جستجوی مقالات

تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج

تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج

تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج،تعمیرات کولر گازی کین الکتریک نیاز به تخصص بالا دارد زیرا قطعات داخلی آن بسیار حساس تر نسبت به بقیه برند های موجود در بازار می باشد و اگر فنی کاری از دانش کافی برخوردار نباشد می تواند علاوه بر تعمیر کولر گازی کین الکتریک باعث شود قطعه ای دیگر نیاز به تعمیر پیدا کند.ما در کرج سرویس با داشتن فنی کاران متخصص و با سابقه کاری بالا توانسته ایم نظر بسیاری از مشتریان خود را بر خود نگه داریم.

شرکت کین الکتریک

شرکت ایرانی کیا الکترا کیس در سال 1384 با هدف تولید، تامین، توزیع و ارائه خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع خانگی، صنعتی و تخصصی جهت جلب رضایت مشتریان ایرانی پایه گذاری گردید.

در راستای تحقق اهداف گروه، در آذرماه 1384 شرکت کیا الکترا کیش با مأموریت تأمین و توزیع محصولات و خدمات پس از فروش با علامت تجاری کین الکتریک ایران تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت کیا الکترا کیش با رعایت اصل مشتری مداری در کلیه فعالیتهای سازمانی اقدام به شناسایی سلائق مشتریان و تأمین آن درحوزه های مختلف نموده است.

کولر گازی اسپلیت ایرانی کین الکتریک اینورتر تا 60 درصد در هزینه های انرژی شما صرفه جویی می کند، گاز منبرد کولرهای کین الکتریک R410 می باشد که سازگار با محیط زیست است.

تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج
تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج

مشکلاتی کولر گازی کین الکتریک شما ممکن است داشته باشد:

کولر گازی باد خنک تولید نمیکن

سرمای کولر گازی کم شده

ریموت کنترل کار نمی کند

کولر گازی گرمایش ندارد

تولید صدای ناهنجار هنگام کار از پنل داخلی

کم شدن پرتاب باد کولر کین الکتریک

آبریزش هنگام کارکرد کولر گازی

پرتاب آب در هنگام کار

روشن نشدن کولر گازی

نشان دادن پیغام خطا یا کد ارور کولر کین الکتریک به محض روشن شدن

روشن نشدن کولر گاز و فرمان نگرفتن از ریموت کنترل کولر گازی

یخ زدن پنل داخلی یا اواپراتور کولر گازی

نصب کولر گازی کین الکتریک

برای نصب کولر گازی باید چه مراحلی را انجام داد

ما یک توضیح مختصری برای مراحل نصب کولر در این مقاله قرار می‌دهیم ، اول از هر چیزی باید گفت شما خودتان نمی‌توانید کولر گازی را نصب کنید

مگر اینکه سر رشته این کار را داشته باشید پس لازم است حتما از یک تیم متخصص برای نصب و راه اندازی کولر گازی مشاوره یا کمک بگیرید

ما پیشنهاد می‌کنیم از تیم متخصص کرج سرویس برای نصب کولر گازی استفاده کنید اما مراحلی که باید در نصب کولر گازی آنها را به خوبی انجام

دهید عبارت است از:

لوله کشی کولر گازی برای اتصال بین کندانسور و پنل دستگ

پرج کردن لوله‌های کولر گازی (برای محکم بستن و صدمه ندیدن لوله‌ها این مرحله بسیار مهم است.

سیم کشی دستگاه(سیم‌های پنل داخلی به جلوی آن هدایت داده می‌شود

هواگیری دستگاه برای کولرهای نو الزامی‌است

حتما کولر گازی شارژ داشته باش

فشار و نشتی لوله و شیر گاز را بررسی کنید

پمپ وکیوم کولر گازی را وصل کنید

نصب پنل داخلی کولر گاز

برای نصب یونیت داخلی، می‌بایست بهترین محل برای نصب کولر گازی اسپلیت بر روی دیوار انتخاب شود. بهترین محل برای قرارگیری کولر، قسمتی است که از آن ناحیه، کولر می‌تواند باد را به قسمت‌های متفاوتی از محیط پرتاب کند. سپس طبق مراحل زیر نصب اسپلیت و یا همان اسپیلت انجام می‌شود.

بهترین ارتفاع و فاصله نصب پنل کولر گاز

اینکه اسپلیت با چه فاصله‌ای از زمین و سقف قرار می‌گیرد، بسیار مهم است زیرا دستگاه از قسمت بالا هوا را مکش کرده و پس از تهویه، هوا را از قسمت دمپر به بیرون هدایت می‌کند. بهترین ارتفاع نصب کولرگازی ارتفاع 220 سانتی‌متری از زمین است و اسپیلت باید 20 سانتی‌متر تا سقف فاصله داشته باشد. اگر ارتفاع سقف کوتاهتر یا بلندتر از حد استاندارد باشد، بهتر است اصلا از این نوع کولر استفاده نشود

اما در صورتی که امکان پذیر نیست، اگر سقف کوتاهتر بود 20 سانتی‌متر فاصله‌ی استاندارد از سقف و اگر ارتفاع بیشتر بود 20 سانتی‌متر از زمین در نظر گرفته شود. فاصله‌ی استاندارد از طرفین 20 سانتی‌متر است.

تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج
تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج

 

چرا مشتریان ما برای تعمیرات کولر گازی کین الکتریک خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات کولر گازی شما است.

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرات کولرگازی کین الکتریک

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات کولرگازی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

هزینه تعمیرات کولر گازی کرج سرویس در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

داشتن ضمانتنامه در تعمیرات کولر گازی کین الکتریک

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که بهش ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر کولر گازی را برای شما انجام میدهند.

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیرات کولر گازی کین الکتریک

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد. تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

آناما

آدمیرال

زیمنس

بوش

هاردستون

دوو

جنرال الکتریک

آبسال

حایر

ال جی

سامسونگ

بکو

آاگه

ویرپول

مجیک

کین الکتریک

و…

همکاری میکند.

تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج
تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج

تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در کرج

جهت درخواست تکنسین میتوانید با شماره 33521323-026 در کرج و شماره 44698184-021 درتهران

تماس بگیرید و یا فرم آنلاین درخواست سرویس را پرنمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما

تماس بگیرند. در خواست های آنلاین شامل 10% تخفیف ویژه تعمیرات میشود.

 

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

اگر یک مایکروفر مجیک در آشپزخانه دارید، خواندن این مقاله را توصیه می کنیم. در این مقاله مشکلات رایج مایکروفرهای مجیک، علل این مشکلات و

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

جاروبرقی از جمله لوازم خانگی است که در خانه همه مردم پیدا می شود. فیلیپس یکی از برندهای بزرگ و محبوب در حوزه تولید جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

آیا جاروبرقی زیمنس شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد و شما به دنبال تعمیرکار مجرب زیمنس هستید؟ نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج با

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

جارو برقی ال جی یکی از پرطرفدارترین برند های این وسیله الکترونیکی در بین مردم است. جارو برقی این برند معتبر هم ممکن است دچار