تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج


تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج، اگر ساکن استان البرز و تهران هستید و در تعمیر جاروبرقی ال جی خود دچار مشکل شده­ اید، حتما دنبال نزدیکترین و بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی می­گردید. کرج سرویس نمایندگی تعمیر جارو برقی است یک تعمیرگاه مجهز برای تعمیر انواع جاروبرقی می­باشد.

در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی، هم امکان تعمیر در منزل و همینطور تعمیر در تعمیرگاه وجود دارد و در کمتر از دو ساعت نیروهای متخصص به محل اعزام شده و مشکل شما را رفع می­کنند. این تعمیرگاه به داشتن بهترین خدمات، نیروهای متخصص و با تجربه و سرویس دهی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته مشهور است.

LG

شرکت ال جی در تاریخ اول اکتبر سال ۱۹۵۸ با نام گلداستار تأسیس گردید. در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۱۹۵۹ با تولید اولین رادیو کره‌ای به عنوان پیام آور آغاز صنعت الکترونیک در کره شناخته شد. این شرکت در ماه نوامبر ۱۹۶۲ اولین  تلفن کره‌ای، در ژانویه ۱۹۶۵ اولین یخچال کره‌ای، در اوت ۱۹۶۶ اولین  تلویزیون سیاه و سفید کره‌ای و در سپتامبر ۱۹۶۸ اولین تهویه مطبوع کره‌ای را ساخت. ال جی در مارس ۱۹۶۸، اولین شعبه خود را در خارج از کشور در نیویورک و در اوت ۱۹۷۸ اولین مرکز فروش خود را در  ایالت متحده آمریکا تأسیس نمود. با هدف پیشرفت، این شرکت در ژانویه ۱۹۹۲ با گلدستار و گلدات ارتباطات ادغام شده و نام شرکت در مارس ۱۹۹۵ از گلدستار به ال جی الکترونیک تغییر یافت. پس از ادغام و سیر تحولات در سال ۱۹۷۸ با صادراتی بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار مقام نخست را در صنعت الکترونیک کسب نمود. به دنبال این موفقیت در دسامبر ۱۹۹۱ با صادرات ۲ میلیارد دلار لوازم خانگی مقام نخست را در جهان کسب نمود. در ۲۷ مارس ۱۹۹۵ با ارایه طرح چالش ۲۰۰۵، دومین تولد شرکت ال جی الکترونیکس شکل گرفت .

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

چرا مشتریان ما برای تعمیرات جاروبرقی خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب

دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد

از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات

جاروبرقی شما است.

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیر جاروبرقی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در

همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیر جاروبرقی بسیار حرفه ای

هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت

تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین

زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد.

حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت

خواهد شد.

داشتن ضمانتنامه در تعمیرات جاروبرقی

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که بهش

ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان

مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیرات جاروبرقی را برای شما

انجام میدهند.

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیرات جاروبرقی

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است

که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر

نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد . تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه

و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات

مصرفی را ندارید

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

آمانا

آدمیرال

زیمنس

بوش

وایت هاوس

هاردستون

دوو

جنرال الکتریک

آبسال

جنرال هاوس

حایر

ال جی

سامسونگ

بکو

آاگه

ویرپول

مجیک

و…

همکاری میکند.

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

مشکلات متداول و رایج در تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

داشتن اطلاعات در رابطه با خرابی­ های رایج در جاروبرقی ­ها باعث تخمین هزینه­ های تعمیر و بهبود در نگه­داری آن می شود. در این قسمت به مشکلات رایج در جاروبرقی­ های ال جی می­پردازیم.

آیا جاروبرقی شما مکش خوبی ندارد؟

عدم مکش مناسب در جاروبرقی به چند دلیل است. ممکن است کیسه جاروبرقی پر شده باشد و یا در مسیر لوله و خرطومی و یا برس مانع وجود داشته باشد؛ پس ابتدا این چند مورد را چک کنید. گاهی فیلتر جاروبرقی کثیف شده و باعث عدم مکش می­شود که در این صورت فیلتر را تمیز کرده و اگر دارای خرابی یا شکستگی بود، ناچار به تعویض آن هستید. بهتر است فیلتر اگزوز را هم چک کنید که فاقد خرابی باشد. دلیل اصلی عدم مکش جاروبرقی نیم سوز شدن موتور آن است که در آن صورت نیاز به تعمیرکار متخصص تعمیر جاروبرقی ال جی در کرج می­باشد.

