جستجوی مقالات

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج نیازمند تحصص ، تعهد و دانش کافی می باشد.کرج سرویس با چندین سال سابقه مستمر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج  مشغول به فعالیت می باشد، از خدمات شرکت تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج است.سالها افتخار همکاری با مردم کرج در خصوص تعمیر انواع ماشین های لباسشویی ایرانی و خارجی بوده ایم.همچنین برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج میتوانید با همکاران ما از شنبه تا پنج شنبه تماس حاصل فرمائید.

لباسشویی سامسونگ

شرکت سامسونگ برندی خوش نام در ایران می باشد.هر سال محصولات و جدید از این شرکت پرطرفدار رونمایی می شود.هر ساله با برطرف کردن معایب محصولات قدیمی و استفاده از تکنولوژی روز باعث محبوبیت بیشتر سامسونگ شده است.در چند سال اخیر شرکت سامسونگ با استفاده از تکنولوژی ترموجت باعث کاهش مصرف آب و همچنین انرژی شده است که این امر با تکیه بر تحقیقات فراونی هست که توسط این تیم بزرگ شکل گرفته اشت.در ادامه قصد داریم تکنولوژی های بکار رفته در این ماشین لباسشویی را به شما معرفی کنیم.

تکنولوژی QuickDrive در ماشین لباسشویی سامسونگ

سامسونگ اولین ارائه دهنده این تکنولوژی در ماشین های لباسشویی خود می باشد و لازم بذکر است که تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج توانایی تعمیر آن را دارد.این تکنولوژی توانایی آن را دارد تا آب را با سرعت به لباس ها انتقال دهد که این جریان قوی آب باعث تمیز شدن لباس ها می شود زیرا مواد شوینده بیشتر با لباس های کثیف درگیر می شوند و در بافت لباس ها نفوذ میکنند و باعث میشود شستشویی بی نقص در زمانی اندک حاصل شود.شاید لازم باشد بدانید که قبل از پیدایش این تکنولوژی ماشین های لباسشویی با فرستادن لباس ها به بالا و پایین تمیزی کمی را در مدت زمان بیشتر به ارمغان می آوردند ولی با استفاده از تکنولوزِ کوییک درایو لباس ها به عقب و جلو هم چرخش دارند و باعث تمیزی هر چه بیشتر میشوند.

تکنولوژی  True Steam™

با توجه به نیاز روز مردم و استقبال مردم از ماشین لباسشویی های کم مصرف باعث بوجود آمدن این تکنولوژی شده است.نحوه کار این تکنولوژی بدین صورت است که برای شستشوی بهتر میتواند آب را با حرارت لازم به بخار تبدیل کند تا برای شستشو از کیفیت بهتری نسبت به قبل برخوردار باشید.بخار حاصله باعث تمیزی بیشتر و همچنین حذف باکتری ها بر روی لباس ها ، برطرف کردن مواد حساسیت زا و تجربه شستشوی بهتر بدون آنکه به بافت پارچه لباس ها آسیبی وارد شود از خصوصیات تکنولوژی ترو استیم می باشد.

تکنولوژی  Eco Bubble

ساخت حباب بوسیله ترکیب هوا با آب و شوینده که توسط همین تکنولوژی صورت می پذیرد باعث میشود لباس ها در ماشی لباسشویی بهتر شسته شوند.همچنین در مدت زمان کمتری لباس ها شسته می شوند و از سوی دیگر باعث از بین رفتن لکه های چربی و لکه هایی که براحتی شسته و از بین نمی رفتند میشود.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

تکنولوژی ترموجت

همانطور که گفته شد کاهش مصرف انرژی یکی از دغده های مصرف کنندگان می باشد که تولید کنندگان همیشه سعی کرده اند به این مساله اهمیت بدهند، از این رو تکنولوژی ترموجت باعث شده مصرف انرژی به همراه مصرف آب را کاهش داده و همچنین باعث افت کیفیت نشود.کاهش زمان شستشو و شستشوی تمیز تر از قبل از دیگر نکات مثبت این تکنولوژی ترموجت می باشد.

تعمیرات انواع لباسشویی های سامسونگ در کرج

کرج سرویس با سابقه 35ساله در زمینه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی در کرج و با داشتن کادری مجرب که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند و تکنسین های مجرب و کار آزموده را پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات

 لباسشویی سامسونگ در کرج می باشد.

