جستجوی مقالات

تعمیرات کولر گازی هومکس در کرج

تعمیرات کولر گازی هومکس در کرج

تعمیرات کولر گازی هومکس در کرج،اگر به دنبال سرویس کولر گازی و یا تعمیر کولر گازی باشید، کرج سرویس مرکز تعمیرات کولر گازی در کرج می‌تواند به شما کمک کند.

ما بهترین، قابل اعتمادترین، سریع‌ترین گزینه برای انتخاب توسط شما برای سرویس و تعمیر کولر گازی در نقاط مختلف کرج هستیم. اگر کولر گازی شما باد خنک تولید نمی کند، نشتی آب دارد، یا خیلی کار می‌کند، ما یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجربه خود را برای تعمیر کولر گازی خواهیم فرستاد. تمام تکنسین‌های ما دوره‌های تعمیرات کولر گازی را گذرانده و دارای سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات کولر گازی با برندهای مختلف می‌باشند. ضمناً ما کلیه خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی انجام شده را برای آسودگی خاطر شما ضمانت می‌کنیم.

عیب یابی تعمیرات کولر گازی هومکس

دستگاه شما سرمای خوبی ندارد و به صورت تمام وقت کار می کنند

در این حالت امکان دارد که برد کولر گازی شما خراب شده باشد نیاز به تعمیر داشته باشد. همچنین احتمالاتی شارژ گاز کولر گازی شما کم شده باشد و نیاز به شارژ مجدد داشته باشد.برای رفع این ایراد که کولر گازی شما سرمایه مناسبی ندارد امکان دارد که فیلترها آلوده باشند و نیاز به شستشو و سرویس داشته باشند و یا ممکن است خازن کولر گازی سوخته باشد که در این زمان نیاز به تعویض خازن خواهید داشت.

از کولر گازی آب میچکه کرد و یا آب سرازیر می شود.

برای حل این مشکل شما باید صافی راکه در کولر گازی وجود دارد برداشته و آن را تمیز کنید و مجددا در جای خود قرار دهید. از محکم بودن اتصالات در کولر گازی اطمینان حاصل کنید زیرا امکان دارد اتصال شده باشند و آب از آنها سرازیر شده باشد. احتمال دارد گرم مسیر لوله درین مسدود شده باشند که در این حالت شما باید مسیر لوله را باز کرده و مجدد کار کولر گازی را بررسی کنید.

وقتی کولر گازی را روشن میکنید برق میپرد.

برای حل این مشکل باید ابتدا خازنها را بررسی کنید زیرا امکان دارد که خازن‌ها اتصال کوتاه شده باشند و در این صورت شما نیاز دارید که خازنها را تعویض کنید.همچنین توصیه می‌شود که بسیار مبهم کولرگازی را بررسی کرده و مطمئن شوید که سیم برق به یکدیگر اتصال نداشته باشند.برای حل این مشکل شما باید بفهمند کولر گازی را بررسی کنید زیرا ممکن است خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد و در نهایت در صورتی که سیم کشی کولر گازی شما جابجا شده می توانید با یک تعمیرکار سرویس کولرگازی هومکس تماس بگیرید.

روی صفحه نمایشگر کولر گازی ارور مشاهده شود.

ممکن است چراغ های چشمک زدن بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی روشن شود که در این زمان یک ایراد در کولر گازی شما رخ داده است که برای رفع ایراد باید به دفترچه راهنمای کولر گازی خود مراجعه کنید و با توجه به ارور مشاهده شده اقدام به رفع آن ارور نمایید.

تعمیرات کولر گازی هومکس در کرج
تعمیرات کولر گازی هومکس در کرج

چرا مشتریان ما برای تعمیرات کولر گازی هومکس خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات کولر گازی شما است.

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرات کولرگازی هومکس

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات کولرگازی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

هزینه تعمیرات کولر گازی هومکس در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

داشتن ضمانتنامه در تعمیرات کولر گازی هومکس

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که بهش ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر کولر گازی را برای شما انجام میدهند.

