیک، سامسونگ، ایندوزیت ،آیگه ،بکو همکاری مینماییم.

ترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه جارو برقی  میدانیم. این خود ستایی نیست چون ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات جاروبرقی با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر جارو برقی شما با هر برند و مدلی هستیم .

ثبت تعمیرات جارو برقی به چه صورت می باشد؟

خدمات تعمیر جارو برقی توسط کرج سرویس به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر جاروبرقی به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیر جاروبرقی شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیرات جارو برقی آیا ضمانت دارد؟

گروه کرج سرویس چون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند بعد از تعمیر جارو برقی همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت 6 ماه گارانتی و ضمانت می کند. و در این مدت شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب به عهده کرج سرویس می باشد.

نمایندگی با چه برندهایی همکاری میکند؟

ما در کرج سرویس با برندهایی زیمنس، ال جی، بهی، ویرپول، وایت هاووس، ما به، جنرال الکتریک، دوو، اسنوا، حایر، کنمور، آدمیرال، میتک، آمانا، او جنرال، کنوود، هیمالیا، یخساران، آبسال، پاناسونیک، مجیک، سامسونگ، ایندوزیت ،آیگه ،بکو همکاری مینماییم.

رسیدگی به امور مشتریان در کرج سرویس به چه صورت است؟

ما در کرج سرویس آماده ارائه خدمات به صورت24 ساعته در کمترین زمان هستیم. شما  میتوانید به صورت تلفنی با آنلاین در خواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان  یکی از مجرب ترین تکنسین های مجموعه کرج سرویس را برای شما اعزام نمایند.

هزینه تعمیر بخاری در کرج سرویس چگونه است؟

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت  مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

بخاری‌های گازی در طرح‌ها و مدل‌های مختلف و با بازدهی حرارتی گوناگون طراحی شده و روانه بازار می‌گردند. بخش‌های مختلف و همچنین نحوه استفاده از انواع بخاری گازی یکسان است ولی ممکن است هر بخاری‌ای دچار مشکل شده و برای تعمیر بخاری نیاز به حضور افراد متخصص باشد. ما در ادامه به این مشکلات بخاری‌ها می‌پردازیم.

اجزای تشکیل دهنده بخاری

 • بدنه اصلی: بدنه اصلی بخاری که از جنس فولاد با پوشش لعاب کاری و رنگ کاری است و ظاهر بیرون بخاری را تشکیل می‌دهد.
 • کوره: این بخش از ورق فولاد و لعاب کاری مخصوصی ساخته شده که به آن محفظه احتراق میگویند. این فرایند لعاب کاری جهت افزایش دوام فراهم آوردن حرارت مطبوع و پیشگیری از زنگ زدگی کوره انجام می‌گردد.
 • مشعل (اجاق): برای ساخت آن از فولاد ضدزنگ به کار می‌رود.
 • پیلوت (شمعک): این قطعه به دلیل اینکه گاز را در 3 جهت جرقه زن، ترموکوپل بخاری و مشعل اصلی هدایت کند یک کلاهک دارد.
 • جرقه زن: این بخش از بخاری الکتریسیته حاصل از پیرو الکتریک که در داخل شیر کنترل جریان دارد را به جرقه تبدیل می‌کند.
 • ترموکوپل: در مواردی که نیاز به قطع گاز ضروری است این قطعه این عمل را بر عهده دارد.
 • شیر کنترل (کاربراتور): کنترل سوخت و روشن بودن دائم شمعک وظیفه این قسمت است.

علت روشن نشدن بخاری گازی چیست؟

همان‌طور که میدانید بخاری گازی یکی از وسایل گرمایشی بسیار پرکاربرد بوده که گاهی ممکن است در هنگام نصب و در زمان استفاده از بخاری ایجاد شود که کاملا عادی است. بسیاری از افراد در این مواقع سوالات زیادی درباره علت مشکل پیش آمده برای بخاری می‌پرسند و ما قصد در این مطلب به بررسی این سوالات و علت خرابی بخاری بپردازیم. برخی از مشکلات بخاری به دلیل کثیف بودن اجزای بخاری است، سبب بو دادن بخاری شده و آن را می‌توان با یک شست و شوی ساده اما اصولی بر طرف کرد. ولی برخی مشکلات دیگر که به دلیل اشکال در تجهیزات حساس بخاری به وجود می‌آید را باید افراد متخصص بررسی کنند که در این مواقع تعمیر بخاری کار ساده‌ای نیست. در ادامه به بررسی چند علت روشن نشدن بخاری و مشکلات آن می‌پردازیم.