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیر لباسشویی سامسونگ

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما

تماس میگیرند و بصورت تلفنی به شما مشاوره می دهند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر ازاین صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر اعزام میشوند.

داشتن ضمانتنامه در تعمیر لباسشویی سامسونگ

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما به کار خود ایمان داریم و در قبال کاری که انجام می دهیم ضمانت میکنیم.ما تضمین میکنیم که به بهترین روش ممکن و با دانش کافی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرچ را انجام می دهیم.در صورت بروز هرگونه اشکالات احتمالی ما هزینه تعمیر مجدد را بدون هزینه از شما دریافت خواهیم کرد.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

مجموعه کرج سرویس با استفاده از اصول مشتری مداری و با تکیه بر دانش کافی در این زمینه برای تعمیر انواع ماشین های لباس شویی مشتریان گرامی از قطعات اصلی سازنده استفاده خواهد کرد.لذا در صورت خرابی وسائل شما مثل ماشین لباسشویی و تعمیر انواع وسایل خانگی از قبیل تعمیرات ماکروفر سامسونگ در کرج ، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج و کلیه لوازم های خانگی سامسونگ ابتدا در صورت تعمییر قطعه معیوب را تعمیر کرده و در صورتی قطعه مربوطه قابل تعمیر نباشد آن را تعویض می نماید.تمامی قطعات مورد استفاده درکرج سرویس دارای ضمانت می باشد ، پس جای هیچگونه نگرانی نیست.

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج سرویس

هزینه های دریافتی بابت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج بسیار منسفانه می باشد و هزنه های برآوردی قبل از انجام تعمیر به شما مشتری عزیز اعلام می شود و پس از پایان کار و در صورت رضایت از شما دریافت خواهد شد.در صورت درخواست تعمیر لوازم خانگی خود بصورت آنلاین شامل 10% تخفیف خواهید شد.

 

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج
تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج

مشکلاتی رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ

در ادامه به برخی از مشکلاتی که در ماشین های لباسشویی سامسونگ رخ می دهند اشاره خواهیم کرد ، با ما همراه باشید.

عدم باز شدن درب لباسشویی سامسونگ

در صورتی که کار شستشوی لباس ها به اتمام رسیده و درب ماشین باز نمی شود و یا قفل شده باشد این امکان وجود دارد که لباسی داخل گیر کرده و باعث این مشکل شده است.لذا برای بازکردن درب قفل شده در این مواقع باید از ضامن اضطراری استفاده کنید که در کنار پمپ تخلیه می باشد.

 

نشتی آب در لباسشویی سامسونگ

در اعزام تکنسین های ما برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج دیده شده که ماشین دچار نشتی شده و این نشتی آب از پشت ماشین می باشد.در اینگونه موارد چندین احتمال وجود دارد ، ابتدا باید شیلنگ آب خروجی و یا شیلنگ آب ورودی بررسی شود.بررسی اتصال شیلنگ و رفع آن می تواند به تعمیر آن کمک کند.اما در مواقعی دیده می شود که نشتی آب از جلو ماشین می باشد که در این مواقع احتمال برگشت آب به قسمت جا پودری یا فیلتر ماشین لباسشویی وجود دارد.در اینگونه مواقع باید از بسته شدن درب قبل از شروع شستشو مطمئن شوید زیرا مواقعی که نشتی آب از جلوی ماشین باشد احتمالا لباسی گیر کرده و باعث شده که درب بدرستی بسته نشود و یا ماشین لباس شویی شما تحمل این وزن از لباس ها را ندارد.

کار نکردن خشک کن

بعضی مواقع پیش می آید که بعد از شستشو ، خشک کن انجام نمیشود، در ادامه به بررسی این مشکل می پردازیم

  1. این احتمال وجود دارد که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما معیوب شده باشد و آب را به طور کامل تخلیه نمی کند
  2. تنظیم نشدن دور موتور
  3. موتور دستگاه عملکرد لازم را نداشته یا ضعیف شده باشد
  4. خراب شدن برد ماشین لباسشویی باعث بروز اینگونه مشکلات می شود

تخلیه نکردن آب

در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج بارها دیده شده که آب بطور کامل یا کلا تخلیه نمی شود که معمولا مشکل از پمپ تخلیه آب می باشد.بر اساس تجربه تکنسین های کرج سرویس در صورت خرابی پمپ ، ماشین لباسشویی شما در صورت کارکرد صدای زیادی از خود ایجاد میکند که این یکی از نشانه های خرابی پمپ تخلیه می باشد.اما این امکان وجود دارد که فیلتر یا شیلنگ ماشین مسدود شده باشد.شما می توانید در اینگونه موارد با همکاران ما در کرج سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت تعمیر ماشین لباسشویی شما در محل انجام گیرد.

