جستجوی مقالات

باز نشدن درب ماکروفر سامسونگ

باز نشدن درب ماکروفر سامسونگ

باز نشدن درب ماکروفر سامسونگ،ماکروفر و مایکروویو نوعی سیستم گرمایشی جهت گرم کردن و پخت و پز مواد غذایی می‌باشد. در اکثر مواقع ماکروفر و مایکروویو شما با مشکلاتی روبه رو می‌شوند که باید برای تعمیر آن‌ها عیب یابی ماکروفر و عیب یابی مایکروویو انجام شود. هدف ما از نوشتن این مقاله آموزش نحوه عیب یابی ماکروفر و مایکروویو به صورت کامل به شما می‌باشد در ادامه با کرج سرویس همراه باشید

مشغله زیاد، صرفه جویی در زمان آشپزی، آشنا نبودن با پخت انواع غذاها و سایر دلایل دیگر باعث ورود دستگاهی به نام ماکروفر به آشپزخانه ها شده است. از این دستگاه ها ابتدا تنها برای گرم کردن انواع غذاها استفاده می شد، اما امروزه از ماکروفر می توان برای پخت انواع غذاها استفاده کرد. ماکروفر دستگاهی است که دارای امواج رادیویی با فرکانس بالا و طول موج کوتاه می باشد که بخشی از طیف الکترومغناطیس را تشکیل می دهند. این امواج با توجه به نوع ماده ای که به آن تابیده می شوند، منعکس، جذب یا منتشر خواهند شد

در این مقاله سعی نموده ایم تا راه حل باز نشدن درب ماکروفر سامسونگ را برای شما عنوان کنیم:

 دستگیره درب

چفت یا ضامن درب

 فنر درب

قلاب درب

 کلید باز و بست

دستگیره متحرک

 دستگیره درب

دستگیره درب را کنترل کنید،اگر آسیب دیده بود یا شکسته بود آنرا تعویض کنید برای تعویض دستگیره درب ماکروفر ابتدا قاب داخلی درب را باز میکنید سپس پیچ ها را باز کنید و بعد دستگیره را در جاگذاری کنید و پیچ ها را ببندید.در اخر قاب داخلی دستگاه را جا بی اندازید.

چفت یا ضامن درب

اگر درب ماکروفر باز نمی‌شود، معمولاً مشکل از مجموعه چفت درب است. مجموعه چفت درب غالباً دارای دو قلاب است که به نگهدارنده‌ی میکروسویچ در بدنه‌ی ماکروفر وصل می‌شود. وقتی قلاب درست کار می‌کند، با میکروسویچ‌های را فشار داده و برق ماکروفر وصل می‌شود. مجموعه‌ی چفت دارای فنری است که کشش لازم برای درگیر کردن قلاب‌ها را تأمین می‌کند. اگر قلاب شکسته باشد یا فنر خراب شده باشد، لازم است که کل مجموعه چفت درب عوض شود. برای دسترسی به این قطعات، برق ماکروفر را قطع کرده و پنل داخلی درب که با زبانه‌های پلاستیکی سرجایش قرار گرفته را در آورید

 

 فنر درب

اگر درب ماکروفر قفل یا باز نمی‌شود، ممکن است که فنرها خراب شده باشند. خوشبختانه این تشخیص و بررسی این مشکل خیلی آسان است و خودتان می‌توانید انجام دهید. فنرهای برای این هستند که درب ماکروفر در مدل‌هایی که درشان به سمت پایین باز می‌شود بسته بماند. معمولاً دو فنر یکی سمت راست و یکی سمت چپ قرار دارد. برای بررسی فنرها، برق اصلی ماکروفر را قطع کرده و پنل‌های درب را در آورید. فنرهای در قسمت پایین درب قرار دارند. فنرها را برای شکستگی یا پوسیدگی بررسی کرده و در صورت نیاز آن‌ها را تعویض کنید

 

قلاب درب

قلاب درب ها وسیله ای برای نگه داشتن درب ها در شرایط بسته کامل می باشد.

 • این قلاب ها درب را به بدنه اصلی قلاب می نمایند و مانع از باز شدن درب ها می شوند.
 • به دلیل شکننده بودن احتمال شکستن و خرابی آنها بسیار زیاد است.
 • در این مواقع برای رفع خراب شدن درب ماکروفر راهی جز تعویض این قطعه نخواهید داشت.

 کلید باز و بست

ممکن است یک جزء داخلی دکمه باز کردن شکسته شده باشد.اگر دکمه شکسته شده بود آن را تعویض کنید .

دستگیره متحرک

دستگیره متحرک بین کلید باز کردن درب و ضامن درب تعبیه شده است.از آنجا که گیره دسته از پلاستیک

ساخته شده است، می تواند از سایش طبیعی شکسته شود. اگر سوپاپ دسته شکسته شده بود، آن

را تعویض کنید.

باز نشدن درب ماکروفر سامسونگ
باز نشدن درب ماکروفر سامسونگ

چرا مشتریان ما برای تعمیرات ماکروفر سامسونگ خود کرج سرویس را انتخاب کرده اند؟

کرج سرویس با سابقه ی35ساله در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی در کرج و تهران و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند  و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات ماکروفر شما می باشد.

سرعت در ثبت سفارشات و تعمیر ماکروفر سامسونگ

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با کرج سرویس تماس حاصل نمایید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیر ماکروفر بسیار حرفه ای هستند روش کار کرج سرویس به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خودتتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان به محل شما جهت تعمیر میرسند.

هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج سرویس

تمامی هزینه های دریافتی از شما بسیار منصفانه و تحت نظارت مجموعه کرج سرویس می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

داشتن ضمانتنامه در تعمیر ماکروفر سامسونگ

تمامی خدمات انجام شده در کرج سرویس دارای ضمانتنامه میباشد.ما تضمین میکنیم خدمتی که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکلی خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شده شد تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر ماشین ظرف شویی را برای شما انجام میدهند.

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ماکروفر سامسونگ

ما در کرج سرویس از قطعات اصل و فابریک استفاده می نماییم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیرکاران تعمیرخواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد گشت. تمامی قطعات مصرفی دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند.در این صورت شما دیگر نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات مصرفی را ندارید.

کرج سرویس با چه برند هایی همکاری میکند؟

کرج سرویس با اکثر برند های ایرانی و خارجی لوازم خانگی همچون

 • آمانا
 • آدمیرال
 • زیمنس
 • بوش
 • هاردستون
 • دوو
 • جنرال الکتریک
 • آبسال
 • حایر
 • ال جی
 • سامسونگ
 • بکو
 • آاگه
 • ویرپول
 • مجیک
 • و…

همکاری میکند.

باز نشدن درب ماکروفر سامسونگ
باز نشدن درب ماکروفر سامسونگ

نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

برای مشاوره و تعمیر ماکروفر خود میتوانید با ما در کرج سرویس با شماره 33521323-026  در کرج و شماره 44698184-021 در تهران تماس بگیرید وهمچنین میتوانید فرم آنلاین درخواست سرویس پر نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.در خواست های آنلاین شامل %10 تخفیف ویژه میشود.

 

وبلاگ

مطالب آموزشی مرتبط