جستجوی مقالات

تعمیرات ظرفشویی ویرپول در کرج

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی ویرپول در کرج

ویرلپول، (Whirlpool) شرکت لوازم خانگی آمریکایی و چندملیتی می باشد، که در زمینه تولید و عرضه وسایل الکترونیکی خانگی و تجاری فعالیت می کند. این شرکت از سال ۲۰۰۶ در پی پیشی گرفتن از شرکت سوئدی الکترولوکس، به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی جهان شناخته می‌شود. به منظور دسترسی بهتر و راحت مردم کرج به خدمات پس از فروش ویرپول، این برند اقدام به تاسیس تعمیرات ظرفشویی ویرپول در کرج نموده و از گروهی از کارشناسان و تعمیرکاران برای خدمت رسانی ایده آل به مشتریان کمک گرفته شده است.

تاسیس نمایندگی تعمیرات ویرپول در شهرهای مختلف کشور، ابتدا آمار فروش خود را در مناطق و شهرها به دست آورده و برحسب میزان فروش، اولویت بندی می نماید برای نمونه با توجه به این که در شهر کرج آمار فروش لوازم برقی ویرپول بالاست تعمیرات ظرفشویی ویرپول در کرج با برای ارائه خدمات به مشتریان ساکن شهر تاسیس شده  است که دارای تیم متخصص و تعمیرکاران کارشناس از جمله تعمیرات ظرفشویی ویرپول در کرج می باشد.

 

تعمیر ظرفشویی ویرپول در کرج

نمایندگی تعمیرات ظرف شویی ویرپول در کرج و تهران از اختصاصی ترین خدمات کرج سرویس در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی است که شامل مواردزیر می باشد:

 • سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی
 • تعویض محفظه قرارگرفتن ظرف
 • رفع عیوب اتصالات و لوله کشی
 • تعمیر برد الکترونیکی
 • تعویض فیلتر آب و موتور گرداننده
 • جرمگیری سبد و محفظه
 • ارائه مایع و قرص مخصوص

تعمیر ظرفشویی ویرپول در کرج

نکات مهم برای بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی

اولین نکته در بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی استفاده از ماده شوینده مناسب است. از دیگر موارد مهم در بهره وری ماشین ظرفشویی دمای آب هست . دمای آب تاثیر مستقیمی در بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی دارد.

حداقل دمای آب در این دستگاه ۴۰ درجه سنتی گراد و حداکثر آن ۹۵ درجه سانتی گراد می باشد . معمولا در دفترچه راهنما کاربری دمای مناسب ۷۰ درجه ذکر شده است .

نکته مهم بعدی  تمیز کردن ظروف قبل از شستشو در ماشین ظرفشویی است. هدف از این کار باقی نماندن تکه های بزرگ غذا بر روی ظروف شسته شده می باشد . به منظور تمیز کردن ظروف می توانید از دستمال کاغذی یا دستمال استفاده شده استفاده کنید .

در ماشین های ظرفشویی جدید از آب کمتری برای شستشوی ظروف استفاده می گردد . بنابراین تمیز کردن ظروف قبل از شستشو حائز اهمیت می باشد . در ماشین های ظرفشویی منافذ خروجی کوچک بوده به همین دلیل امکان تمیز کردن ذرات چسبناک وجود ندارد .

 

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکار نمایندگی

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول امری اجتناب ناپذیر  می باشد به همین دلیل ما در کرج سرویس  درباره تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول قبل از تماس شما با تعمیرات ظرفشویی ویرپول در کرج راهنمایی می نماییم .

همچنین اگر با این راهنمایی ها مشکل همچنان پا بر جا بود شما را با نکاتی که باید در هنگام تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول بدانید آشنا خواهیم کرد.

در صورت بروز مشکلات در شسشتوی ظروف با ماشین ظرفشویی ویرپول ابتدا راه حل پیشنهاد شده در اینجا را امتحان نمایید. اگر به کمک بیشتر یا توصیه های بیشتری نیاز دارید غالبا برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در کرج سرویس به شما کمک می کند.