 

گرم شدن غیر طبیعی لباسشویی سامسونگ

بعضی مواقع ماشین لباسشویی در حین کار بیش از اندازه گرم می شود که معمولا گرمای بیش از حد ماشین لباسشویی از قطعه هیدرواستات می باشد.هیدرواستات وظیفه چک کردن مقدار آبی که در دیگ لباسشویی جمع می شود می باشد.از این رو برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج میتواند با مشاهده مشکل داعی ماشین لباسشویی خود با ما تماس بگیرید تا در صورت نیاز قطعه مورد نظر را تعمیر کنیم.همچنین در بعضی مواقعی قطعه معیوب نیاز به تعویض دارد که قبل از انجام این کار به شما اطلاع داده خواهد شد.

مشکل در چرخش دیگ لباسشویی

یکی از بدترین مشکلات در در ماشین های لباسشویی بوجود می آید نچرخیدن دیگ لباسشویی می باشد.در اینگونه مواقع احتمال خرابی موتور بسیار زیاد است.بهترین راه حل برای حل مشکل و اضافه نشدن مشکلات احتمالی ، تماس با تعمیرکار های مجاز سامسونگ می باشد.شما میتوانید با مجموعه کرج سرویس تماس حاصل فرمائید تا در اسرع وقت تکنسین های ما در محل حاضر شوند.حتی میتوانید به صورت اینترنتی فرم درخواست سرویس را برای ما ارسال کنید.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

آب وارد ماشین لباسشویی سامسونگ نمیشود

مشکل در شیر برقی ، پارگی شیلنگ وردی ماشین ، مسدودی شیر آب ورودی ماشین و یا کم فشار بودن آب از مهم ترین عواملی می باشند که باعث بوجود آمدن این مشکل می شوند.لذا باید شیر ورودی را هر چند وقت یکبار برسی کنید تا از وقوع این مشکلات جلوگیری بعمل آید.

لباس ها خشک نمی شوند

ریختن لباس های زیاد و بیش از حد گنجایش می تواند یکی از علل این مشکل باشد.اضافه کردن اجسام بزرگ و غیر متعارف مانند عروسک و بالشت و موکت و از این قبیل اجسام باعث خشک نکردن لباس ها می شود.تخلیه نشدن آب توسط ماشین لباسشویی هم می تواند یکی دیگر از دلایل باشد.

لرزش بیش از حد حین کار

محل قرارگیری ماشین لباسشویی و تراز بودن آن در حین کار بسیار مهم می باشد.در صورتی که ماشین لباسشویی شما در مکان مناسب و استانداردی نباشد به مرور زمان دچار اشکالاتی می شود.شکستگی پایه های ماشین و یا معیوب بودن کمک فنر های ماشین لباسشویی شما میتواند باعث لرزش بیش از اندازه شود.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج
تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ، میتوانید لیست ارورهای ماشین لباسشویی سامسنوگ را مطالعه نمایید.

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون آمانا،آدمیرال،زیمنس،بوش ، هاردستون ،دوو،جنرال الکتریک،آبسال،حایر،ال جی،سامسونگ،بکو،آاگه،ویرپول،مجیک،وایت هاوس،و… همکاری میکند.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج
تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج 

وقتی صحبت از سرویس لباسشویی سامسونگ در کرج میشود نیاز به سرویس کارانی احساس میشود که بتوانند منطقه را بخوبی پوشش بدهند.تکنسین های ما به خوبی به تمامی مناطق کرج مشرف بوده و نسبت به کار خود متعهد می باشند .شما با یکبار استفاده از خدمات ما مشتری همیشگی ما خواهید شد.

تعمیرات و راه اندازی لباسشویی سامسونگ در کرج

جهت درخواست تکنسین میتوانید با شماره 33521323-026 در کرج تماس بگیرید و یا فرم آنلاین درخواست سرویس را پرنمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند. در خواست های آنلاین شامل 10% تخفیف ویژه تعمیرات میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به