مهم‌ترین علت روشن نشدن و تعمیر بخاری گازی

در زمان استفاده از هر وسیله‌ای اگر دقت کرده و یک سری نکات را رعایت کنیم، عمر آن وسیله افزایش می‌یابد. در مورد بخاری نیز اگر نکاتی را رعایت کنیم بخاری کمتر دچار مشکل شده و کمتر به تعمیر بخاری نیاز خواهید داشت و بخاری را می‌توان سالی یک‌بار تعمیر یا سرویس کرد. ممکن است یکی از دلایل روشن نشدن بخاری اشکال در اتصالات و دودکش بخاری باشد زیرا مسیر اصلی ورود گاز به بخاری و دودکش توسط یک شی خارجی و یا گرد و خاک زیاد مسدود شده و بخاری دچار مشکل می‌گردد. یا گاهی ممکن است در محل اتصالات بخاری نشتی وجود داشته باشد و باعث روشن نشدن بخاری شود، در این صورت باید همه بخش‌های بخاری بررسی شده و مشکل را برطرف کرد.

علت روشن نشدن و تعمیر بخاری در بخش ترموکوپل

در ساخت بخاری، قطعات زیادی به کار رفته است؛ که قطعا دانستن نام و کاربری آن‌ها لزومی نداشته باشد ولی ممکن است گاهی در مواقعی با مشکل مواجه شدن بخاری به ما کمک کند. در زمانی که بخاری دچار مشکل شده برای عیب یابی و اینکه بدانیم به چه دلیل بخاری دچار مشکل شده، دانستن نام و عملکرد اجزای سازنده بخاری بسیار کارآمد است. روشن نماندن شمعک و یا خاموش شدن آن یکی از مهم‌ترین معضلات روشن کردن بخاری به حساب می‌آید که در واقع این روشن نشدن شمعک با قطعه ترموکوپل و یا بویین بخاری در ارتباط است. ساختار ترموکوپل به این صورت است که دو قطعه فلزی از یک‌طرف به یکدیگر متصل شده‌اند. برای اینکه در بخاری برق تولید شود، باید این دو قطعه فلزی حرارت ببینند. اگر بعد از فشردن دکمه استارت بخاری در زمان روشن شدن آن، دیدید که شمعک بخاری بلافاصله خاموش می‌شود، بدانید این عمل به دلیل نرسیدن گاز به شمعک رخ می‌دهد؛ بنابراین در زمان عیب یابی بخاری گازی، در صورتی که شمعک روشن نماند، ترموکوپل بخاری دچار مشکل شده است. نکته دیگری که راجع به تعمیر بخاری وجود دارد این است که برای تنظیم یا تعمیر ترموکوپل حتما باید از افراد متخصص کمک گرفته و به هیچ عنوان خودتان هیچ‌گونه اقدامی برای تعمیر ترموکوپل انجام ندهید.

علت روشن نماندن شمعک و تعمیر بخاری گازی

همان‌طور که گفته شد در میان اجزای تشکیل دهنده بخاری ترموکوپل و بویین از اهمیت زیادی برخوردار است و بسیاری از مشکلاتی که برای بخاری به وجود می‌آید به دلیل وجود مشکل در این دو قطعه است. به همین دلیل در زمانی که تعمیر بخاری را انجام می‌دهید باید به این. دو قطعه توجه ویژه‌ای داشته باشید. در قسمت قبل متوجه شدید که ممکن است روشن نشدن شمعت بخاری به دلیل وجود مشکل در ترموکوپل باشد ولی اگر ترموکوپل را بررسی کرده و مشکل از آن نبود قطعا مشکل از ناحیه قطعه بویین است. در صورتی که هر یک از این دو قطعه با مشکل مواجه شوند باید آن‌ها را تعویض کرد. گاهی ممکن است بخاری بعد از روشن شدن خود به خود خاموش شود که این یا به دلیل تنظیم نبودن شعله مشعل است و یا به دلیل گرم نبودن ترموکوپل. در این صورت برای تنظیم شعله شمعک و گرم کردن ترموکوپل حتما باید از افراد متخصص کمک گرفته و مشکل را رفع کرد. در برخی موارد ممکن است در هنگام سخت بخاری سر ترموکوپل به درستی در شعله شمعک قرار نگرفته باشد که این باعث می‌شود تا الکتریسیته تولید شده میان این دو به اندازه کافی نباشد و هسته بویین را در حالت جذب قرار ندهد. در این حالت فنر بویین هسته آن را بیرون رانده و مسیر گاز مسدود می‌شود. در این صورت بخاری حتما خاموش می‌گردد. در مواقع مواجهه با چنین مشکلی باید شعله شمعک را که در این حالت پایین‌تر یا بالاتر از سر ترموکوپل قرار دارد، به حالت اولیه آن برگردانده و مشکل را رفع کنید. البته بهتر است این کار را به تعمیرکاران بسپارید تا خطری متوجه شما نشود.