آیا جاروبرقی شما صدای ناهنجار و زننده­ای دارد؟

علت اول صدای ناهنجار به وجود مانع در راه خرطوم و لوله است که در صورت رفع انسداد، صدا به راحتی حذف می­شود. دلیل دیگر خرابی پروانه، بلبرینگ و یا بوش جاروبرقی است که نیاز به تعویض دارد. برای رفع این مشکل می­توانید با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج تماس بگیرید،

آیا جاروبرقی شما به طور ناگهانی خاموش می شود؟

برای این مشکل دلایل پیش پا افتاده­ای مانند قطعی سیم جاروبرقی، اتصالی در دکمه خاموش و روشن و خرابی سیم جمع کن باشد؛ اگر پس از بررسی این احتمالات مشکل شما رفع نشد به احتمال زیاد موتور جاروبرقی سوخته است. پر بودن کیسه جاروبرقی و رفتن آب به داخل آن نیز باعث خاموش شدن ناگهانی می­شود.

برخی از جاروبرقی­ها دارای سنسور گرما هستند که مانع بالا رفتن بیش از حد دمای آن شده تا از سوختن موتور جلوگیری کنند. زمانی که مانع در خرطومی وجود داشته باشد و یا جاروبرقی به مدت زیادی استفاده شده باشد، این سنسور به طور خودکار جاروبرقی را خاموش می­کند. تکنسین­های شاغل در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج همگی مسلط به این مشکلات و نحوه صحیح برخورد با آنان هستند.

آیا بوی سوختگی از جاروبرقی شما بلند می شود؟

بلند شدن بوی سوختگی عمدتا به دلیل خرابی تسمه جاروبرقی است. ابتدا چک کنید که مانعی در جاروبرقی وجود نداشته باشد، چون وجود مانع باعث عدم کار کردن درست تسمه و در نهایت به مشام رسیدن بوی لاستیک سوخته می­شود. به طور کلی هر انسدادی در هر کدام از قطعات باعث فشار به موتور شده و امکان سوختگی آن را دارد.گاهی سیم کشی جاروبرقی دچار مشکل شده و در برخی موارد فرسودگی بلبرینگ آن باعث سوختگی موتور می شود.

خرابی کلیدهای جاروبرقی ال جی

با وجود آنکه این بخش از تعمیر جاروبرقی ال جی یعنی تعمیر و تعویض کلیدها، راحت و کم هزینه است، اما باز هم پیش از اقدام به تعویض، بهتر است کلیدها را بررسی کرده و از خرابی آنها مطمئن شوید. برای تست کلیدهای جاروبرقی می‌بایست مراحل درج شده در این بخش را دنبال کنید. یک آنکه ‌قاب جاروبرقی را باز کنید و آن را خارج کنید به طوری که دسترسی به پشت کلید داشته باشید. از یک مولتی‌متر استفاده کنید و مطمئن شوید در حالت روشن، مدار کلید بسته است و در حالت خاموش مدار قطع می‌گردد. سیم‌ها و ترمینال‌ها را هم بررسی کنید و از درست وصل بودن آنها مطمئن شوید.

در صورتی که تست انجام شده حاکی از معیوب بودن کلید بود، کلید معیوب را خارج کرده و آن را تعویض کنید. (در تعویض کلیدها به نوع اتصال کلید دقت کنید. برخی از کلیدها با پیچ به جعبه جاروبرقی وصل می‌شوند و برخی دیگر توسط کلیپس یا پرچ به جعبه متصل می‌شوند). درصورت نیاز به راهنمایی در ارتباط با این بخش می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی مجاز ال جی تماس بگیرید.

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی ال جی

سیم جمع کن جاروبرقی از پایه، قرقره، فنر و کابل مخصوصی تشکیل شده است. اتصال الکتریکی میان پایه و قرقره در این بخش توسط پلاتین های مرتجع درون سیستمی برقرار می شود. یکی از عمده ترین دلایل خرابی سیم جمع کن عدم استفاده ی صحیح از این قسمت جاروبرقی می باشد. گاهی ممکن است گیر کردن شی یا پارچه ای موجب ناکارآمدی سیم جمع کن شود.

از این رو پیشنهاد می نماییم هنگام بروز مشکل در روند کاری سیم جمع کن، پیش از فشار آوردن به سیستم جاروبرقی، داخل لوله ها و مرزهای دستگاه را چک کنید. اگر مشکل از آلودگی و گیر کردن شی خاصی نشات نمی گیرد با کارشناسان ما در تعمیرات جاروبرقی ال جی  بگیرید تا مشکلات مرتبط با سیم جمع کن دستگاه را در مدت زمان کوتاهی برطرف سازید

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

جهت درخواست تکنسین میتوانید با شماره 33521323-026 در کرج و شماره 44698184-021 درتهران

تماس بگیرید و یا فرم آنلاین درخواست سرویس را پرنمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما

تماس بگیرند. در خواست های آنلاین شامل 10% تخفیف ویژه تعمیرات میشود.

جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع
× درخواست سرویس