جستجوی مقالات

تعمیرات بخاری گازی در کرج

تعمیرات بخاری گازی در کرج

تعمیرات بخاری گازی در کرج،خراب شدن لوازم گرمایشی منزل در فصل زمستان یک مشکل جدی است. معمولا پیدا کردن تعمیرکار خوب بخاری گازی در فصول سرد خیلی دشوار است. بهتر است قبل از فرا رسیدن برف و باران برای محکم کاری، بخاری را سرویس کنید. کرج سرویس با داشتن تعمیرکارن مجرب در زمینه ی تعمیر بخاری می تواند مشکلات احتمالی را رفع کند. به این ترتیب خیال تان بابت تامین گرمای منزل در روزهای برفی راحت می شود. با سرویس وسایل گرمایشی قبل از فصل سرما می توانید از هوای زمستانی و بارش برف لذت ببرید. اگر به طور ناگهانی بخاری گازی ایراد پیدا کرد با ما تماس بگیرید. کرج سرویس خدمات نصب بخاری و عیب یابی انواع بخاری گازی را ارائه می دهد.

چه زمانی به تعمیرکار بخاری گازی نیاز داریم؟

از آنجایی که سیستم‌های گرمایشی گازی مانند بخاری و شومینه، مونوکسید کربن تولید می‌کنند، باید در نصب و راه‌اندازی آن‌ها دقت بیشتری به خرج داد تا از جمع شدن این گاز خطرآفرین در خانه جلوگیری شود؛ اما به طول کلی در مواقع زیر به نصاب و تعمیرکار بخاری گازی  نیاز داریم:

 • به راه‌اندازی و نصب بخاری گازی در کرج نیاز داشته باشیم.
 • به تعمیر بخاری گازی در کرج نیاز داشته باشیم.
 • بخاری روشن نشوند و مشکل داشته باشد.
 • شعله بخاری آبی نسوزد و یا مدام خاموش شود.
 • نیاز به نصب دودکش بخاری داشته باشیم و یا دودکش بخاری گرم نشود.
 • نیاز به نصب بخاری گازی دیواری بر روی دیوار داشته باشیم.
 • ترموستات، شمعک، فندک و یا دیگر تجهیزات بخاری خراب شده باشد و نیاز به تعمیر بخاری در منزل داشته باشیم.

البته خدمات مربوط به تعمیرات بخاری گازی در کرج به همین موارد ختم نمی‌شود و درصورتی که احساس کردید سیستم گرمایشی گازی با مشکل مواجه است می‌توانید از یک تعمیرکار بخاری گازی در کرج بخواهید که به شما کمک کند.

تعمیرات بخاری گازی در کرج
تعمیرات بخاری گازی در کرج

کرج سرویس چه خدماتی برای تعمیر و نصب بخاری گازسوز در کرج ارائه می‌کند؟

تقریبا هر خدمتی که برای نصب بخاری و نصب بخاری گازی نیاز داشته باشید را می‌توانید با کمک گرفتن از تعمیرکاری که کرج سرویس به شما معرفی می‌کند، حل کنید. خدمات کرج سرویس در زمینه سرویس بخاری گازی در کرج عبارت‌اند از:

 • تعمیر و نصب بخاری دیواری و زمینی در کرج
 • نصب و راه‌اندازی بخاری گازی در کرج
 • نصب بخاری دودکش‌دار و بدون دودکش
 • عیب‌یابی و رفع مشکل بخاری گازی
 • سرویس کامل بخاری گازی
 • تعمیر ترموکوپل، فندک، شمعک و رگلاتور بخاری گازی در کرج

البته خدمات کرج سرویس به همین موارد ختم نمی‌شود و هرگاه احساس کردیم برای سرویس بخاری گازی در کرج نیاز به کمک دارید، می‌توانید ازکرج سرویس بخواهید تا بهترین تعمیرکارهای بخاری در کرج را در اختیار شما قرار دهد.

خرابی ترموکوبل بخاری گازی

ترموکوبل قطعه کوچکی است ولی روی کارکرد بخاری تاثیر زیادی دارد. این قطعه در همه لوازم گازسوز خانگی و صنعتی وجود دارد. کارکرد اصلی ترموکوبل برای تنظیم شعله و جلوگیری از انتشار گاز در موقع خاموش شدن شعله است. در واقع این قطعه حساس نقش مهمی در حفظ امنیت لوازم گازی و بخاری گازسوز دارد. اجاق گاز، آبگرمکن دیاوری، پکیج های ایستاده و دیواری همگی دارای ترموکوبل هستند. سالم بودن و همچنین تمیز بودن ترموکوبل در موقع روشن کردن بخاری کاملا مشخص می شود. اگر بخاری روشن نمی شود یا پس از مدتی شعله خاموش می شود احتمال خرابی این قطعه وجود دارد. با تعمیر ترموکوبل شعله به خوبی روشن می شود و مشکل گرمای منزل هم حل خواهد شد. چنانچه ترموکوبل ترک خورده باشد لازم است تا این قطعه به طور کامل تعویض شود.

خرابی محفظه احتراق

معمولا بعد از روشن شدن بخاری نباید بوی گاز یا سوخت ناقص به مشام برسد. اگر مدتی بعد زا روشن کردن بخاری گازی بوی غیر معمول در فضا پیچید ابتدا لوله بخاری را بررسی کنید. اگر مکش لوله بخاری خوب باشد همه دودهای حاصل از احتراق را از محل خارج می کند. هر گونه انسداد، تنگی لوله ها یا ایراد و اشکال در دودکش می تواند این مشکل را ایجاد کند.  اگر در دودکش و لوله ها مشکلی وجود ندارد به احتمال زیاد محفظه احتراق ایراد دارد. پوسیدگی و سوراخ شدن محفظه احتراق موجب می شود که گاز از این روزن ها به بیرون نشت کند. اگر بخاری گازی را تازه خریداری کرده اید، مشکل از عدم جوشکاری مناسب محفظه احتراق است و احتمال باز شدن درز جوش ها وجود دارد. برای رفع این مشکل لازم است تا محفظه احتراق یا همان کوره بخاری تعمیر یا تعویض شود.

چرا مشتریان ما برای تعمیرات خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات شما است.

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیرات بخاری گازی

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات بخاری گازی بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

هزینه تعمیرات بخاری گازی در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

داشتن ضمانتنامه در تعمیرات بخاری گازی

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که بهش ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر بخاری گازی را برای شما انجام میدهند.

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیرات بخاری گازی

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد . تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

تعمیرات بخاری گازی در کرج
تعمیرات بخاری گازی در کرج

تعمیرات بخاری گازی در کرج

جهت درخواست تکنسین میتوانید با شماره 33521323-026 در کرج و شماره 44698184-021 درتهران

تماس بگیرید و یا فرم آنلاین درخواست سرویس را پرنمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما

تماس بگیرند. در خواست های آنلاین شامل 10% تخفیف ویژه تعمیرات میشود.

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط

مصرف برق کولر گازی

مصرف برق کولر گازی

کولرهای گازی در مقایسه با وسایل سرمایشی و کولر های آبی که فقط عملکرد سرمایش دارند، از عملکرد سرمایش و گرمایش نیز بهره می برند.

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را به تعمیرکاران ما بسپارید. کنوود از جمله شرکت های بسیار معتبر تولید کننده لوازم خانگی است. این شرکت به