جستجوی مقالات

تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج

تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج

تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج،در کرج سرویس نمایندگی رسمی ال جی با به کارگیری راهکارهای اصولی و علمی انجام می شود . این مرکز، به ارائه ی تمامی خدمات نرم افزاری و سخت افزاری کولر گازی مبادرت می ورزد .

لازم به ذکر است ، تمامی خدمات در این مرکز به همراه گارانتی ارائه می گردد . کرج سرویس نمایندگی ال جی با به کارگیری مهندسین و تکنسین های مجرب و با سابقه و حرفه ای که از سوی مراکز معتبر علمی مورد تایید قرار گرفته اند ، به تعمیر دستگاه معیوب شما عزیزان می پردازند . در حقیقت این مرکز برای ارائه ی تعمیرات اسپلیت ال جی به مشتریان گرامی ، از کارشناسانی متخصص بهره می برد .

عیب یابی کولر گازی ال جی

دستگاه شما سرمای خوبی ندارد و به صورت تمام وقت کار می کنند

در این حالت امکان دارد که برد کولر گازی شما خراب شده باشد نیاز به تعمیر داشته باشد. همچنین احتمالاتی شارژ گاز کولر گازی شما کم شده باشد و نیاز به شارژ مجدد داشته باشد.برای رفع این ایراد که کولر گازی شما سرمایه مناسبی ندارد امکان دارد که فیلترها آلوده باشند و نیاز به شستشو و سرویس داشته باشند و یا ممکن است خازن کولر گازی سوخته باشد که در این زمان نیاز به تعویض خازن خواهید داشت.

از کولر گازی آب میچکه کرد و یا آب سرازیر می شود.

برای حل این مشکل شما باید صافی راکه در کولر گازی وجود دارد برداشته و آن را تمیز کنید و مجددا در جای خود قرار دهید. از محکم بودن اتصالات در کولر گازی اطمینان حاصل کنید زیرا امکان دارد اتصال شده باشند و آب از آنها سرازیر شده باشد. احتمال دارد گرم مسیر لوله درین مسدود شده باشند که در این حالت شما باید مسیر لوله را باز کرده و مجدد کار کولر گازی را بررسی کنید.

وقتی کولر گازی را روشن میکنید برق میپرد.

برای حل این مشکل باید ابتدا خازنها را بررسی کنید زیرا امکان دارد که خازن‌ها اتصال کوتاه شده باشند و در این صورت شما نیاز دارید که خازنها را تعویض کنید.همچنین توصیه می‌شود که بسیار مبهم کولرگازی را بررسی کرده و مطمئن شوید که سیم برق به یکدیگر اتصال نداشته باشند.برای حل این مشکل شما باید بفهمند کولر گازی را بررسی کنید زیرا ممکن است خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد و در نهایت در صورتی که سیم کشی کولر گازی شما جابجا شده می توانید با یک تعمیرکار سرویس کولرگازی ال جی تماس بگیرید.

روی صفحه نمایشگر کولر گازی ارور مشاهده شود.

ممکن است چراغ های چشمک زدن بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی روشن شود که در این زمان یک ایراد در کولر گازی شما رخ داده است که برای رفع ایراد باید به دفترچه راهنمای کولر گازی خود مراجعه کنید و با توجه به ارور مشاهده شده اقدام به رفع آن ارور نمایید.

عدم کارکرد دستگاه کولر گازی ال جی

اینکه از هر دستگاهی بخواهیم استفاده کنیم ولی هر کاری کنیم روشن نشود، از جمله بزرگ‌ترین نگرانی‌ها می تواند باشد، انگار هیچ کاری در این شرایط از دستمان بر نمی‌آید و نمی‌دانیم دقیقا چه کاری باید انجام دهیم که مشکل دستگاه برطرف شود.
خب، خبر خوب ما به شما این است که نگران نباشید، هر مساله‌ای راه حلی دارد، ما به شما راه‌های برطرف کردن مشکل دستگاه را خواهیم گفت، در نهایت اگر نتوانستید ایراد را رفع کنید تکنسین‌های متخصص ما، برای تعمیرات و سرویس کولر گازی ال جی در کنارتان هستند.

چرا چراغ‌های روی دستگاه داخلی کولر گازی ال جی روشن نمی‌شود ؟

در این خصوص می‌بایست موارد زیر بررسی گردد:

ابتدا چک شود که آیا ریموت کنترل کولر گازی باتری دارد یا خیر؟ طبیعتا درصورتی که باتری نداشته باشد نمی‌تواند فرمان روشن شدن به دستگاه بدهد.

