جستجوی مقالات

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

جاروبرقی از یکی از وسایل ضروری این روزهای زندگی ما هست. نمایندگی کرج سرویس یک تعمیرگاه مطمئن است و شما درصورتی‌که ساکن استان البرز هستید می‌توانید برای تعمیرات جاروبرقی ال‌جی در کرج از مشاوران و تکنسین‌های مجرب ما کمک بگیرید.

با استفاده مداوم و به‌مرورزمان دستگاه جاروبرقی به مشکل می‌خورد و ایراداتی پیدا می‌کند. در این مقاله ما به بررسی عواملی که در اثر استفاده نادرست و یا استفاده طولانی‌مدت و به‌مرورزمان باعث خرابی جاروبرقی می‌شود می‌پردازیم.

برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود در کمترین زمان با شماره های زیر تماس بگیرید.
تعمیر تمام دستگاه ها همراه با گارانتی می باشد.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ال‌جی

زمانی که جاروبرقی ال‌جی شما به‌طور ناگهانی خاموش شد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لوازم‌خانگی چند مورد را در منزل بررسی کنید.

پریز یا محافظ خود را چک کنید وسیله دیگری را در برقی بزنید تا مطمئن شوید مشکل از پریز یا محافظ شما نباشد.

از سالم بودن دوشاخه اطمینان حاصل فرمایید.

لوله خرطومی جاروبرقی درست به دستگاه وصل شده باشد.

بعد از بررسی موارد فوق علت خاموش شدن جاروبرقی ال‌جی شما می‌تواند از برد الکترونیکی دستگاه باشد.

خرابی برد الکترونیکی

درصورتی‌که جاروبرقی ال‌جی روشن نمی‌شود می‌تواند ایراد از برد الکترونیکی دستگاه شما باشد. از دیگر علت‌های خاموش شدن جاروبرقی ال‌جی نیز سوختگی موتور است.

در صورت خرابی برد یا موتور دستگاه حتماً از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال‌جی در کرج کمک گرفته تا در اسرع وقت و با تکنسین‌های مجرب خود مشکل جاروبرقی شمارا حل کنند.

جاروبرقی ال‌جی مکش ندارد

از دیگر عواملی که نیاز به تعمیرات جاروبرقی توسط نمایندگی لوازم‌خانگی دارید کم شدن مکش دستگاه جاروبرقی هست.

ممکن است دستگاه جاروبرقی شما به علت تمیز نکردن مرتب فیلترها و کیسه داخل دستگاه به‌مرورزمان مکش و قدرت خود را از دست بدهد.

برای این مورد حتماً از یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کمک گرفته و از باز کردن و تعمیرات آن در منزل خودداری فرمایید.

صدای زیاد جاروبرقی ال‌جی

یکی از رایج‌ترین مشکلات در جاروبرقی که نیاز به تعمیرات دارد صدای زیاد جاروبرقی ال‌جی هست.

علت صدای زیاد جاروبرقی ال‌جی می تو انداز شل شدگی لاستیک موتور باشد و یا با استفاده مداوم و گردوغبار پروانه موتور ایراد پیداکرده باشد.

از دیگر علت‌های صدای زیاد جاروبرقی ال‌جی می‌تواند بلبرینگ‌های موتور باشد که با استفاده طولانی و مداوم و استفاده نادرست از دستگاه بلبرینگ‌ها فرسوده شده و به صدا می‌افتد.

بنابراین اگر صدای دستگاه شما زیاد است از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال‌جی در کرج کمک بگیرید.

 

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج
تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

 

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی ال جی

سیم جمع کن جاروبرقی از پایه، قرقره، فنر و کابل مخصوصی تشکیل شده است. اتصال الکتریکی میان پایه و قرقره در این بخش توسط پلاتین های مرتجع درون سیستمی برقرار می شود. یکی از عمده ترین دلایل خرابی سیم جمع کن عدم استفاده ی صحیح از این قسمت جاروبرقی می باشد. گاهی ممکن است گیر کردن شی یا پارچه ای موجب ناکارآمدی سیم جمع کن شود.

از این رو پیشنهاد می نماییم هنگام بروز مشکل در روند کاری سیم جمع کن، پیش از فشار آوردن به سیستم جاروبرقی، داخل لوله ها و مرزهای دستگاه را چک کنید. اگر مشکل از آلودگی و گیر کردن شی خاصی نشات نمی گیرد با کارشناسان ما در تعمیرات جاروبرقی ال جی  بگیرید تا مشکلات مرتبط با سیم جمع کن دستگاه را در مدت زمان کوتاهی برطرف سازید

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج
تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

 

نکته:برای پیشگیری از خرابی و صحیح استفاده کردن دستگاه نکات زیر رعایت فرمایید تا دستگاه شما عمر طولانی تری داشته باشد.فیلتر های جاروبرقی خود را حداقل ماهی یک بار به وسیله باد سشوار تمیز کنید تا خاک های اضافی آن گرفته شود.این خاک ها به مرور زمان باعث میشود به موتور جاروبرقی شما آسیب برساند و مکش جاروبرقی به مرور زمان کم شود.اگر از کیشه جاروبرقی
استفاده میکنید حتما ماهی یک بار آن را با آبسرد و بدون مواد شوینده بشویید تا خاک های اضافی آن گرفته شود.از دستگاه جاروبرقی خود برای کشیدن آب یا شن ریزه و شیشه خورده به هیچ عنوان
استفاده نکنید.برای اینکه به موتور دستگاه آسیب نرسد و عمر طولانی تری داشته باشد هر 12 متری که جاروبرقی میکشید 5 دقیقه خاموش کنید و به دستگاه استراحت دهید.با رعایت این نکات عمر
جاروبرقی ال جی شما بیشتر شده و نیاز شما به تعمیرات جاروبرقی را کمتر میکند.
جمله پایانی: در صورت خرابی جاروبرقی ال جی خود و اگر ساکن تهران کرج و حومه هستید میتوانید تعمیرات لوازم خانگی خود را به نمایندگی کرج سرویس بسپارید.نمایندگی کرج سرویس با دارای 30 سال سابقه فعال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در کرج، تهران و حومه فعالیت دارد.
در صورتی خرابی جاروبرقی ال جی خود میتوانید تعمیرات جاروبرقی ال جی خود در کرج را به ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین های مجرب این مجموعه مشکل جاروبرقی ال جی شما را رفع کنند
و یا با شماره های دفتر نمایندگی ما تماس گرفته از مشاوران ما مشاوره رایگان بگیرید.

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

جهت درخواست تکنسین میتوانید با شماره 33521323-026 در کرج و شماره 44698184-021 درتهران

تماس بگیرید و یا فرم آنلاین درخواست سرویس را پرنمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما

تماس بگیرند. در خواست های آنلاین شامل 10% تخفیف ویژه تعمیرات میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به