خرابی فندک دلیل روشن نشدن بخاری گازی

همان‌طور که می‌دانید جرقه زن در بخاری، مانند فندک گرمای مورد نیاز برای شعله‌ور شدن را تامین می‌کند. اگر دیدید هنگام روشن کردن بخاری جرقه زن کار نمی‌کند، ممکن است به دلیل قطع ناگهانی گاز باشد. در این صورت می‌توانید ده دقیقه صبر کرده و سپس جرقه زدن را تکرار کنید. بهتر است در این دفعه برای روشن کردن شعله مشعل، از کبریت کمک بگیرید. دلیل دیگری نیز برای جرقه نزدن فندک بخاری وجود دارد آن هم مربوط به تنظیمات بخاری است. فندک بخاری دو پیچ تنظیم حداقل و حداکثر دارد که ممکن است این دو پیچ به خوبی تنظیم نشده و جرقه زن به خوبی کار نکند. در هنگام بروز این مشکل باید پیچ‌های فندک را کاملا سفت کرده و آن‌ها را محکم بندید.

انحراف نازل گاز، دلیل روشن نشدن دستگاه

در بخاری بخشی به نام نازل وجود دارد؛ که وظیفه آن هدایت گاز به داخل مشعل است. گاهی ممکن است دلیل روشن نشدن بخاری این باشد که نازل از مسیر اصلی خود دچار انحراف شده و در نتیجه گاز به مشعل نمی‌رسد. در صورت بروز این مشکل باید نازل را بررسی کرده و اگر دیدید پیچ‌های آن شل هستند، آن را سفت کنید.

بوی حاصل از احتراق، پس از روشن شدن بخاری

ممکن است زیاد متوجه بوی کردن بخاری شده باشید. گاهی ممکن است بعد از روشن کردن بخاری، بوی سوختگی نامطلوبی از بخاری پخش شده که این عمل دلایل مختلفی دارد. یکی از دلایل آن این است که ممکن است لوله دودکش گرفته شده باشد و باید آن را بررسی کرد. یا ممکن است که این بو به دلیل کلاهک نداشتن دودکش بخاری ایجاد شده باشد. اگر مشکلی در محفظه احتراق وجود داشته باشد که نیاز به تعمیر یا تعویض کوره بخاری باشد، نیز ممکن است سبب پخش این بوی سوختگی گردد.

انتشار گاز و بوی آن، پس از نصب دستگاه

گاهی نیز ممکن است شما با مشکل استشمام بوی گاز بعد از نصب و باز کردن شیر گاز مواجه شوید. در این صورت باید، ابتدا یک اسفنج را به صابون آغشته کرده و سپس کف حاصل شده را بر روی اتصالات لوله گاز به بخاری و لوله مسی به بخاری، قرار دهید اگر در این محل حبابی مشاهده کردید بدانید در این قسمت نشتی گاز وجود دارد و باید آن را بررسی کرد. قسمت دیگری که ممکن است از آن گاز نشت کند لوله‌های رابط بین شیر کنترل و مشعل است که آن هم باید بررسی شده و مشکل نشتی گاز حل گردد.