اطمینان حاصل نمایید که ریموت کنترل سالم است یا خیر؟ برای این کار کافیست با یک دستگاه کولر گازی دیگر، کنترل را چک کنید، یا از طریق دوربین موبایل تست کنید. یعنی کنترل را جلوی دوربین موبایل بگیرید و کلیدهای آن را انتخاب کنید. اگر هنگام فشردن دکمه رو به رو دوربین، چراغ جلوی کنترل روشن شد، نشان می‌دهد که کنترل سالم است.

برق تغذیه دستگاه را چک کنید (چک شود که فیوز مینیاتوری ON باشد) و اطمینان حاصل کنید که برق تغذیه مشکلی نداشته باشد.

بررسی گردد که آیا دستگاه با دکمه ON/OFF که برروی دستگاه داخلی وجود دارد روشن می‌شود یا خیر؟

فیوز برق اصلی قطع و وصل گردد. در صورتیکه صدای بوق از دستگاه داخلی شنیده نشد، می‌بایست دستگاه از سوی تکنسین بررسی شود و اگر صدای بوق شنیده شد ولی دستگاه با دکمه ON/OFF روی دستگاه داخلی نیز روشن نشد، لازم است درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.

.درنهایت اگر 5 مورد بالا را چک کردید و مشکل دستگاه برطرف نشد، نیاز است که کار را به کاردان بسپارید تا تکنسین‌های مجرب ما جهت  تعمیرات کولر گازی ال جی شما مراجعه کنند.
تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج
تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج

چرا مشتریان ما برای تعمیرات کولر گازی ال جی خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات کولر گازی شما است.

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرات کولرگازی ال جی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات کولرگازی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

هزینه تعمیرات کولر گازی ال جی در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

داشتن ضمانتنامه در تعمیرات کولر گازی ال جی

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که بهش ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر کولر گازی را برای شما انجام میدهند.

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیرات کولر گازی ال جی

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد . تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

آناما

آدمیرال

زیمنس

بوش

هاردستون

دوو

جنرال الکتریک

آبسال

حایر

ال جی

سامسونگ

بکو

آاگه

ویرپول

مجیک

اوجنرال

تی سی ال

توشیبا

و…

همکاری میکند.

 

تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج
تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج

تعمیرات کولر گازی ال جی در کرج

جهت درخواست تکنسین میتوانید با شماره 33521323-026 در کرج و شماره 44698184-021 درتهران

تماس بگیرید و یا فرم آنلاین درخواست سرویس را پرنمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما

تماس بگیرند. در خواست های آنلاین شامل 10% تخفیف ویژه تعمیرات میشود.

تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج
تعمیرات کولرگازی ال جی در کرج

شارژ گاز اسپلیت ال جی

از جمله خدمات نمایندگی تعمیرات اسپلیت ال جی، شارژ گاز این دستگاه است که به شکل حرفه ای و با استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب انجام می شود. البته شارژ گاز اسپیلت ال جی یک اقدام تعمیراتی هم به شمار می رود. یعنی با این کار می توان برخی از مشکلات دستگاه از جمله باد گرم را برطرف کرد.

روش های رایجی همچون شارژ گاز وزنی با استفاده از ترازو، شارژ به وسیله گیج مانوفیلد و یا شارژ گاز به وسیله آمپر متر، رایج ترین روشهایی هستند که برای شارژ گاز اسپلیت و کولر گازی اجرا می شوند. انتخاب و تشخیص روش مناسب، بستگی به مدل دستگاه و برخی ویژگی های دیگر آن دارد. پس از انتخاب روش مناسب، اسپلیت خاموش شده و شیلنگ گیج مانیفولد به پمپ های فشار اسپلیت متصل می شود. پس از رسیدن دستگاه به دمای تعادل، شیلنگ شارژ گاز یا منبع تغذیه به کپسول گاز متصل شده و فرایند شارژ اسپلیت lg انجام می گردد.

چه موقع کولر گازی اسپیلت ال جی به تعمیر نیاز دارد ؟

زمانی که کولر گازی اسپیلت ال جی دارای سر و صدای غیر عادی می باشد.

زمانی که دستگاه هوای خنک پرتاب نمی کند.

زمانی که دستگاه به صورت ناگهانی خاموش می شود.

زمانی که پنل داخلی آب ریزی دارد.

زمانی که کولر گازی یخ زده است.

زمانی که دستگاه روشن نمی شود.

زمانی که کولر گازی گرم نمی کند.

زمانی که برد الکترونیکی دستگاه خراب شده است.

زمانی که کمپرسور دستگاه کار نمی کند.

زمانی که دستگاه بوی بدی دارد.

زمانی که حالت swing دستگاه کار نمی کند.

زمانی که فیوز به صورت مداوم قطع می شود.

زمانی که کولر گازی اسپیلت ال جی شما نیاز به سرویس اساسی دارد.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به