جستجوی مقالات

تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج

تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج

مجموعه کرج سرویس آماده خدمت رسانی برای تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج و تهران می باشد، کرج سرویس تعمیرات به عنوان یک تعمیرگاه مجاز همیشه در رده اول تعمیر کولر گازی جنرال در کرج و تهران بوده است، از این رو ما بهترین خدمات تعمیرات اسپیلت جنرال در کرج را به شما ارائه می دهیم ، نگران نباشید همواره ما کنارتان هستیم حتی پس از فروش کولر گازی و این خدمات را شبانه روز ارائه می دهیم.

تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج
تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج

چرا مشتریان ما برای تعمیرات کولر گازی جنرال خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه 35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات کولر گازی شما است.

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرات کولرگازی جنرال

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات کولرگازی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

هزینه تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

داشتن ضمانتنامه در تعمیرات کولر گازی جنرال

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که بهش ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر کولر گازی را برای شما انجام میدهند.

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیرات کولر گازی جنرال

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد . تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

مشکلات متداول کولرگازی جنرال

در ادامه مطلب برای آشنایی شما با مشکلات رایج در کولرهای گازی جنرال و جلوگیری از هزینه های اضافی آتی راهنمای مختصری قرار داده ایم.امیدواریم که برای شما سودمند باشند.

صدای بیش از حد هنگام کار با کولر گازی جنرال

شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که در مهمانی و یا در محل کار خود سر و صدای کولر های گازی شما را آزار داده باشد و زمانی که نیازمند آرامش و سکوت هستید، با صدای زیاد این وسائل آزرده خاطر می شوید.به همین دلیل عیب یابی و تعمیر آن بسیار مهم می باشد.یکی از دلایل مهمی که باعث صدای زیاد کولر گازی جنرال می شود تراز نبودن این وسیله می باشد .

قرار گیری آن در شرایط و محل نامناسب هم باعث سر و صدای غیر عادی می شود.یکی دیگر از علل سر و صدا ، خرابی در درزگیر های لاستیکی کولر می باشد و باید سریعا تعویض شوند.
سومین علت هم می تواند به پروانه فن مربوط باشد.در صورتی که پروانه به بدنه برخورد کند صدای زیادی تولید می کند که آزار دهنده می باشد.اگر علت سر و صدای کولر شما در موارد بالا نبود این احتمال وجود دارد که بعلت لرزش در هنگام کار دستگاه بعضی از پیچ های کمپرسور شل شده باشد و ایجاد سر و صدا می کند.برای اطمینان می توانید پیچ های پشت کمپرسور را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را مجددا سفت کنید.

بدنه کولر گازی برق دارد

در بعضی مواقع گزارش شده که هنگامی که دست به بدنه کولر تماس پیدا می کند حس برق گرفتگی در فرد ایجاد می شود.در اینگونه مواقع احتمال اینکه سیم لخت شده باشد و به بدنه اتصال پیدا کرده باشد زیاد است.لذا با رعایت موارد ایمنی سیم های مرتبط را بررسی کنید و در صورت لخت شدن سیم آن را با چسب بپوشانید.بعضی مواقع هم مشکل را نمی توان به صورت چشمی پیدا کرد و نیاز به تخصص دارد.در اینگونه مواقع شما میتوانید با همکاران ما در کرج سرویس تماس بگیرید تا سریعا در محل اعزام شوند و مشکل را رفع نمایند.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

کار نکردن کمپرسور در صورتی که فن دستگاه کار میکند

بررسی چند علت مختلف که نقش پررنگی دارند

ترموستات می تواند یکی از علل کار نکردن کمپرسور باشد که با تنظیم درجه ترموستات می توانید این مشکل را براحتی برطرف کنید.در بعضی مواقع با کم یا زیاد کردن درجه ترموستات مشکل حل نمی شود زیرا ترموستات دستگاه شما خراب شده است و احتمالا باید تعویض شود.کثیفی فیلتر یکی دیگر از علت های کار نکردن کمپرسور می باشد که صاحبان کولر گازی جنرال باید هر چند وقت یکبار فیلترهای خروجی را تمیز کنند تا از بروز اینگونه مشکل ها جلوگیری بعمل آورند.

کولر نمی تواند سرمای کافی برای خنک کردن محیط را ندارد

در اینگونه مواقع چندین عامل باعث بروز این مشکل می شوند مثل مشکل در خازن مرتبط با سیم پیچی که در صورتی که ضعیف عمل کند یا سوخته باشد کولر نمی تواند سرمای خوبی را پرتاب کند.گار کولر هم یکی از دلایلی می باشد که در صورتی که تمام شده باشد و یا هرز برود باعث می شود که کولر باد خنک نداشته باشد.
مرحله آخری که تعمیر کاران مجاز انجام می دهند جدا کردن موتور کولر از بدنه می باشد و آن را به صورت جداگانه ارزیابی می کنند اگر باز هم کارایی لازم را نداشت ، احتمال خرابی زیاد می شود.شما می توانید در صورتی که کولر شما سرمای مناسبی نداشت با همکاران ما تماس حاصل فرمائید تا تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج را انجام دهند.

کولر گازی برفک زده و باد سرد ندارد

همانطور که گفته شد زمانی که کولر گازی شما باد سردی ندارد احتمال دارد که گاز کولر شما تمام شده باشد و نیاز به شارژ آن دارید و در همان ابتدای پرتاب شروع به برفک زدن می کند و یا اینکه فن دستگاه معیوب است که باید توسط تکنسین بازدید شود.
در صورتی که فن دستگاه دچار خرابی شده باشد باد را به بیرون پرتاب نمی کند و باعث برفک میشود.سومین احتمال می تواند به خرابی کمپرسور باشد که توصیه می شود به آن دست نزنید تا دچار خرابی بیشتر کولر گازی خود نشوید.یک احتمال دیگر هم وجود دارد که می توانید آن را بررسی کنید و آن لوله های دستگاه شما می باشد که احتمالا کثیف شده و باعث برفک زدن می شود.در اینگونه مواقع لوله ها را در می آورید و کامل آن را شستشو می دهد و سپس در جای خود قرار می دهید.

 

تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج
تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج

تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج

جهت درخواست تکنسین میتوانید با شماره 33521323-026 در کرج و شماره 44698184-021 درتهران

تماس بگیرید و یا فرم آنلاین درخواست سرویس را پرنمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما

تماس بگیرند. در خواست های آنلاین شامل 10% تخفیف ویژه تعمیرات میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به