دیگر مشکلات و دلایل روشن نشدن بخاری گازی

گاهی ممکن است با وجود اینکه فشار گاز مناسب است، باز هم بخاری روشن نشود. این مشکل می‌تواند به علت کوتاه بودن شعله شمعک بوده و شعله به درستی تنظیم نشده باشد. در این صورت باید کاور شیر کنترل را برداشته و فیلتر جدیدی جایگزین فیلتر قبلی کنید. در صورتی که دیدید بعد از رها کردن دکمه فرمان برای روشن کردن شمعک برای زمانی که می‌خواهید بخاری را روشن کنید، باز هم بخاری روشن نشده و گاز و شعله قطع می‌گردد باید برای رفع این مشکل ترموکوپل را بررسی کرده و در صورت بروز معیوب بودن ترموکوپل آن را تعویض کرد ولی اگر ترموکوپل سالم بود، باید بویین را آزمایش کرد؛ زیرا به احتمال زیاد مشکل از بویین بوده و باید آن را تعویض کرد. گاهی ممکن است بعد از روشن کردن بخاری بوی خامی به مشامتان برسد و یا شعله شمعک مناسب نباشد، در این مورد ممکن است مشعل بی از اندازه کثیف شده و در نتیجه سوراخ‌های آن مسدود شده و مانع از عبور مخلوط هوا و گاز می‌شود. در این صورت باید مشعل را از جای خود خارج کرده و برس یا فشار باد آن را کاملا تمیز کرد. اگر بعد از چرخاندن دکمه فرمان، بخاری از حالت شمعک خارج نشد و گاز‌های زیادی در اطراف پراکنده شد، مشکل از ژیگلور و قطعات مرتبط به آن بوده و باید در جای خود آن‌ را تنظیم کرد.

نکات ایمنی هنگام نصب نوع گازسوز

اولین نکته‌ای که باید هنگام نصب به بخاری به آن توجه کنید، تمیز بودن لوله دودکش بخاری است. اگر دودکش کاملا تمیز نباشد، مکش دودکش پایین می‌آید. برای اینکه بفهمید مکش دودکش قدرت خوبی دارد یا نه باید یک شعله کبریت را نزدیک دهانه دودکش گرفت، اگر شعله به طرف دودکش مایل شد یعنی مکش دودکش بالا است. بعد از نصب بخاری برای چک کردن نشتی گاز باید تمام مخل اتصالات را با کف صابون امتحان کرد و در صورت بروز نشتی آن را برطرف کرد. اگر گاز مورد نیاز بخاری را توسط کپسول تامین می‌کنید ابتدا باید از خواباندن کپسول جلوگیری کنید و بعد اینکه بین کپسول و بخاری فاصله یک متری ایجاد کنید. هنگام خرید دودکش باید به قطر دودکش درون دیوار دقت کرده، زیرا نباید قطر دودکش داخل دیوار از دودکش بخاری کمتر باشد. وسایل گازسوز به اکسیژن نیاز دارند در نتیجه از کیپ بستن درب و پنجره‌ها خودداری کنید. برای اینکه در مواقع لزوم بتوان سریع جریان گاز را قطع کرد باید بین سیستم لوله کشی ساختمان و بخاری، یک شیر قطع و وصل تویکی نصب کرد. برای اطمینان از نشت نکردن گاز بهتر است هر چند ماه یکبار با کف صابون محل اتصالات بخاری را بررسی کنید. هنگام نصب بخاری نباید فاصله بخاری با دیوار کمتر از 30 سانتی‌متر باشد. محل نصب بخاری بهتر است محلی باشد که کاملا جریان هوا در آن وجود داشته باشد. به هیچ عنوان نباید روی شیشه و بدنه بخاری آب پاشید.

