جستجوی مقالات

تعمیرات ظرفشویی در کرج

تعمیرات ظرفشویی در کرج

کرج سرویس یکی از بزرگترین نمایندگی ها و مراکز تعمیرات ظرفشویی در کرج می باشد. این مجموعه با کمک تکنسین های با تجربه و آموزش دیده خود خدمات عیب یابی، تعمیر و سرویس و راه اندازی ماشین ظرفشویی را به خوبی انجام می دهد.تکنسین های کرج سرویس پس از عیب یابی کامل این وسیله الکترونیکی بهترین شیوه را برای رفع مشکلات آن به کار می برند. سرعت بالا در ارائه خدمات و تعمیرات ظرفشویی و هزینه های مناسب از جمله امتیازات این مجموعه است. در ادامه به معرفی بیشتر خدمات کرج سرویس می پردازیم.

برخی از مشکلات ماشین های ظرفشویی به دلیل عدم نگهداری و استفاده صحیح بوجود می آید و با راهنمایی های مناسب حل می شوند. اما برخی دیگر از مشکلات متداول این وسیله برقی باید حتما توسط تعمیرکار و نمایندگی و یا مرکز تعمیرات معتبر رفع شود. خوشبختانه تعمیرکاران کرج سرویس تجربه و تخصص کافی را برای تعمیر این دستگاه دارند و می توانند در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی کرده و تعمیر نمایند. برخی از مشکلات متداول ماشین های ظرفشویی را در زیر برای شما لیست کرده ایم:

مشکلات متداول ماشین های ظرفشویی

بوی بد ظروف پس از شستشو

خاموش شدن دستگاه حین شستشو

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

نشتی آب از ماشین ظرفشویی

لک زیاد روی ظرفها پس از شستشو

حین شستشو صدا ظرفشویی بسیار زیاد است

آب وارد دستگاه ظرفشویی نمی شود یا وسط شستشو قط و وصل می شود

ظرفشویی در حالت شستشو قرار دارد اما شروع به شستن نمیکند

ماشین ظرفشویی به خوبی خشک نمیکند

پنل ماشین ظرفشویی کار نمیکند

بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

اتصالی برق در دستگاه

دلایل خرابی ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی به دلایل متعددی خراب می شوند.میتواند به دلیل ناآگاهی از طریقه مصرف درست ماشین ظرفشویی باشد و یا می تواند استفاده از قطعات تقلبی و بی کیفیت باشد و همچنین می تواند به دلیل طول عمر قطعه مربوطه باشد.بعضی اوقات دیده شده که نمک در داخل ماشین ظرفشویی باعث خرابی دستگاه می شود.نمک بدلیل خاصیت اسیدی که دارا می باشند باعث پوسیدگی قطعات داخلی دستگاه می شوند.پوسیدگی دستگاه اغلب اوقات بدلیل استفاده کم از ماشین می باشد.زیرا اگر ماشین ظرفشویی شما کارکرد معمولی داشته باشد باعث از بین رفتن نمک یا مواد شوینده می شود و آسیبی به دستگاه وارد نمی کند.
یکی دیگر از دلایل معیوب شدن دستگاه استفاده از شوینده های بی کیفیت می باشد که باعث تمیزی حداقل ظروف داخل دستگاه می شود که در اینگونه مواقع باید مخرن ماشین خالی شود .برای طول عمر بیشتر دستگاه باید هر چند وقت یکبار صافی ماشین تمیز شود تا ماشین ظرفشویی شما بتواند بخوبی کار تمیز کردن ظروف را انجام بدهد.همیشه سعی کنید که قبل از قرار دادن ظروف داخل ماشین ، آن را یکبار با آب تمیز کنید تا مواد غذایی به جا مانده از روی آن از بین برود تا به دستگاه فشار وارد نشود.کلام آخر اینکه همیشه صافی دستگاه را به خوبی تمیز کنید.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

 

تعمیرات ظرفشویی در کرج
تعمیرات ظرفشویی در کرج

چرا مشتریان ما برای تعمیرات ماشین ظرفشویی خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین ظرفشویی شما است.

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرماشین ظرفشویی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

هزینه تعمیرماشین ظرفشویی در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در کرج

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

علت خشک نکردن ظرفشویی

یکی از مشکلات عدیده ای که در هنگام کار با ماشین های ظرفشویی بوجود می آید خشک نشدن ظرفها پس از اتمام کار می باشد.علت خشک نکردن ظرفشویی می تواند به دلایل زیر باشد:

  • مواد شوینده و جلا دهنده به مقدار لازم برای شستشوی ظرفها وجود دارد یا اینکه کلا درون ماشین نیست.پس قبل از شستشو حتما مقدار مایع جلا دهنده را بررسی کنید.
  • ظروف باید طبق دستور العملی که متخصصین این امر گفته اند داخل ماشین قرار بگیرد و به صورت نامنظم در داخل سبد قرار نگیرند.
  • تنظیم نبودن برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی شما یکی دیگر از علل خشک نکردن ظروف می باشد.لذا استفاده از تنظیمات شستشوی سریع باعث بروز این مشکلات میشود.
  • قطع کردن دستگاه و بیرون آوردن ظروف قبل از به اتمام رسیدن مراحل کامل شستشو باعث بروز این مشکل می شود
  • المنت دستگاه معیوب شده است و باعث خشک نشدن ظروف در داخل دستگاه می شود که باید توسط کارشناسان مجرب بررسی شود

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

توصیه های ایمنی در رابطه با حل مشکل خشک نکردن ماشین ظرفشویی

هنگامی که ماشین ظرفشویی شما به دلایلی که در بالا ذکر شد مثل چینش غیر اصولی و نامنظم ظروف و یا نبود مواد جلا دهنده برای شستشوی مناسب، شما میتوانید با تکنسین های ما تماس حاصل فرمایید تا سریعا مشکل را بررسی کرده و کار تعمیر را انجام دهیم.همچنین سعی کنید به صورت خودسر دستگاه را باز نکنید زیرا تعمیر این وسایل نیازمند مهارت و تجربه می باشد و در صورت نداشتن مهارت تعمیر این وسائل کار اشتباهی است و به هیچ عنوان توصیه نمی شود.بارها دیده شده که صاحبان ماشین های ظرفشویی دستگاه را باز کرده و باعث خرابی دیگر قطعات شده اند.علت های خشک نشدن ماشین ظرفشویی زیاد است و ما فقط به بعضی از علل آن اشاره کردیم و برای تشخیص درست باید تکنسین های با تجربه در محل حضور پیدا کنند و پس از بررسی های لازم مشکل را برطرف کنند.
تعمیرات ظرفشویی در کرج
تعمیرات ظرفشویی در کرج

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در کرج

برای مشاوره و تعمیر ماشین ظرفشویی خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به