جستجوی مقالات

تعمیرات ساید آمانا در کرج

تعمیرات ساید آمانا در کرج

کرج سرویس  برای تعمیرات ساید آمانا در کرج یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیرات لوازم خانگی با بیش از35 سال سابقه است که  به ‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت می کند. ما در قبال وظیفه ای که بر عهده داریم بهترین خدمات را برای شما انجام خواهیم داد.بدون شک خرابی یا تعمیر یخچال فریزر یکی از مشکلات بزرگ در خانه محسوب میشود که می تواند مشکلات جدی برای مواد غذایی که در یخچال نگه داری کرده اید  ایجاد کند در صورتی که به موقع اقدام نشود مجبور می شوید هزینه بالایی را برای تعمیر یا حتی خرید  یخچال فریزر کنید.

 

تعمیرات ساید آمانا در کرج

مجموعه کرج سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکارها تعمیرات ساید آمانا در کرج در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ سابقه بیش از 35 ساله خود را در تعمیرات انواع لوازم خانگی با برندهای خارجی و ایرانی با علم روز دنیا گره زند وبه عنوان یکی از مراکز تعمیرات به‌روز در این زمینه مورد توجه قرار بگیرد.

اگر به دنبال تضمین برای تعمیرات انجام شده لوازم خانگی خود هستید این مقاله را تا انتها دنبال کنید.ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از خدمات کرج سرویس آشنا کنیم .

 

تعمیرات ساید آمانا در کرج

مشکلاتی که میتواند شما را وادار به تعمیر یخچال فریزر میکند

علت خراب شدن یخچال فریزر که انواع مختلفی یخچال فریزراز جمله ساید بای ساید، یخچال صنعتی،یخچال صندوقی، یخچال ایستاده، آبسردکن  دارد ، مواردی چون  دائم روشن بودن موتور یخچال سرما نداشتن یخچال، کار نکردن موتور یخچال، منجمد شدن مواد غذایی در یخچال، صدا دادن یخچال، برفک زدن یخچال، خراب شدن آبسردکن و … می باشد که ما به صورت مختصر در ادامه مواردی را شرح خواهیم داد.

به طور کلی یخچال‌ها دستگاه‌هایی بسیار قدرتمندی هستند، ولی با این حال گاهی اوقات با مشکلاتی روبه رو خواهند شد که این مشکلات می‌توانند در مدت کوتاهی موجب خراب شدن مواد غذایی شما شوند.

معمولا برای حل مشکلات یخچال، افراد مختلف به تعمیر یخچال ساید بای ساید مراجعه می‌کنند، گاهی شما می‌توانید بسیاری از این مشکلات را به وسیله‌ خود حل کنید در این صورت علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و وقت، حس اعتماد به نفس خود را هم بالاتر خواهید برد عیب یابی و حل مشکلات یخچال شامل کنترل مسیر انتقال برق، سیم پیچ (کویل) کندانسور و دیگر قطعات خارجی دستگاه شما می‌شود. بهترین راه افزایش عمر یخچال این هست که سیم پیچ‌های کندانسور آن را حداقل سالی یک بار تمیز کنید.

 

موتور یخچال دائم روشن می باشد

وقتی یخچال سعی در خنک کردن مواد غذایی داشته باشد اما موفق به انجام این کار نشود، به طور دائم کار می‌کند. دلایل اصلی این مشکل می‌توانند این موارد باشد

 1. در یخچال باز مانده است.
 2. سیم پیچ‌های کندانسور نیاز به تمیز شدن دارند.
 3. درزهای در یخچال به خوبی آب بندی نشده‌اند.
 4. یخچال در حالت “بسیار سرد” تنظیم شده است.
 5. چیزی مانع ورود جریان هوای سرد به داخل یخچال شده است.

اولین قدم برای حل مشکلات یخچال: اگر لامپ درون یخچال شما کار کند . اگر شما می‌توانید صدای کار کردن موتور یخچال را بشنوید که دارد به طور مداوم کار می‌کند، اطمینان پیدا کنید هیچ انسدادی بین سیم  ها وجود ندارد.

به عنوان مثال اگر مقدار زیادی نان را به زور در مسیر گذر هوای درون یخچال قرار دهید، دستگاه موفق به خنک کردن محیط درونی خود نمی‌شود. بنابراین، موتور دستگاه برای خنک کردن یخچال به طور مداوم کار خواهد کرد. همچنین کار کردن مداوم موتور می‌تواند به دلیل کم بودن میزان ماده‌ی سردساز در درون آن اتفاق بیفتد.

 

برفک زدن یخچال

در اکثر مواقع، یک جزء معیوب در سیستم دیفراست (برفک زدا یا یخ زدا) اتوماتیک یخچال دلیل کارکردن مداوم موتور باشد. این جزء معیوب می‌تواند گرم کن دیفراست، تایمر دیفراست یا قطع کن دیفراست باشد.