انواع بخاری

بخاری‌های در دو دسته با دودکش و بی دودکش هستند که برای تامین ایمنی خود و افراد خانواده حتما باید از بخاری دودکش دار استفاده کرد. در هنگام اتصال بخاری به لوله کشی ساختمان بهتر است از شلنگ مخصوص گاز و یا نهایتا لوله مسی استفاده کرد. طول این شلنگ و لوله مسی به ترتیب نباید بیشتر از یک و نیم متر و دو متر باشد. نکته دیگر اینکه به هیچ عنوان نباید شلنگ گاز را از داخل دیوار، سقف و کنف اتاق عبور داد. برای لوله دودکش بهتر است از حداقل تعداد زانویی و لوله استفاده کرد. حتما باید در انتهای دودکش بخاری کلاهک وجود داشته باشد تا وجود این کلاهک از برگشت گاز‌های حاصل از سوختن شعله بخاری به داخل لوله بخاری جلوگیری کند. باید انتهای لوله دودکش در پشت بام، از بلندترین نقطه پشت 60 سانتی‌متر بلندتر باشد. قبل از نصب کردن بخاری باید توجه داشت که هیچ‌گونه وسیله قابل اشتعالی در اطراف و در محل قرارگیری بخاری وجود نداشته باشد. نکته دیگری که راجع به محل قرارگیری بخاری وجود دارد این است که زمین آن کاملا باید مسطح و تراز باشد. برای اینکه شیشه بخاری نشکند و عمر زیادی داشته باشد باید شعله بخاری را به آرامی کم و زیاد کرد. در صورت استفاده از کپسول گاز مایع برای تامین سوخت مورد نیاز بخاری، حتما باید کپسول به رگلاتور استاندارد شده فشار ضعیف مجهز باشد. اگر بخاری ناگهانی خاموش شد حتما باید 10 دقیقه صبر کرده و سپس اقدام به روشن کردن بخاری کنید. در این صورت بهتر است از دریچه کوچک منبع حرارتی استفاده کرده و شعله کبریت و یا فندک الکتریکی دستی بخاری را روشن کنید.

خدمات نصب، سرویس و تعمیر بخاری گازی

امروزه پکیج‌ها و روش‌های گرمایشی زیادی به وجود آمده‌اند که نسبت به استفاده از بخاری بسیار آسان‌تر هستند ولی در مکان‌های سردسیر هیچ وسیله‌ای جای بخاری را نمی‌گیرد و نمی‌تواند به اندازه بخاری محیط را گرم کند. بسیاری از افراد به دنبال نصب بخاری هستند تا علاوه بر تامین گرمای خانه از چشیدن یک چای گرم و در کنار بخاری در زمستان لذت برند. وسایل سرمایشی و گرمایشی کاربری فصلی داشته و بخاری نیز بیشتر در فصول پاییز و زمستان استفاده می‌شود که قبل از نصب به سرویس نیاز دارد. برای جلوگیری از بروز خطراتی که به وسیله لوازم گازسوز به وجود می‌آیند و کمتر نیاز داشتن بخاری به امیر لازم است قبل از راه اندازی آن سرویس شود که این کار و حتی نصب بخاری را باید افراد متخصص انجام دهند. متاسفانه یکی از خطراتی که در زمینه وسایل گازسوز وجود دارد این است که نصب اشتباه و غیر استاندارد این وسایل باعث از دست دادن جان افراد می‌گردد. برخی افراد فکر می‌کنند نصب بخاری فقط اتصال شلنگ گاز به بخاری و نصب لوله دودکش است، نه درواقع یک فرد متخصص برای نصب کردن بخاری فاکتورهای زیادی را بررسی می‌کند ازجمله، اطمینان از باز بودن مسیر دودکش و کنترل کردن نشتی گاز از محل اتصالات و یا حتی تمام قطعات تشکیل دهنده بخاری.

از جمله خدماتی که مرتبط با نصب و راه اندازی و یا سرویس و تعمیر بخاری گازی هستند:

 • تعمیر بخاری گازی
 • تعمیر فندک بخاری گازی
 • تعمیر شمعک بخاری
 • تعمیر ترموکوپل بخاری گازی
 • تعویض شیشه بخاری
 • تعویض ترموکوپل بخاری گازی
 • سرویس بخاری گازی (شستن برنر، تست نشت گاز و …)
 • نصب بخاری گازی (نصب بخاری و یا جا به جایی بخاری گازی)
 • نصب بخاری گازی نیک کالا
 • نصب بخاری گازی دیواری
 • نصب بخاری انرژی
 • نصب لوله بخاری