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیرات کولر گازی هومکس

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد . تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

آناما

آدمیرال

زیمنس

بوش

هاردستون

دوو

جنرال الکتریک

آبسال

حایر

ال جی

سامسونگ

بکو

آاگه

ویرپول

مجیک

اوجنرال

تی سی ال

توشیبا

هومکس

و…

همکاری میکند.

تعمیرات کولر گازی هومکس در کرج

جهت درخواست تکنسین میتوانید با شماره 33521323-026 در کرج و شماره 44698184-021 درتهران

تماس بگیرید و یا فرم آنلاین درخواست سرویس را پرنمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما

تماس بگیرند. در خواست های آنلاین شامل 10% تخفیف ویژه تعمیرات میشود.

تعمیرات کولر گازی هومکس در کرج
تعمیرات کولر گازی هومکس در کرج

نکاتی مهم از کولرگازی هومکس

کولرهای گازی رطوبت محیط را افزایش نمیدهد و در مناطق مرطوب کارایی زیادی دارد .

کولرگازی به دستگاههایی گفته میشود که شامل چرخه سرمایش مبتنی بر تراکم و انبساط گاز اطلاق میشود .

نام انگلیسی کولرگازی Air Conditioner است .

توان کولرآبی در حدود ۵۰۰ وات و کولرگازی در حدود ۲۰۰۰ وات میباشد .

به دلیل مصرف بالای انرژی در کولرهای گازی سازندگان با تلاش روز افزون باعث بهینه سازی و کنترل مصرف انرژی الکتریکی در این وسایل میشوند .

مقدار انرژی مصرفی در کولرهای گازی تابع عواملی همچون محل نصب کولر گازی ، سرویس کولرگازی ، نگهداری و انتخاب ظرفیت مناسب کولرگازی بر حسب متراژ میباشد .

در نظر داشته باشید جهت عدم اتلاف انرژی و استفاده بهینه ، اتاق خواب ها را از ۲۵ درجه سانتی گراد خنک تر نکنید .

استفاده از کمپرسور پر بازده به جای استفاده از کمپرسور کولرهای قدیمی باعث افزایش بازدهی در کولرگازی شما میشود .

از دستگاههای رطوبت گیر هنگام استفاده از کولرگازی پرهیز کنید .

جهت صرفه جویی در مصرف برق میتوانید دمای ترموستات را کاهش دهید .

نسیت به وضعیت آب و هوایی و جغرافیایی منطقه خود اقدام به خرید کولرگازی نمایید .

در هنگام خرید کولرگازی به خدمات پس از فروش ، برگه ضمانتنامه و سرویس دهی شرکت دقت نمایید .

هنگام تشخیص کولرگازی اینورتر با معمولی به این موارد دقت فرمایید : گاز کولرگازی اینورتر R410a میباشد در صورتیکه در کولرهای گازی معمولی گاز آنها R122 میباشد و اینکه کولرهای کم مصرف نسبت به کولرهای معمولی با آمپر کمتری کار میکنند .

استفاده از چند کولرگازی همزمان باعث قطع فیوز میشود .

با استفاده از شیشه های رفلکس ، UPVC  و سایه بانها یا پرده های کرکره ای میتوانید ضمن اینکه از نور مفید خورشید بهره ببرید ، سرمایش مطلوبی را تجربه کنید .

جهت عدم اتلاف انرژی و سرمای حاصله از کولرگازی در زمان کار کردن کولر پنجره ها و درزها را ببندید .

هنگام خرابی کولرگازی حتما به تعمیرگاه و مرکز مجاز کولرگازی مراجعه نمایید .

سعی کنید ماهانه اقدام به تمیز کردن فیلترهای کولرگازی نمایید .

جهت استفاده بهینه از کندانسور کولرگازی و مصرف برق کمتر ، سایه بانی بر روی دستگاه بیرونی کولرگازی نصب نمایید.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به