 

یخچال سرد نیست یا بیش از حد سرد است

به طور کلی دمای یخچال باید بین ۲ تا ۵ درجه سانتیگراد و دمای فریزر بین منفی ۱۸ تا منفی ۱۵ درجه سانتیگراد تنظیم باشد. اگر حتی وقتی تنظیم سرمای یخچال را در پایین ترین حد ممکن تنظیم نموده اید، اما بازهم محتویات درون آن یخ شروع به یخ زدن کرد احتمالا مشکل از سنسور دمای یخچال یا تنظیم گر سرما می‌باشد. دمای یخچال را می‌توانید با یک دماسنج اندازه گیری نمایید یا در یخچال های جدیدتر، عدد آن را از روی دماسنج یخچال مشاهده نمایید

 

رفع  مشکل یخچال فریزر که صدا میدهد

اگر یخچال فریزر  شما صدا می دهد موارد ذیل را چک کنید

 1. امکان دارد دستگاه تراز نباشد.
 2. فن را بررسی نمایید تا خراب نباشد یا پروانه آن مشکلی نداشته باشد.
 3.  بررسی نمایید تا موتور شاتون نزده باشد
 4. لرزه گیرهای کمپرسور را بررسی کنید تا از حالت اصلی خود خارج نشده باشند.
 5. .امکان دارد اتصالات موتور به شاسی شل شده باشد

 

با رعایت نکات زیر کمتر نیازمند تعمیر یخچال فریزر شوید

 1. یخچال فریزری را انتخاب کنید که مصرف انرژی کمتری داشته باشد.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر حتما از محافظ برق استفاده کنید.
 3. برای شروع کار یخچال پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی قرار بدهید.
 4. برای تعویض ترموستات حتما با مجوعه تعمیراتکرج سرویس تماس بگیرید.
 5. اگر یخچال شما برفک میزند سریعا به صورت دستی برفک زدایی انجام دهید.
 6. هرگز با وسایل نوک تیز اقدام به کندن یخ ننمایید زیرا جنس اواپراتور از آلومینیوم هست و به سادگی سوراخ و گاز یخچال خارج می شود و شما را نیازمند تعمیرات یخچال خواهد کرد.
 7. قرار دادن یخچال یا فریزر در مجاورت منابع و دستگاه های حرارت زا مصرف انرژی آن را بیشترافزایش خواهد داد
 8. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد.
 9. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال و بدون درپوش مخصوصا مایعات بپرهیزید.
 10. برای تمیز کردن یخچال فریزر حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل کنید.
 11. بیرون یخچال را هر چند وقت یک بار تمیز نمایید.
 12. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال را روی درجات پایین تر تنظیم کنید
 13. مواد اولیه که در یخچال قرار میدهیم از خود حرارت دارند و چون دمای آنها گرمتر از دمای یخچال هست تا زمانی که به درجه برودت یخچال برسند منبع تولید حرارت بوده و باعث تولید برفک میشوند.

 

چرا مشتریان ما برای تعمیرات یخچال فریزر خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات یخچال فریزر شما است.

 

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرات ساید آمانا در کرج

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیر یخچال فریزر بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

 

هزینه تعمیر یخچال فریزر در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

داشتن ضمانتنامه در تعمیر یخچال فریزر

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که بهش ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر یخچال فریزر را برای شما انجام میدهند.

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ساید

ما در کرج سرویس برای تعمیر یخچال ساید بای ساید از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد . تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید

 

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ساید

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آناما
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آاگه
 • ویرپول
 • مجیک

و… همکاری میکند.

نمایندگی تعمیرات ساید آمانا در کرج

برای مشاوره و تعمیر یخچال ساید بای ساید خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026 در کرج و

شماره  44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا همکاران

ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

تعمیر ماکروفر مجیک در کرج

اگر یک مایکروفر مجیک در آشپزخانه دارید، خواندن این مقاله را توصیه می کنیم. در این مقاله مشکلات رایج مایکروفرهای مجیک، علل این مشکلات و

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرج

جاروبرقی از جمله لوازم خانگی است که در خانه همه مردم پیدا می شود. فیلیپس یکی از برندهای بزرگ و محبوب در حوزه تولید جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج

آیا جاروبرقی زیمنس شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد و شما به دنبال تعمیرکار مجرب زیمنس هستید؟ نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرج با

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

تعمیر جارو برقی ال جی در کرج

جارو برقی ال جی یکی از پرطرفدارترین برند های این وسیله الکترونیکی در بین مردم است. جارو برقی این برند معتبر هم ممکن است دچار