هزینه تعمیر بخاری

خوشبختانه هزینه نصب و تعمیر بخاری نسبت به دیگر وسایل گرمایشی به صرفه‌تر است و این باعث شده تا بسیاری از افراد هنگام نصب و یا تعمیر بخاری از افراد متخصص کمک گیرند. در میان تأسیساتی مثل موتورخانه شوفاژ و یا پکیج، بخاری هنوز هم پرکاربردترین وسیله گرمایشی در ایران به حساب می‌آید و این موضوع سبب شده تا هزینه نصب و تعمیر و یا هر گونه خدمات مرتبط با آن پایین باشد. خدمات نصب و تعمیر بخاری علاوه بر افراد متخصصی که در نمایندگی‌های فروش هستند، توسط خود مشتری‌ها نیز انجام می‌گردد. در برخی موارد هنگام خرید بخاری خدمات پس از فروش داشته و نصب بخاری هزینه دیگری در بر ندارد. هزینه نصب و تعمیر بخاری معمولا پایین است ولی به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال سختی کار و یا بروز مشکلی در مرحله لوله گذاری بخاری سبب شده تا هزینه نصب بخاری افزایش یابد یا ایرادات زیادی که بعد عیب یابی بخاری وجود دارد نیز باعث افزایش هزینه تعمیر می‌گردد. البته در هر شهری با توجه به هزینه زندگی آن شهر، هزینه نصب و تعمیر بخاری نیز متفاوت است و نمی‌توان گفت در کل ایران قیمت نصب و تعمیر بخاری یکسان است.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم، ابتدا شما را با اجزای بخاری آشنا شده و بعد به بررسی مشکلات رایج در بخاری که سوال بسیاری از افراد است، بپردازیم. امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله کمک کرده باشد تا شما بتوانید برخی از مشکلات مربوط به هر یک از اجزای بخاری را تشخیص داده و تا حدودی آن‌ها را برطرف کنید البته همان‌طور که گفته شد برای تعمیر بخاری بهترین کار این است که به تعمیرکار و افراد متخصص مراجعه کنید و این اطلاعات صرفا جهت آگاهی بخشیدن نسبت به اجزای و عیب یابی بخاری است… خدمات الکترونیکی امروزه در هر زمینه‌ای افزایش یافته است شما هم می‌توانید در صورت بروز مشکل علاوه بر مراجعه به یک تعمیرکار به سایت‌های مختلف ارائه دهنده خدمات و آموزش اینترنتی نصب و تعمیر بخاری مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. در موقع خرید بخاری دفترچه راهنمای نصب بخاری وجود دارد که بسیاری از افراد به وسیله خواندن این مطلب مشکلات هنگام نصب را حل می‌کنند ولی در نهایت مطمئن‌ترین راه برای اطمینان از نصب صحیح و تعمیر درست بخاری این است که به مراکز فروش و افراد متخصص مراجعه کنید. نکته‌ای وجود دارد که قبل از اتمام مطلب شایان ذکر است و آن نکته این است که شاید شما برای نصب و یا تعمیر بخاری خود مجبور باشید هر ساله هزینه‌ای را پرداخت کنید ولی با این کار به وسیله کمک گرفتن از یک فرد متخصص مطمئن می‌شوید که تمامی جوانب ایمنی رعایت شده و برای جان شما و عزیزانتان خطری وجود ندارد.

ما چگونه کار می کنیم

درخواست خدمات

برای یافتن بهترین راه حل برای تعمیر دستگاه شما اطلاعاتی دقیق نیازمندیم.

مشاوره رایگان

برای توضیح مشکل شما کارشناسان ما رایگان خدماتی را به شما خواهند داد.

اختصاص کارشناس

بهترین و نزدیکترین کارشناس را در سریعترین زمان به شما اختصاصی خواهیم داد.

درخواست خدمات

برای یافتن بهترین راه حل برای تعمیر دستگاه شما اطلاعاتی دقیق نیازمندیم.

در هر ساعت از شبانه روز می توانید خدمات ما را در اولین زمان ممکن در دسترس داشته باشید . همکاران مادرکرج سرویس با شما تماس می گیرند

سخن همراهان

مورد اعتماد مشتریانمان هستیم

وبلاگ

آخرین های بلاگ

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان درباره نحوه ارائه خدمات

ما با داشتن +۱۱۰۰ تکنسین و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم

چگونه می توانم درخواست آنلاین بدهم؟

چه آماده باشید و چه نباشید ، زمان آن فرا رسیده که برنامه ریزی کاری خود را برای سال 2021 شروع کنید . حتی اگر یک بیزینس تک نفره و مستقل هستید ، اهمیت داشتن یک طرح تجاری برای سال آینده را برای کمک به پیشرفت کسب وکارتان دست کم نگیرید

آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه میکند؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
در صورت بروز مجدد مشکل هزینه ای دریافت میشود ؟
من یک آیتم محتوا هستم.برای ویرایش برروی دکمه کلیک کنید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
اگر خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟
محتوای آکاردئون