سوالات متداول مشتریان برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول:

 • چرا ماشین ظرفشویی ویرپول ظرف ها را خوب نمیشوید؟
 • چرا ظرفشویی ویرپول آب را تخلیه نمیکند؟
 • چرا ظرفشویی ویرپول روشن نمی شود؟
 • چرا کلید یا کلیدهای ظرفشویی ویرپول کار نمیکند؟
 • چرا ظرفشویی ویرپول ظرف را خشک نمی کند؟

 

خدمات تعمیرات ظرفشویی در زمینه تعمیر ظرفشویی ویرپول در کرج سرویس

۱- سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی

۲ – تعویض محفظه قرارگرفتن ظرف

۳ – رفع عیوب اتصالات و لوله کشی

۴ – تعمیر برد الکترونیکی

۵ – تعویض فیلتر آب و موتور گرداننده

۶ – جرمگیری سبد و محفظه

۷ – ارائه مایع و قرص مخصوص

 

خدمات تعمیرات ظرفشویی در زمینه تعمیر ظرفشویی ویرپول در کرج سرویس 

مشکلاتی که میتواند شما را وادار به تعمیر ماشین ظرف شویی کند

نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی در صورت مواجه شدن با آن باید دستگاه را از اتصال برق جدا نموده و با سرویسکار تماس حاصل نمایید با تعمیر سریعتر از خسارت های بیشتر جلوگیری از گردد :

 • عدم چرخش مناسب بازوهای آب پاش
 • ایجاد رسوب بعد از شست و شو
 • عدم کارکرد مطلوب خشک کن
 • نمایش خطا روی ال سی دی
 • خرابی پمپ تخلیه

 

تعمیر موتور ظرفشویی ویرپول در کرج

یکی از قطعات مهم و اصلی در ماشین های ظرفشویی، موتور می باشد. موتور آب لازم برای شستشوی ظروف را فراهم خواهد ساخت. این قطعه به نوعی واسطه ورود آب به آب پاش ها و بازوان دستگاه می باشد که اگر موتور بسوزد یا به هر دلیل دیگری از کار بیفتد، عملیات شستشو به طور کامل متوقف می شود. در صورتی که صدای وزوز یا جیغ ممتد از ماشین ظرفشویی خود شنیدید، بدون شک موتور از کار افتاده و یا در آستانه خرابی می باشد.

همچنین اگر دستگاه آب را اصلا اسپری نمی کند، بدون شک موتور معیوب شده و نیاز به ترمیم یا تعویض دارد. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که تعمیر موتور ظرفشویی ویرپول در کرج توسط مجرب ترین تکنسین ها انجام خواهد شد. اگر تیم تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول تشخیص دهند که موتور باید تعویض گردد، حتما از قطعه اورجینال استفاده خواهد شد.

 

تعمیر المنت ماشین ظرفشویی ویرپول در کرج

عملیات تعمیر المنت ظرفشویی ویرپول در کرج با استفاده از ابزار و تجهیزات ویژه ای صورت می گیرد. پس از تامین تجهیزات مورد نیاز، دستگاه از برق جدا می شود و شیلنگ آب آن خارج می شود.

سپس تعمیرکار ماشین را به گونه ای قرار می دهد که به بخش پایینی آن (محل قرار گیری المنت) دسترسی داشته باشد. بعد از جدا شدن اتصالات، المنت از دستگاه خارج می شود. سپس تکنسین المنت را کاملا بررسی می نماید.

در صورت امکان تعمیر، بخش های آسیب دیده این قطعه ترمیم می شوند. البته المنت معمولا قابل ترمیم نیست و باید آن را تعویض نمود. در چنین شرایطی این قطعه با نمونه اورجینال جایگزین ، و دستگاه مطابق روال عادی از آب گرم استفاده می کند.

اگر متوجه شدید المنت ظرفشویی تان معیوب شده و درست کار نمی کند، کافی است با کرج سرویس واحد تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در کرج تماس حاصل نمایید.

 

چرا مشتریان ما برای تعمیرات ظرف شویی خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات ظرف شویی شما می باشد.

 

چرا مشتریان ما برای تعمیرات ظرف شویی خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرماشین ظرف شویی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس حاصل نمایید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیر ماشین ظرف شویی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

هزینه تعمیرماشین ظرف شویی در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر ماشین ظرف شویی

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر ماشین ظرف شویی را برای شما انجام میدهند.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ماشین ظرف شویی

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده می نماییم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد گشت. تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

 

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آمانا
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آاگه
 • ویرپول
 • مجیک
 • و…

همکاری میکند.

 

تعمیرات ظرفشویی ویرپول در کرج

برای مشاوره و تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

اگر یک مایکروفر مجیک در آشپزخانه دارید، خواندن این مقاله را توصیه می کنیم. در این مقاله مشکلات رایج مایکروفرهای مجیک، علل این مشکلات و

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

جاروبرقی از جمله لوازم خانگی است که در خانه همه مردم پیدا می شود. فیلیپس یکی از برندهای بزرگ و محبوب در حوزه تولید جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

آیا جاروبرقی زیمنس شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد و شما به دنبال تعمیرکار مجرب زیمنس هستید؟ نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج با

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

جارو برقی ال جی یکی از پرطرفدارترین برند های این وسیله الکترونیکی در بین مردم است. جارو برقی این برند معتبر هم ممکن است دچار